בטיחות בתדהר

בטיחות לחיי אדם היא ערך עליון. לקבוצת תדהר, המחויבת לכך ולבנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תפיסת בטיחות פנימית מפורטת. הבטיחות היא חלק בלתי נפרד מ"שיטת תדהר". הקבוצה חתמה על אמנת הבטיחות של התאחדות הקבלנים בוני הארץ והצטרפה לתכנית הכוכבים של ההתאחדות, ובפברואר 2023 זכתה בכוכב הבטיחות החמישי והגבוה ביותר, אחת מ -5 החברות היחידות הישראל המחזיקה בדירוג זה.

בטיחות בתדהר

ניהול הבטיחות בתדהר

אנחנו מפתחים ללא לאות מתודות מהמתקדמות בעולם המסייעות בבקרה ובשמירה על בטיחות: תומכים בפיתוחים טכנולוגיים של אמצעי בטיחות וניטור, מנהלים מערכת של בקרה עצמית לפי רשימת מבדק, מאמצים שיטות עבודה בטוחות יותר תוך הקפדה על מיגון אישי, בקרות בטיחות מתקדמות וציוד מגן. מתוך הבנה שעל הכף עומדים חיי אדם, מפרסמת תדהר את נהלי הבטיחות שלה וחושפת אותם לגורמים חיצוניים, שותפים ומתחרים לטובת קידום הנושא בישראל. בכל חודש הקבוצה עורכת ומפרסמת שני תחקירי למידה והיא בעלת הסמכה לתקן ניהול בטיחות ת"י 45001.

בטיחות בתדהר

תפיסת הבטיחות של תדהר

מדיניות הבטיחות של תדהר גובשה מתוך השאיפה להפוך את כל אתרי הבנייה של הפרויקטים בהם הקבוצה מעורבת ואזורי עבודה בטוחים יותר, כדי לשמור על חייהם ועל גופם של עובדי החברה, קבלני המשנה ושאר הפועלים הפוקדים את האתר לאורך מהלך הבנייה: •  חובת הזהירות- על כל עובד באתר הבניה מוטלת חובת זהירות וכל מעשה או פעולה, יבוצעו מתוך מודעות מוחלטת לקיום חובה מוסרית וחוקית זו .לכל עובד באתר הבניה נתונה הזכות לא להתחיל בביצוע עבודה או באם החלה, להפסיקה, אם לדעתו ביצוע העבודה מעמיד אותו או אחרים בסכנה. עובד שיפעל לאור ערך זה זכאי לתגמול ולאזכור בתדריך היומי.

בטיחות בתדהר

בטיחות וחדשנות

מקרים חוזרים בענף מובילים אותנו לחשיבה מואצת כדי למנוע אירועי בטיחות כואבים. כדי לשנות דברים באמת אנחנו מקיימים שיתופי פעולה שונים שמנסים להתמודד עם הבעיה בדרכים ייחודיות, כולל עבודה מול חברות טכנולוגיה שאינן מעולם הבנייה והמרת הפתרונות שלהן לטובת התמודדות עם התופעה. באופן מתמיד אנחנו מאמצים נהלי מחשבה ותיחקור לצורך שיפור כל תהליכי הבטיחות. בין הפיתוחים השונים לצרכי בטחון ניתן למנות את הטכנולוגיות הבאות שאומצו ו/או פותחו בתמיכתה של קבוצת תדהר: SAFEGUARD ו-PANGEA – מערכות שליטה ובקרה על בטיחות באתרי בנייה, RODRADAR ו-EXODIGO – מערכת לאיתור תשתיות בתת קרקע. LIFTECH – מערכת לשליטה ובקרה על מעליות משא באתרי בנייה, ULTRAWIS ו-SKYLINE – מערכת לשליטה קרקעית וניהול המנופים באתרי הבנייה. קבוצת תדהר מפעילה חממה פנים ארגונית לקידום יוזמות, בין היתר בתחום הבטיחות, ועד כה קידמה ופיתחה לחצן מצוקה לעובדים במלאכות בעלות סיכון גבוה, מערכת להנפת חביות, מנגנוני בטיחות לחיבורי צנרת ומעקות בטיחות לפירי מעליות. בנוסף מנהלת הקבוצה מחקר ופיתוח במסגרת מעבדת בטיחות, מנגנוני הגנה ובטיחות לפיגום תלוי, מערכת לקבלת אינדיקציה על עיגוני עובדים וחריגות משקל, פיתוחי בטיחות לבמות הרמה, כלים כבדים ועוד.

נשמח לשמוע מכם

בחרו את נושא הפניה, השאירו פרטים
ונחזור אליכם כמה שיותר מהר

    למשרות פתוחות לחצו כאן


    מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

    התדהר 14 רעננה