קניית דירה - המדריך המלא לרכישת דירה | תדהר

מדיניות קבצי Cookie

תוכן ראשי
תדהר על הפארק - ראש העין
skiplink1

המדריך שלכם לרכישת דירה

מהי הדרך הנכונה ביותר לקנות דירה? איך נהיה בטוחים שחוזה הרכישה מגן עלינו? מה צריך לבדוק כשרוכשים דירה חדשה מקבלן ? מהו תהליך תיאום תכנון ? ואיך נוכל להבטיח שנקבל את הדירה בזמן? כל התשובות לכל השאלות במדריך המיוחד שהכנו עבורכם

מתעניינים ברכישת דירה? בואו להתרשם ממגוון רחב של פרויקטים למגורים בתדהר.

המידע האמור לא מהווה ייעוץ מחייב ו/או מקיף ו/או המלצה, האמור מהווה מידע שיווקי בלבד, ויש להיוועץ ביועצים מומחים מטעמכם, בטרם ביצוע כל פעולה, לרבות בקשר עם כל המידע האמור לעיל.


 • רכישת דירה היא אכן אחת ההחלטות החשובות שתקבלו וכנראה גם הגדולה והמורכבת שבהן. אנחנו, בתדהר, מבינים כי החלטה זו מלווה באופן טבעי בלא מעט סימני שאלה, חששות, פחד מטעויות ושאיפה לעבור את התהליך בדרך הקלה והנוחה ביותר, עד ליום בו תוכלו להתרווח באושר בדירתכם החדשה ואף לאחר מכן.
  העצה הטובה ביותר שאנו יכולים לתת לכם מניסיון, היא לא להתעצל. ללכת ולבדוק ברגליים את האזור שבו אתם מחפשים דירה, את הפרויקטים השונים ואת החברות שעומדות מאחוריהן. לבדוק מי בונה לכם בפועל את הבית, האם זאת החברה שמשווקת לכם את הפרויקט או חברה קבלנית שנשכרת על ידי החברה המשווקת לביצוע הבנייה? האם היא אמינה? מה מצבה הכלכלי? לבקש ממליצים, ללכת לבניינים שהחברה הקבלנית בנתה, לדבר עם דיירים ולוודא כי הם אכן שבעי רצון מאיכות הבנייה, התכנון, המפרט, העמידה בהתחייבויות ובלו"ז. וודאו גם שיש לכם עם מי לדבר גם אחרי שקיבלתם את הדירה.

 • דירת יד ראשונה בבניין חדש אינה מוצר מדף, אלא מוצר מורכב ויקר בדרך כלל, הנבנה לאורך שנים בעבודת יד ומותאם לצרכים שלכם. כאשר רוכשים דירה 'על הנייר' צריך לקחת בחשבון שתהליך הבנייה אורך בדר"כ בין 1.5–3 שנים, משך זמן ארוך שצריך להיערך אליו הן מבחינה פיננסית והן מבחינה לוגיסטית (כך למשל ביחס למקום המגורים במהלך תקופת הבנייה). בנוסף, לקוחות לא תמיד מודעים למחויבות ולמעורבות הנדרשים מהם לאורך תהליך הבנייה – הן בתהליך תיאום התכנון של הדירה, במסגרתו נדרשים הלקוחות לקבל החלטות שונות לגבי הדירה, עיצוב הדירה, התאמת הדירה לצרכים האישיים שלהם, לטעמם ולרצונותיהם, מפגשים עם ספקים, סיורים באולמות תצוגה לבחירת חומרי הגמר וכו'. דרך תקופת המסירה – הכוללת את ההיערכות למסירה, הסיורים בדירה, השלמת ההתחייבויות בהם התחייבו הרוכשים על פי הסכמי המכר, לרבות פירעון מלוא התשלומים לחברה ו/או לקבלן, לרבות בקשר עם מונה הגז, שעון המים ו/או החשמל, תשלומי ארנונה ועוד, וכלה בתקופה שלאחר הכניסה לדירה, במהלך שנות הבדק והאחריות – כאשר נדרשים לטפל בתקלות, ליקויים ואי התאמות שונות שלא גילו אותן או שלא ניתן היה לגלות אותן מראש ומתגלות רק לאחר האכלוס.
  אנו מתייחסים אל מערכת היחסים בין הרוכשים לבין החברה והקבלן כאל 'חתונה' - מערכת יחסים ארוכת טווח, שנמשכת שנים ומצריכה מידה רבה מאוד של אמון, שקיפות, הדדיות ושותפות. לכן, חשוב לבחור בחברה שתהיה מחויבת לקיים את תנאי ההסכם ככתבם וכלשונם, תוך שקיפות מלאה, אמינות מרבית ואחריות לאורך כל הדרך.

