שרשרת הערך

מעל עשור של התמחות בתכנון וביצוע עבודות גמר ומעטפת לכל סוגי הפרויקטים העסקיים, ממתחמי ענק של החברות המובילות בעולם, למשרדי בוטיק מעוצבים , בין אם הוא דייר, יזם או חברה עסקית. זו גם הדרך שלנו להביא לשביעות רצון מלאה ולתוצאות גבוהות מהמצופה.

ייזום ופיתוח עסקי

עולם היזמות הוא מורכב ומולטי דיסציפלינרי ומשלב רשויות, אנשי תכנון, ביצוע, מימון, טכנולוגיה, משפט ועוד. מתוך הבנה שרק ניהול אורגני מגובש, שבו כל המעורבים בפרויקט רואים את אותה התמונה ורוצים בהצלחה ובטובת הלקוח, מוביל להצלחה, הקמנו בתדהר חטיבה פנימית מתמחה. כל אנשי הצוות הם עובדי החברה ולמעשה מיישמים אסטרטגיה של שירות ופתרון תחת קורת גג אחת.
החטיבה כוללת מחלקות לניהול  פרויקטים עבור היזם ותכנון הנדסי, כך שהתוצאה שמתקבלת מספקת איכות, יעילות תפעולית, אחריות תקציבית ועמידה בזמנים.

המחלקה פועלת בשקיפות, סטנדרט מקצועי ללא פשרות ולפי לוח הזמנים של היזם, תוך מתן פתרונות יצירתיים ומלאים לאתגרים משתנים.

שרשרת הערך בתדהר השבחת קרקע

השבחת קרקע

ייעודה של המחלקה הוא השבחת הנכסים אותה רוכשת החברה ושותפיה, המחלקה מנהלת בכל רגע נתון קרוב ל-50 תב"עות (תכניות לבינוי ערים) שהן הצבר העתידי של פעילות הארגון. התב"עות המקודמות בשיטת תדהר הן המכשיר לעיצובן וגיבושן של השכונות, המתחמים והמארגים העתידיים שיבנו בעיר. ברמה המפורטת, הן קובעות את היקף הבנייה, המפלסים, הגישות והעיצוב, אלא גם את איכות השטח בסביבה. החל משבילי הולכי רגל ושבילי אופניים, בניה ירוקה, עצים, גינות וכל הכללים ליצירה של סביבה איכותית, נעימה ומותאמת לחיים בריאים תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.
ניהול תכנון אורבני טוב ואיכותי מבטיח את איכות הפרויקטים והמבנים שיגזרו ממנו בעתיד, ומכאן חשיבותו. כאן נזרעים זרעי האיכות להבטחת תכנון איכותי וסביבתי במסגרת לוחות הזמנים והתקציב של הלקוח.

שרשרת הערך בתדהר תכנון ורישוי

ניהול, תכנון ורישוי פרויקטים

חטיבת ניהול הפרויקטים בתדהר מספקת שירותי ניהול מתקדמים המלווים ותומכים את כל שרשרת הערך בעשיית הקבוצה – למן לידתו של הפרויקט בפיתוח העסקי, דרך תהליכי ההשבחה, התכנון, הרישוי והבנייה – ועד להשלמתו ואכלוסו של הפרויקט המוגמר. שירותי הניהול מספקים מעטפת תומכת ומלאה ליזם ולכל גורמי תכנון והקמת הפרויקט תוך הסתכלות מקצועית מעמיקה על כל נגזרותיו השונות לרבות לוחות הזמנים, התקציב , האיכות ותכולות העבודה התומכת במוצרי ושירותי קבוצת תדהר.
בתדהר ניהול ותכנון פרויקטים צוות של מנהלים, מהנדסים ואדריכלים מהווה אריג ייחודי של ותק ויצירה. הניסיון שלנו לימד אותנו שהדרך ליצירת ערך, לבניה איכותית וחכמה עבור לקוחתנו ממוקדת בניהול התכנון על כל שלביו.
בשיטת תדהר אנחנו עושים יותר ומאמינים שהדרך להבטחת האיכות טמונה בניהול התהליך כולו בתוך החברה. השותפים שלנו לתכנון כוללים את משרדי האדריכלים, המהנדסים והמתכננים מהמובילים והמוכשרים במשק- ואנחנו מנהלים את התכנון במתודה סדורה ומוסכמת על כולם ובתהליכי בקרה קפדניים ומפורטים שנעשים כולם "בתוך הבית", וזאת כדי לתכלל מראש כל פרט ולהביא למצוינות 'תדהרית' בכל התחומים, בהם קיימות, תכנון סביבתי ובניה חכמה. גישה ניהולית זו הנשענת על ניסיון ומתודה תדהרית רבת-שנים היא "שיטת תדהר" המייעלת את התהליך כולו, מונעת בזבוזים מיותרים, חוסכת זמן ומגדילה את התיאום בין עשרות תחומי התכנון וההנדסה . אנו משקיעים משאבים רבים בשילוב טכנולוגיות חדשות כי אנו מאמינים שזו הדרך לבנייה של מבני העתיד ושל נכסים יעילים וחסכוניים השומרים על ערכם לאורך שנים תוך מתן חווית משתמש עשירה ואיכותית עבור לקוחותינו.
ככלל, חטיבת ניהול פרויקטים מהווה את הרכיב הקושר בין חוליות האחריות והעשייה בקבוצת תדהר ומבטיחה בעשייתה את התפוקות האופטימליות של חלקי הארגון.

