בלוג תדהר - מגזין בנושא עיצוב הדירה וקניית דירה חדשה | תדהר

מדיניות קבצי Cookie

תוכן ראשי
תדהר המגזין
skiplink1

המומחים מסבירים: תכנון ועיצוב מטבח למתחילים

איזה שאלות כדאי לשאול לפני שמתכננים מטבח חדש? מה הדגשים החשובים? איזה חומרים קיימים בשוק ומה היתרונות והחסרונות שלהם. לפני שמתכננים את מרכז הבית, כדאי לשים לב למספר דברים. על כך במאמרו של ישראל אייזנר, מתאם תכנון ושירות ללקוח.

סינון לפי תחום:

יום האורבניזם - תכנון עירוני

יום האורבניזם – תכנון עירוני

'יום האורבניזם' או 'יום תכנון הערים הבינלאומי', מספק הזדמנות לנקודת מבט גלובלית על התכנון העירוני ונועד להעלות את המודעות לתכנון עירוני מיטבי לאוכלוסיית העולם המתרחבת וגדלה.
מהו תיאום תכנון אישי?ֿ

מהו תיאום תכנון אישי?ֿ

בתהליך תיאום תכנון הדירה שלכם, אנו מעמידים לרשותכם מתאם/ת תכנון, איתם תערכו שתי פגישות עיקריות - דיון על שינויים ותוספות ופגישה לצורך בחירת חומרי הגלם.
התוכנית האדריכלית

התוכנית האדריכלית

בין כל המסמכים בתיק הלקוח שלכם תמצאו גם את תוכניות הדירה וביניהן את התוכנית האדריכלית. זו תוכנית שתכנן אדריכל והיא מהווה תרגום של תכנית המכר לתוכנית ביצוע.
תדהר - תיאום תכנון

תדהר – תיאום תכנון

בתהליך תיאום תכנון הדירה שלכם, אנו מעמידים לרשותכם מתאם/ת תכנון, איתם תערכו שתי פגישות. פגישה אחת לגבי שינויים ותוספות ופגישה נוספת לגבי בחירת חומרי הגמר.
תיאום תכנון

תיאום תכנון

רכשתם דירה ואתם מעוניינים לבצע שינויים בדירה על מנת להתאימה לצרכים שלכם ושל משפחתכם. לשם כך קיים תהליך תיאום תכנון אישי, הידוע גם בשם "שינויי הדיירים".
תוכנית החשמל בדירה

תוכנית החשמל בדירה

תכנית החשמל כוללת את כל נקודות החשמל המתוכננות בדירה - מפסקים, שקעים, גופי תאורה, נקודות טלפון, טלוויזיות, רמקולים וכולי.
מערכת מיזוג האוויר

מערכת מיזוג האוויר

תכנית מיזוג האוויר בדירתכם תוכננה על ידי יועץ מיזוג אוויר אשר השקיע בה מחשבה רבה תוך התייחסות למבנה הדירה, גודל החדרים וכיווני האוויר בדירה.
איך לשמור על הדירה לאורך זמן?

איך לשמור על הדירה לאורך זמן?

תחזוקה שוטפת נכונה בדירה תאפשר לכם ליהנות ממנה למשך שנים, לשמור עליה יפה ונעימה ולמנוע בלאי עתידי. ריכזנו עבורכם מספר טיפים לתחזוקה נכונה של מערכות הדירה.
שירותי בדק הבית של תדהר

שירותי בדק הבית של תדהר

תקופת בדק הבית נמשכת בין שנה ל-7 שנים בהתאם לסוג הליקוי. במהלך תקופת הבדק מערך שירות הלקוחות של תדהר זמין לקבל דיווחים על ליקויים ויפעל כדי לתקנם במהרה.
טקסטיל לבית

טקסטיל לבית

בעזרת טקסטיל - כריות, וילונות, בדי ריפוד ושטיחים, נוכל בקלות להלביש את החלל, להוסיף לו צבע, חום, ורכות טקסטיל לבית מאפשר לנו לרענן את המראה לעיתים קרובות.
טיפים לתכנון ועיצוב התאורה בדירה

טיפים לתכנון ועיצוב התאורה בדירה

תכנון התאורה הוא חלק מתכנון הדירה והוא מותאם לתרחישים ולפעולות שאמורות להתבצע בכל חדר. בידיכם האפשרות להוסיף תאורה, בעיקר גופי תאורה ניידים, שמוסיפים לחלל אווירה, אפשרויות נוספות לשימוש וגם מתבלים את העיצוב
עיצוב חדרי שינה - החדר האינטימי שלי

עיצוב חדרי שינה – החדר האינטימי שלי

אנו משקיעים כל כך הרבה משאבים ומחשבה בתכנון ובעיצוב החללים הציבוריים בבית, שלעיתים אנו מזניחים את החללים הפרטיים. אמנם אנו ״רק״ ישנים בחדר השינה ואת רוב שעות הערות שלנו אנו מבלים ביתר חללי הבית, אך זהו החלל שבו אנו מטעינים...
טיפים לאריזה לקראת מעבר דירה

טיפים לאריזה לקראת מעבר דירה

השלב הכמעט אחרון הגיע, אורזים את החיים ועוברים לבית החדש. לפני שאתם נכנסים ללחץ כדאי שתקראו את הטיפים שהכנו עבורכם לאריזה נוחה ונכונה של הבית. בהצלחה
המדריך המלא לקניית דירה מקבלן

המדריך המלא לקניית דירה מקבלן

רכישת דירה חדשה היא אולי האירוע המכונן ביותר בחיינו - בראש ובראשונה מכיוון שזאת בדר"כ ההוצאה הכספית הגדולה ביותר שרובינו יוציאו במהלך החיים בעסקה בודדת ולא פחות חשוב מכיוון שלקביעת מקום המגורים שלנו יש השפעה אקוטית על כל ההיבטים של...
עכשיו הגיע התור של ביצרון

עכשיו הגיע התור של ביצרון

ביצרון, היעד החם של משקיעי הנדלן. בשקט-בשקט הולכות והופכות השכונות שממזרח לאיילון ליעד מבוקש בקרב משפחות ממעמד הביניים, וזאת בזכות סיבות אטרקטיביות וייחודיות לאזור
תכנון מקדים

תכנון מקדים

לפתוח אקסל חדש, לסמן ביומן יעדים, להתמקד במה שנכון כרגע ולנשום עמוק – תדהר ממליצה על כמה מהטיפים שיסייעו לכם להפוך את תכנון הדירה החדשה שלכם, לתהליך נעים, נכון ומהנה. קבלו עצה ממומחים
מציצים באינסטגרם

מציצים באינסטגרם

מעצבים את הדירה? מצאנו חמישה חשבונות אינסטגרם שישמשו לכם מקור להשראה מושלמת ויתנו לכם רעיונות נפלאים. הבעיה העיקרית - נראה אתכם מצליחים להתנתק מהם.
כל מה שצריך לדעת על חיפוי קירות

כל מה שצריך לדעת על חיפוי קירות

לקירות הבית שלנו תפקיד חשוב ומשמעותי בקביעת הסגנון העיצובי. אנו נמצאים בעידן של חדשנות בלתי פוסקת, עם שפע והיצע רחב של חיפויים לקירות. בתדהר מבינים זאת, ולכן אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו מבחר גדול ומגוון של אריחי חיפוי.
Howdy,
Buy Premium Version to add more powerful tools to this place. https://wpclever.net/downloads/wp-admin-smart-search
דילוג לתוכן