 • בדומה למרבית ההסכמים בתחום הנדל"ן גם הסכם לרכישת דירה הוא הסכם מורכב, ארוך, הכולל סעיפים משפטיים רבים וארוכים שלא תמיד נהירים ומובנים למי שאינו עוסק במקצוע. לכן, אנו ממליצים להיוועץ בעו"ד מקצועי בתחום הנדל"ן אשר ילווה אתכם וייצג אתכם בתהליך הרכישה עוד בטרם חתימתכם על הסכם הרכישה.
  ככלל, מטרתו של ההסכם היא להסדיר את מערכת היחסים ביניכם ובין יזם הפרויקט ו/או הקבלן המבצע, לתאם ציפיות ולהגדיר במדויק את כל הפרטים החיוניים בהתחייבויות וזכויות הצדדים.
  על פי חוק המכר (דירות), תשל"ג-1973 (להלן : "החוק"), הסכם הרכישה חייב לכלול את המפרט הטכני המפורט של הדירה וכן את תשריטי (תוכניות) הדירה שלכם, תכנית הקומה ותוכניות נוספות כנדרש על פי החוק. הסכם הרכישה הוא למעשה מקור המידע האמין והמדויק ביותר עבורכם. כל מה שלא מופיע בהסכם – לא מחייב אתכם או את הצד השני לעסקה. לכן, נהגו במסמך זה משנה זהירות ואם אינכם בקיאים בתחום, אנו ממליצים להיעזר בשירותיו של עו"ד מומחה על מנת להימנע מעוגמת נפש וצרות מיותרות.

 • עלות הדירה אינה מסתכמת בד"כ במחיר הדירה הנקוב בחוזה, יש עלויות נוספות שיש להיות ערים להן ולקחת אותן בחשבון, למשל:

  התאמות, שינויים ותוספות – אנו מתכננים את כל הדירות בפרויקט על פי סטנדרט גמר מסוים, המפורט במפרט הטכני שמצורף להסכם הרכישה. מחיר הדירה כולל אך ורק את המובטח בהסכם הרכישה והמפורט במפרט הטכני ואינו כולל שינויים ותוספות שתהיו מעוניינים לבצע בדירה על מנת להתאים אותה לצרכים שלכם ולטעמכם האישי. ככלל, בפרויקטים שלנו, אנו מעניקים לכם מפרט גבוה ואיכותי, אך אפשרויות הבחירה הן אין סופיות, הכל בהתאם ליכולתכם, רצונכם ולטעמכם האישי. לכן, בחירת חומרי גמר אחרים מאלה המופיעים במפרט, תוספות שאינן כלולות בהסכם וביצוע שינויים במפרט הסטנדרטי הכרוכים בעלויות ובזמן עבודה אינם כלולים במחיר הדירה ויש לקחת אותם בחשבון.
  הצמדות – כאשר חותמים על הסכם הרכישה יש להיות ערים לכך שמחיר הדירה מוצמד בד"כ למדדים שונים, לרוב למדד תשומות הבנייה, דבר היכול להשפיע על המחיר הסופי של הדירה.
  עלויות מימון – עלויות הכרוכות במימון רכישת הדירה והריביות הכרוכות בלקיחת משכנתא והלוואות שונות.
  ליווי משפטי – מומלץ בחום לשכור את שירותיו של עו"ד מטעמכם, אשר ייצג אתכם ויגן על האינטרסים שלכם בתהליך הרכישה, זוהי הוצאה נוספת שעליכם לקחת בחשבון, ככל ותבחרו לעשות זאת.
  מיסים – בישראל מוטלים מיסים שונים הקשורים לעסקאות נדל"ן ולכן חשוב מאוד להיות מודעים למיסים החלים עפ"י הדין ולאפשרויות תכנון המס, עניין אשר יש בו כדי להשפיע ישירות, בין היתר, על עלות הרכישה. לכן, אנו ממליצים בחום להתייעץ עם יועץ מס לפני ביצוע העסקה ולהבין מהן עלויות המס הכרוכות בה.
  הוצאות נוספות בתקופת האכלוס – יש לקחת בחשבון הוצאות נוספות הכרוכות בתשלומים לגורמים שונים במעמד האכלוס, כגון חיבור למונה חשמל, שעון מים וחיבור לגז וכן תשלומים נוספים הנדרשים כגון תשלום לוועד הבית, תשלום לחברת הניהול ככל ויש כזאת וכמובן תשלומים עירוניים נוספים.
  הוצאות נוספות הכרוכות במעבר לדירה החדשה – רכישת ריהוט, ציוד, הובלות, ניקיון הדירה, התקנת פריטים וכיוצ"ב.

  הרשימה הנ"ל אינה ממצה, ואנו ממליצים לבחון כל עסקה ועסקה לפי נסיבותיה ולהיעזר ביועצים והמומחים הרלוונטיים.

 • נכון להיום, על פי חוק, התנאי המקדמי לקבלת הלוואה לצורך רכישת דירה (משכנתא) עבור דירה יחידה הוא העמדת הון עצמי בשיעור של לפחות 25% ממחיר הדירה (ובכפוף לנסיבות של כל רוכש ולדרישות הבנק ביחס לכל רוכש ורוכש). המשכנתא היא הלוואה, שבגינה זכויות הבעלות/החכירה משועבדות לטובת נותן ההלוואה, כלומר לבנק למשכנתאות, כביטחון לפירעון המשכנתא. את המשכנתא תוכלו לקבל מכל בנק שתבחרו - בכפוף לעמידה בתנאים ובדרישות הבנקים השונים למשכנתאות.
  לנוחותכם, פרסנו את התשלומים עבור הדירה החדשה שלכם לאורך תקופת הבנייה כך שיסתיימו 7 ימים לפני קבלת המפתח.
  עם החתימה על הסכם הרכישה, ודאו היטב כי אתם עומדים בלוח התשלומים ובתנאי התשלום כפי שמפורטים בהסכם והקפידו לנהל מעקב רציף אחר מועדי התשלום ומועדים אחרים המצוינים בהסכם, על מנת לא לשאת בריבית פיגורים על איחורים בתשלום ו/או להפר את הוראות הסכם הרכישה.
  מסלולי התשלום מותאמים לפרויקט ושונים מפרויקט לפרויקט ולכן יש לבדוק במשרד המכירות מהם מסלולי התשלום המוצעים בפרויקט שבו אתם מתעניינים. בתדהר אנו לרוב מציעים 2 מסלולי תשלומים: (1) מסלול תשלומים "קבוע" – במסגרתו תשלמו סכומים קבועים בתקופות קבועות עפ"י לוח התשלומים הנקוב בהסכם ו – (2) מסלול תשלומים "גמיש" – במסגרתו תשלמו כ-20% מעלות הדירה עד למועד קבלת היתר הבנייה, ואת היתרה בתשלומים גמישים לפי יכולתכם, במועד הנוח לכם לאורך תקופת הבנייה.
  בכל מסלול שתבחרו (כפי שיקבע בכל פרויקט ופרויקט), עליכם להסדיר את מלוא התשלום עד 7 ימים לפני מסירת הדירה.