שרשרת הערך בתדהר שיווק

שיווק

מחלקת השיווק בתדהר מהווה תפקיד מכריע בקידום המותג, שמירה על זהות וערכי המותג, השירותים, והמוצרים של החברה והכל למען הלקוחות שלנו והמשך הנעת צמיחה עסקית.  המחלקה מבצעת מחקרי שוק לאיתור צרכי לקוחות, ניתוח הסביבה העסקית ואיתור הזדמנויות חדשות לצמיחה. המחלקה אחראית על קמפיינים פרסומיים, ארגון אירועים, הפקת חומרים ופיתוח אסטרטגיות שיווק.

צוות השיווק עובד בשיתוף פעולה הדוק עם מחלקת המכירות כדי להבטיח את שקיפות, אמינות והלימה בין התוכן המפורסם לבין מה שמוצע ללקוח באולם המכירה. בנוסף, המחלקה אחראית על פיתוח חומרי מכירה כגון הדמיות, חוברות ומצגות, ומספקת תמיכה מלאה לצוותים בשטח.

שרשרת הערך בתדהר מכירות

מכירות

צוות המכירות בתדהר מורכב כולו מאנשי תדהר המקבלים הכשרה פנימית ופועלים כדי לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחות. הצוות אחראי על ליווי אישי ושמירה על קשר עם הלקוח, הבנת צרכיהם וסגנון החיים והתאמה מירבית לאורך תהליך המכירה.

אנשי המכירות שלנו ממלאים תפקיד קריטי במשא ומתן על עסקאות והבטחת שביעות רצון. הצוות עובד בשיתוף פעולה הדוק עם מחלקת השיווק כדי לפתח חומרי מכירה ולזהות הזדמנויות חדשות לצמיחה.

ביצוע

תדהר מבצעת בינוי לפרויקטי מגורים, משרדים ומסחר בכל גודל והיקף. קהל לקוחות החברה כולל יזמי נדל"ן, בעלי קרקעות ופרויקטים של פינוי בינוי, תוך התאמת השירות והפתרון לצרכי הלקוח. חטיבת הביצוע של הקבוצה מדורגת בין שלוש חברות הבנייה הגדולות בארץ וסטנדרט האיכות והשימוש בטכנולוגיה לטובת שיפור תהליכים והתוצאות הפך לשם דבר בענף.

בתדהר בנייה בוחנים כל דבר מנקודת מבטו של הלקוח ומציעים סל שירותים מגוון ומותאם אישית כדי לייצר ערך כלכלי מרבי בכל פרויקט.

את צוות ניהול הפרויקט מלווה מחלקת ההנדסה בתכנון ויישום פתרונות הנדסיים ותפעוליים וכן באפיון תהליכי בקרת איכות לעבודות השלד והגמר. הניסיון הרב שנצבר במחלקת ההנדסה מסייע לצוות הניהול לקבל החלטות מיטביות ולבצע את הבקרות הנדרשות כדי להבטיח בנייה איכותית ובטוחה.

מהנדסי המבנים של תדהר מבצעים בקרת Safety Check בשיתוף פעולה עם מתכנן השלד לכל הרכיבים הקונסטרוקטיביים הקריטיים, לאיתור כשלים פוטנציאלים בתכנון ההנדסי. בכך הם תורמים למזעור הסיכוי לטעויות תכנון. השירות הוא חלק בלתי נפרד מהשירות הבסיסי של תדהר בנייה מתוך אמונה שאנחנו והיזם שותפים להצלחת הפרויקט.

לצד חטיבת הבנייה פועל מערך לוגיסטי גדול ומקצועי, המספק קשת של פתרונות מלאים, הכולל: מחסן לוגיסטי רחב ידיים, מפעל ליצור אלומיניום, מסגריה ומפעל לייצור תבניות, חשמליה ומערך ציוד טכני הכולל עשרות עגורנים, מעליות משא ועוד.

