אחריות תאגידית בתדהר

תפיסת האחריות התאגידית שלנו

כבר כחברה צעירה, היה באנשי תדהר את הלהט לחולל שינוי, להשפיע ולעשות את הדברים אחרת. בחזון החברה, אשר נכתב לפני למעלה מ 20 שנה ע”י כלל עובדיה בעת ההיא, סימנה תדהר את מטרותיה – להוביל את ענף הבנייה, להשפיע ולתרום לחברה ולכלכלה בישראל.
חזון זה, אינו כרזה על הקיר. הוא הבסיס לתכניות האסטרטגיות ולתכניות העבודה השנתיות של הקבוצה.
עבורנו, האחריות שלנו הינה חובה המשולבת בשליחות, בין אם מדובר בבטיחות העובדים שלנו, שמירה על הגינות ויושרה או ההתנהלות שלנו למול משאבי הטבע.
כך, וכפועל יוצא של חזון החברה, מתוכננת ומוצאת אל הפועל גם תפיסת האחריות התאגידית של החברה, אשר מלווה את כל הפעילות שלנו בכל היבט.
משכך, אנו מפתחים בהתמדה את התרבות הארגונית הייחודית שלנו, אשר בליבה – עקרונות האחריות התאגידית: הממשל התאגידי, החברה והסביבה.
ככל שגדלה וצומחת החברה ופעילותה, כך גדלה האחריות שלנו למחזיקי העניין שלנו, לכלכלה ולסביבה.
אנו שואפים להיות חברה מובילה בתחום האחריות התאגידית, בתוך הענף ומחוצה לו, ובישראל ומחוצה לה, וזאת מתוך ציונות, שליחות ותחושת אחריות.

שכר שווה

חוק שכר שווה לעובד ולעובדת

קבוצת תדהר, קבוצת הנדל”ן הפרטית הגדולה בישראל מכירה באחריותה ובהשפעתה לקדם בענף הנדל”ן תרבות של שוויון לכלל האוכלוסיות והמגדרים. כחברה שערכיה המובילים הם דאגה לאנשים, שוויון וכבוד הדדי, אנו פועלים כל העת לקידום שוויון מגדרי, גיוון והכללה עוד בטרם פורסם התיקון לחוק. מטרתנו היא להוביל באחריות את הנושא בענף הנדל”ן אשר במשך שנים נחשב לענף “גברי”.
אנו פועלים לצמצום פערים בשלל התפקידים בענף הבניה בכלל ובמקצועות ההנדסה בפרט, עוד מהשלבים הראשונים באקדמיה. אנו נמצאים בשיח מתמיד עם המוסדות להשכלה גבוהה בארץ, בכדי לקדם ולעודד נשים ולפתוח בפניהן אפשרויות העסקה מגוונות ומאתגרות. אנו משקיעים וגאים בתהליכי הקליטה והקידום של נשים למגוון תפקידים בחברה, מתפקידים מנהלתיים ועד לתפקידי שטח.

למידע נוסף בנושא שכר שווה

תדהר בקהילה

קבוצת תדהר, מחויבת מזה שנים, לצד פעילותה העסקית, לקידום החברה והקהילה בישראל ופועלת לצמצום פערים ולסיוע לחוליות החלשות בחברה. מתוך תפיסה זו, "תדהר בקהילה", מתמקדת במיזמים חברתיים שמחזקים ומצמצמים פערים בקרב מאות אלפי אנשים, ילדים ונוער מכל חלקי הארץ. עשייה ענפה זו, מתבטאת ביצירת שותפויות עם עמותות וארגונים חברתיים, במעורבות חברתית, בתרומות כספיות ועוד. יחד, אנחנו יוצרים השפעה שמשנה מציאות למעגלים רחבים בחברה בישראל.

נשמח לשמוע מכם

בחרו את נושא הפניה, השאירו פרטים
ונחזור אליכם כמה שיותר מהר

    למשרות פתוחות לחצו כאן


    טלפון 3604* | התדהר 14 רעננה