 • חוק המכר דירות, שתוקן בשנים האחרונות, קובע מספר מנגנונים אשר נועדו להקנות הגנה לרוכשי הדירות.
  כך למשל, על פי החוק הנ"ל, יזם המוכר לכם דירה, מחויב להבטיח את כספכם בבטוחה על פי החוק (דוגמת ערבות חוק מכר אשר מונפקת ע"י הבנק המלווה את הפרויקט). לרוב, ובוודאי בפרויקטים של תדהר, כל הכספים המשולמים על ידי הרוכשים עוברים לחשבון ייעודי ומשמשים להקמת הפרויקט.

  ביחס לפרויקטים של קבוצת תדהר נזכיר כי קבוצת תדהר היא חברת הנדל"ן הפרטית הגדולה בישראל, המדורגת בין 7 החברות הגדולות בישראל על פי דירוג BDI ודירוג DUN'S 100 לחברות הנדל"ן המובילות בארץ. הקבוצה נחשבת לאחת החברות היציבות והאיתנות בענף. בזכות נתוניה הפיננסיים, איתנותה הכלכלית ותזרים ההכנסות מהנכסים המניבים שבבעלותה, היא נהנית מיכולות גיוס הון משמעותיות ומתמיכתם של חלק גדול מהגופים הפיננסיים הגדולים המלווים את פעילותה בארץ ובעולם.

 • תדהר מחויבת לאיכות ולמצוינות בכל תחומי פעילותה והקפדה על שמירתן, בכל תהליכי התכנון, הבנייה והגמר, היא נר לרגלינו. אנו פועלים ללא הרף על מנת לשפר את תהליכי התכנון והבנייה ולבצע פרויקטים בסטנדרט האיכות הגבוה ביותר.

  אנו מעמידים לרשותכם רק ספקים וקבלני משנה העומדים בתקנים ובמדדי האיכות הגבוהים של תדהר ובונים בהתאם לדרישות החוק ותקני האיכות המתקדמים ביותר, תוך בקרת איכות הביצוע בכל תהליך הבנייה ע"פ תקן האיכות הבינ"ל ISO9001 לענף הבנייה.

  מערך בקרת האיכות יוצא הדופן שלנו נחשב לטוב במיוחד בענף ולא בכדי. בכל פרויקט אותו ביצענו עד כה מונה מפקח איכות צמוד, שכל תפקידו היה לוודא שהעבודה מתבצעת ברמה הגבוהה ביותר, על פי התקן ובהתאם לסטנדרט הנהוג בתדהר. באמצעות השימוש בטאבלטים, אנו יוצרים סטנדרטיזציה בביצוע מלאכות הבנייה השונות ושומרים על רמת האיכות הגבוהה בכל אחד מהפרויקטים שאנו מבצעים.

  בנוסף, תדהר היא חברת הנדל"ן היחידה שמשתמשת בענף הבנייה בישראל בטכנולוגיות מידול-מידע מתקדמות בתלת ממד, משלב התכנון והרישוי, דרך הביצוע, שינויי הדיירים ועד הבדק. טכנולוגיות אלה ועוד, מאפשרות לנו לספק לכם תכנון, ביצוע וגמר בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ובלוחות הזמנים המהירים ביותר, וכן אמצעי המחשה נוחים יותר לאורך כל התהליך.

