בלוג תדהר

ברוכים הבאים לבלוג של תדהר! כאן תמצאו מגוון רחב של כתבות ומדריכים בנושאים שונים, החל מתכנון ועיצוב הבית, דרך בחירת חומרי גלם ובניה, ועד לטיפול ותחזוקה שוטפת.
הבלוג נועד לספק לכם מידע מקצועי ומהימן, שיסייע לכם להגשים את החלום שלכם לבית מושלם. הכתבות והמדריכים מבוססים על ידע נרחב וניסיון רב, והם נכתבים על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום.

נושאים

באים לחדש לכם: כל מה שרציתם לדעת על התחדשות עירונית

התחדשות עירונית היא שם כולל לתהליך שבו בעלי הקרקע מוכרים ליזם זכויות בניייה והיזם בונה, מתכנן, משווק ומוכר את הדירות החדשות שייבנו בבניין החדש…

היכון, הכן, תכנן: השלב הכי קריטי לאחר קניית הדירה

כדי שתוכלו ליהנות מדירה שתשרת אתכם ואת אורח החיים שלכם על הצד הטוב ביותר, כדאי להקדיש לשלב התכנון וההתאמה האישית מספיק זמן מראש ולא להיכנס ללחץ…

המומחים מסבירים: מה שלא ידעת על מזגן

מה כוללת מערכת המיזוג שמקבלים, ומהן האפשרויות הקיימות מבחינת שיפור ושדרוג מערכת מיזוג האוויר? לאיזה פרמטרים חשוב להתייחס ומתי מומלץ לעשות את כל זה?

תדהר – תיאום תכנון

בתהליך תיאום תכנון הדירה שלכם, אנו מעמידים לרשותכם מתאם/ת תכנון, איתם תערכו שתי פגישות. פגישה אחת לגבי שינויים ותוספות ופגישה נוספת לגבי בחירת חומרי הגמר.
איך מבצעים תכנון אישי של הדירה?

מהו תיאום תכנון אישי?ֿ

בתהליך תיאום תכנון הדירה שלכם, אנו מעמידים לרשותכם מתאם/ת תכנון, איתם תערכו שתי פגישות עיקריות – דיון על שינויים ותוספות ופגישה לצורך בחירת חומרי הגלם.

התכנית האדריכלית

בין כל המסמכים בתיק הלקוח שלכם תמצאו גם את תוכניות הדירה וביניהן את התוכנית האדריכלית. זו תוכנית שתכנן אדריכל והיא מהווה תרגום של תכנית המכר לתוכנית ביצוע.

המומחים מסבירים: תכנון ועיצוב מטבח למתחילים

איזה שאלות כדאי לשאול לפני שמתכננים מטבח חדש? מה הדגשים החשובים? איזה חומרים קיימים בשוק ומה היתרונות והחסרונות שלהם. לפני שמתכננים את מרכז הבית, כדאי לשים לב למספר דברים. על כך במאמרו של ישראל אייזנר, מתאם תכנון ושירות ללקוח.

דייט ראשון: גם לפגישה עם מעצב פנים צריך להתכונן

אם החלטתם לשכור את שירותיו של מעצב פנים, כדאי להגיע לפגישה הראשונה מוכנים. איך עושים את זה? קוראים את ארבעת הטיפים שלנו, מאמצים אותם וממקסמים את הפגישה.

המומחים מסבירים: איך לרצף את הבית ולהישאר בחיים

בחירת ריצוף לבית היא החלטה בעלת משמעות גדולה לעיצוב הבית ולחיים בו. על מה ממליצים המומחים של תדהר?

גזוזטרה או לא להיות: גם המרפסת יכולה לגנוב את ההצגה

גזוזטרה, אנחנו כבר לא משתמשים במילה הזאת, אבל היא ממחישה כמה שנים נמצאת איתנו המרפסת. יש לה את היכולת לשדרג לנו את החיים באופן משמעותי, ולכן מומלץ לתכנן את העיצוב שלה ברצינות. קבלו מאיתנו טיפים לניצול נכון של המרפסת.

תדהר – תיאום תכנון

בתהליך תיאום תכנון הדירה שלכם, אנו מעמידים לרשותכם מתאם/ת תכנון, איתם תערכו שתי פגישות. פגישה אחת לגבי שינויים ותוספות ופגישה נוספת לגבי בחירת חומרי הגמר.

תיאום תכנון

רכשתם דירה ואתם מעוניינים לבצע שינויים בדירה על מנת להתאימה לצרכים שלכם ושל משפחתכם. לשם כך קיים תהליך תיאום תכנון אישי, הידוע גם בשם "שינויי הדיירים".

תוכנית החשמל

תכנית החשמל כוללת את כל נקודות החשמל המתוכננות בדירה – מפסקים, שקעים, גופי תאורה, נקודות טלפון, טלוויזיות, רמקולים וכולי.

תוכנית האינסטלציה ומערכת המתזים

מערכת האינסטלציה בדירתכם תוכננה על ידי יועץ אינסטלציה, אשר לקח בחשבון את קווי הביוב של הבניין, תקנים ומרחבי השימוש המינימליים הנדרשים להתנהלות נוחה בחדר הרחצה

דברו איתנו

האנשים של תדהר עומדים לשירותכם,
אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר:

    למשרות פתוחות לחצו כאן


    מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

    התדהר 14 רעננה