מערך הלוגיסטיקה של תדהר מציע מענה מקצועי לצוותי הפרויקטים בכל אחד מתחומי העשייה ומקנה לנו יתרון תפעולי משמעותי, הבא לידי ביטוי בקיצור לוחות זמנים ובגמישות מקסימלית והתאמת הפתרון המיטבי ביותר. כל זאת, תוך שליטה מלאה בתהליכי הייצור ושמירה על סטנדרט האיכות הגבוה ביותר.

שרשרת הערך בתדהר תאום תכנון

תיאום תכנון לקוחות

תדהר מפעילה מערך "תיאום תכנון" ושינויי דיירים המונה כ-40 אנשי צוות מקצועיים מתחום האדריכלות ועיצוב הפנים. מערך זה מלווה את הלקוח באופן אישי מיום קבלת היתר הבנייה והעלייה לקרקע ועד ליום קבלת הדירה בפועל, וכולל בתוכו מפגשי לקוחות להיכרות ראשונית עם הדיירים, תיאום ציפיות והדרכה לקראת תהליך הבנייה, סדרת פגישות ייעוץ אישיות לביצוע שינויים, התאמות ובחירת ספקים, הפקת תוכניות מתואמות לביצוע, בקרה ופיקוח על הביצוע והגמר, אירועי מסירות בסיום הפרויקט וליווי צמוד בשלב האכלוס.

שרשרת הערך בתדהר מסירות

מסירה

כקבוצה המחויבת לשקיפות מלאה, איכות ומצוינות בכל תחומי פעילותה, אנחנו מתחייבים למסור ללקוח דירה מוכנה למגורים וללא ליקויים, לאחר שעברה בקרת איכות קפדנית ולאחר שנקבע כי היא עומדת בסטנדרטים הגבוהים של תדהר.

לשם כך מפעילה תדהר תהליך מובנה וייחודי בענף לניהול תהליך האכלוס. התהליך כולל כנס מסירות, בקרת איכות קפדנית, פרוטוקול סיור מסירה , מסירת החזקה בנכס, העברה מסודרת ומובנת של השטחים הציבוריים בפרויקטים יזמיים והעברה מקל מסודרת ומהירה לתקופת האחריות.

שרשרת הערך בתדהר בדק

בדק

לתדהר מערך בדק ואחריות גדול ומקצועי המלווה את הלקוח מיום קבלת הדירה ועד שנים רבות לאחר האכלוס. לאורך השנים הראשונות שלאחר האכלוס צוות השירות שלנו עומד לרשות הלקוח 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כדי לטפל בתקלות דחופות המתגלות בדירה ולהבטיח חוויית מגורים מושלמת בדירה החדשה.

שרשרת הערך בתדהר ניהול נכסים

ניהול נכסים

תדהר מקפידה להעניק לשוכרים את רמת התחזוקה והשירות הגבוהים ביותר, לשם כך תדהר מנהלת את מתחמי העסקים והמסחר שלה עם חברות ניהול מובילות ומנוסות בלבד. במסגרת זאת, אנחנו מקצים משאבים ניהוליים, אנושיים ולוגיסטיים כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הקשור לשמירה, אבטחה ולתחזוקת המערכות, המעליות, הניקיון, החניון ושאר מערכות המבנה, כדי לשמור על שגרת עבודה רציפה, אפקטיבית ונעימה.

תדהר מעמידה לרשות לקוחותיה קשת רחבה של פתרונות לוגיסטיים החל מטיפול בכל צרכי הרכש, התכנון, הייצור וההרכבה של פריטי נגרות, פריטי אומנות, שטיחים, אביזרים ומיתוג ועד פירוק, אריזה והובלת ריהוט וציוד אל המשרדים החדשים, חיבור המחשבים, תליית התמונות, הכוונה וקליטת העובדים במשרדים החדשים ועוד.

שרשרת הערך בתדהר אחריות

אחריות

תדהר משקיעה משאבים רבים על מנת למסור ללקוח דירה נקייה ומוכנה למגורים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומפעילה מערך בדק ואחריות מהגדולים והאיכותיים בענף. כל דירה נמסרת רק לאחר שעברה בקרת איכות קפדנית ונקבע כי היא אכן עומדת בסטנדרטים הגבוהים של תדהר. בשנים הראשונות שלאחר האכלוס צוות השירות שלנו עומד לרשות הלקוחות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כדי לספק שירות מקצועי, יוזם וקשוב, וזאת מתוך מחויבות לשביעות רצון הלקוח ובניית מערכת יחסים ארוכת טווח.

נשמח לשמוע מכם

בחרו את נושא הפניה, השאירו פרטים
ונחזור אליכם כמה שיותר מהר

    למשרות פתוחות לחצו כאן


    מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

    התדהר 14 רעננה