 • דירה בבניין משותף נבנית על פי תכנית אדריכלית מדויקת, בהתאם לתקנים ולאפשרויות ההנדסיות והתכנוניות ולכן, יש שינויים שלא ניתן לבצע כגון – שינויים בחזית הבניין, שינויים בקונטור הדירה, הזזת קיר ביטחון בממ"ד או שינויים הקשורים למערכת האינסטלציה המרכזית של הבניין. לעומת זאת, יש שינויים בדירה שניתן לבצע כמו – הזזה, ביטול או הוספה של מחיצות ו/או שקעי חשמל, מיקום אביזרים שונים וכו'.
  בנוסף, כשאנו מתכננים את הפרויקט, אנו קובעים מפרט סטנדרטי לכל אחת מסוגי הדירות בו. המפרט, כולל חומרי גמר כגון - צבעים, ריצוף, חיפויי אמבטיה ומטבח וכו', ואביזרי גמר שונים כגון - כלים סניטריים, ארונות מטבח, ארונות אמבטיה וכו'.
  ככלל בתדהר, אנו מציעים מפרט איכותי, הכולל מגוון דגמים וגוונים לבחירתכם, ממבחר ספקים שונים, כך שתהיה לכם גמישות רבה בעיצוב הדירה על פי טעמכם ורצונותיכם. עם זאת, יש לקוחות שבוחרים לרכוש אביזרי וחומרי גמר שונים מאלה המוצעים במפרט הטכני של הפרויקט ובמקרה זה הם נושאים בעלות השדרוג ולעיתים גם בעלות העבודה הנוספת הכרוכה ביישומו בתהליך הבנייה.
  אנו מזמינים אתכם לעצב יחד אתנו את הדירה החדשה שלכם, בהתאם לצרכים ולחלומות המיוחדים שלכם. מתאם התכנון והשירות של תדהר יעמוד לשירותכם לאורך תקופת הבנייה, תוך שותפות מלאה בתהליך והתחייבות לגלות את הגמישות המרבית האפשרית, ההקשבה והנכונות לביצוע שינויים ותוספות, ככל וידרשו, בכפוף למגבלות התכנון, הביצוע והדין.

  שימו לב! לא כל חלום אפשר להגשים. יש שינויים ותוספות שתוכלו לבצע ללא כל עלות נוספת, יש שינויים ותוספות אחרים, שתוכלו לעשות בתוספת תשלום על החומר והעבודה ויש כאלה שלא ניתן יהיה לבצע בשל מגבלות הנדסיות, בטיחותיות, אי התאמה לתקנים, מגבלות לוח זמנים ועוד.

 • עם קבלת היתר הבנייה בפרויקט, תוזמנו למפגש אישי או לכנס דיירים, בהם תקבלו תיק דירה המכיל את כל המידע הדרוש לכם לתהליך תיאום התכנון ושינויי הדיירים. לאחר שתגבשו לעצמכם תכנית רעיונית של השינויים וההתאמות שתרצו לבצע בדירה, תוזמנו לפגישה נוספת עם מתאם התכנון בה תוכלו לבדוק היתכנות של התכנית שגיבשתם ולהחליט על שינויים בתוכנית הדירה, כגון – הזזת קירות, העתקת/תוספת נקודות חשמל, שינויים במערכות מסוימות וכו', וכל זה בהתאם ללו"ז שיקבע לביצוע האמור.
  לאחר תיאום הציפיות בפגישה הראשונה, ובמשך תקופה של מספר חודשים, תוזמנו לבקר באולמות התצוגה של ספקי הפרויקט השונים ולבחור את אביזרי הגמר (כלים סניטריים, ארונות מטבח, חיפויים וכו') הרצויים לכם וזאת מתוך המגוון המוצע במפרט הטכני של הפרויקט אותו תוכלו, ככל ותרצו בכך, לשדרג בהתאם לצרכיכם, יכולתכם ורצונותיכם.
  במהלך התהליך תוזמנו למספר פגישות נוספות עם מתאם התכנון, עד לבחירה סופית של חומרי הגמר ויצירת תכנית עבודה המותאמת לכם אישית. לאחר אישור התכנית היא תועבר לביצוע בפועל.

 • במשך כל שנות פעילותה, מקפידה תדהר על עמידה מלאה וקפדנית בהתחייבויותיה ובמיוחד שמה את הדגש בכל הקשור ללוחות הזמנים. אנו עושים הכל כדי לעמוד בלוחות הזמנים על מנת שתוכלו להיערך בהתאם לפתיחת שנת הלימודים, הסדרת השכירות ועוד.
  בנוסף, תדהר מחויבת להשלים עבורכם את רישום הזכויות בדירה על שמכם בהתאם למגבלות הדין.

 • היתר הבנייה הוא אישור הניתן ע"י הוועדה המקומית לתכנון ובנייה לביצוע עבודות בנייה או שינוי בשימושים במקרקעין ובלעדיו אסור לקבלן להתחיל לבנות. תהליך הוצאת היתר הבנייה לבניין בתכנון עשוי להימשך מספר חודשים, הכל בהתאם לנסיבות הפרטניות של כל פרויקט - וכדאי לברר ביום חתימת החוזה מהו הצפי לקבלתו וכן לשים לב להוראות בחוזה הרכישה הקשורות להיתר הבנייה והנובעות ממנו.
  בד"כ לאחר קבלת היתר הבנייה, נזמן אתכם לכנס לקוחות או לפגישה אישית ונכריז על התחלת העבודות לבניית הדירה החדשה שלכם.

 • השירות הוא הערך המרכזי בתרבות הארגונית של תדהר. פעילותה של הקבוצה לאורך השנים מאופיינת בתפיסת שירות כוללת ומהפכנית, המציבה את הלקוח במרכז העשייה ועוטפת אותו ב-360 מעלות של תשומת לב. תדהר מפעילה מערך שירות גדול ואיכותי, שילווה אתכם לאורך כל הדרך, משלב הרכישה ועד תום תקופת האחריות וגם לאחריה – במקצועיות, באחריות ובמסירות.

  גם אחרי שתתרווחו בדירה החדשה שלכם, וכבר תכירו כמה שכנים חדשים ותגלו כמה פינות חמד בסביבה, אנו נמשיך ללוות אתכם. תדהר מעמידה לרשותכם מערך שירות לקוחות ובדק אשר ילווה אתכם מיום הכניסה לדירה ובמהלך שנת הבדק ולאורך כל תקופת האחריות.
  בנוסף, תדהר מפעילה מוקד חירום ייחודי בענף הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, הערוך לטפל בכל פניה דחופה שאינה סובלת דיחוי במהירות וביעילות.
  צוות הבדק יפרט בפניכם את מהות הליקוי, אופן הטיפול בו ולוחות הזמנים לביצוע התיקון בשקיפות ובאמינות ויעשה כל שבאפשרותו על מנת למזער ככל האפשר את אי הנוחות הכרוכה בביצוע התיקונים הנדרשים.

 • הדירה החדשה שלכם תוכננה ונבנית בסטנדרט הגבוה ביותר, בהתאם לתקני האיכות המחמירים בענף והיא נמסרת לכם רק לאחר שעברה בקרת איכות קפדנית ולאחר שנקבע כי היא עומדת בסטנדרטים הגבוהים של תדהר.
  עם זאת, דירה חדשה, בבניין שזה עתה הסתיימה בנייתו, היא מוצר המורכב בעבודת יד הכולל מערכות רבות שרובן נסתרות מן העין ובנוסף, נתון לשינויים פיזיים המתרחשים במבנה בשנותיו הראשונות. לכן, למרות מאמצינו, בחודשים הראשונים שלאחר כניסתכם לדירה, ולעתים אף בשנים הראשונות, עלולים להתגלות אי התאמות או ליקויים בדירה ובמערכות האש.
  על מנת להבטיח כי קיבלתם את התמורה הטובה ביותר לכספכם, וכדי שתוכלו ליהנות מהדירה החדשה שרכשתם לאורך שנים ארוכות וטובות, אנו מתחייבים לשאת באחריות לליקויים שנתגלו בדירה בתקופה שלאחר כניסתכם אליה ולתקן כל קלקול ו/או ליקוי ו/או אי התאמה בדירה במשך תקופת הבדק ותקופת האחריות והכל לפי סוג הליקוי ובכפוף להנחיות הקבועות בחוק המכר (דירות), תשל"ג-1973.

 • על פי חוק המכר (דירות), כל המוכר דירה חדשה נושא באחריות לתיקונים שנתגלו בדירה בתקופה שלאחר מסירתה לקונה. "תקופת הבדק" כלשון החוק, מתחילה ביום העמדת הדירה לרשות הקונה והיא נמשכת בין שנה לשבע שנים בהתאם לסוג הליקוי ובמקרים מסוימים אף מעבר לכך. במידה ומתגלה ליקוי בדירה במהלך תקופת הבדק אנו מחויבים לתקנו, אלא אם כן הוכח כי הליקוי נגרם כתוצאה משימוש לא נכון או לא סביר בדירה או עקב תחזוקה לקויה.

 • עם תום תקופת הבדק ביחס לכל סוג ליקוי, מתחילה תקופת אחריות של 3 שנים. בתקופה זו, על מנת שהחברה תהא אחראית לתקן את הליקוי ו/או הקלקול כאמור, נדרש רוכש הדירה להוכיח כי הליקוי נובע מהתכנון, מהעבודה או מהחומרים בהם עשה הקבלן שימוש, ולהציג בפני הקבלן את הליקוי וממצאיו.

 • מטעמי בטיחות, אנו לא מאפשרים סיורים בפרויקט ובדירות במהלך בניית השלד. עם גמר עבודות השלד ניתן יהיה לתאם סיור בדירה, להשתתף בחוויית הבנייה שלה, להכיר את מנהל העבודה, להתייעץ אתו ובעיקר לנשום לרווחה – יש לכם דירה חדשה.
  לקראת סיום עבודות הגמר בדירה, רגע לפני היום הגדול בו תוכלו לקבל את המפתח, להזמין את המובילים ולהיכנס בצעד בטוח לדירה החדשה שלכם, אנו נזמן אתכם לסיור 'טרום מסירה' בדירה עם מנהל העבודה בפרויקט (הסיור מותנה בעמידה בהוראות הבטיחות כפי שתיקבענה ע"י החברה מעת לעת). במהלך סיור זה, תוכלו להתרשם מהדירה ומאיכות הביצוע והגמר ולוודא שכל השינויים והתוספות שביקשתם בוצעו בפועל ולשביעות רצונכם. במידה ויתגלו ליקויים כלשהם במהלך הסיור - נתקנם, במידת האפשר, עד למועד קבלת הדירה.
  נדגיש כי בין יתר הוראות הבטיחות, הביקור באתר הבנייה מותנה גם בחבישת קסדה ובנעילת נעלי הליכה גבוהות ולא ניתן להכניס ילדים מתחת לגיל 18 לאתר. בהזדמנות חגיגית זו, אנו מתחייבים -
  • לעשות הכל על מנת לספק חווית רכישה מלאה ומקצועית, תוך מתן שירות איכותי, ובעיקר בניית דירה איכותית.
  • להעמיד לרשותכם מוקד 'מסירות' ושירות לקוחות, אשר יענה לכל שאלה ו/או פניה בנושא קבלת הדירה, התהליך וההכנות הנדרשות.
  • למסור לכם דירה נקייה ומוכנה למגורים, לאחר שעברה בקרת איכות קפדנית ולאחר שנקבע כי היא עומדת בסטנדרטים הגבוהים של תדהר.

Howdy,
Buy Premium Version to add more powerful tools to this place. https://wpclever.net/downloads/wp-admin-smart-search
דילוג לתוכן