עבודות גמר 1,100,000
מ"ר של איכות

תדהר עבודות גמר

מעל עשור של התמחות בתכנון וביצוע עבודות גמר ומעטפת לכל סוגי הפרויקטים העסקיים, ממתחמי ענק של החברות המובילות בעולם, למשרדי בוטיק מעוצבים

פרויקטים בעבודות גמר
0 מ"ר

נדל"ן מסחרי

0 מ"ר

נכסים מניבים

0 מ"ר

עבודות גמר

מהרצפה עד לתקרה, מבוצע בסטנדרט תדהר

תדהר גמרים מתמחה בתכנון וביצוע של עבודות גמר לכל סוגי החללים העסקיים – החל מקומפלקסים נרחבים כמו בנייני משרדים ומסחר, מרכזים לוגיסטיים, מבני ציבור ומלונאות ועד פרויקטי בוטיק איכותיים.

חבילת הפתרונות כוללת ומקיפה, משלב המעטפת ועד האכלוס. טביעת האצבע הייחודית וסטנדרט האיכות והמקצועיות של תדהר ניכרים לאורך כל שלבי הפרויקט.

היקף הביצוע שלנו עד היום כולל יותר מ-250 פרויקטים, בשטח של למעלה ממיליון מ"ר. כ-140 מהפרויקטים בוצעו בשיטת "תכנון-ביצוע", ביניהם הסניפים המקומיים של החברות המובילות בעולם להשכרת חללי עבודה דוגמת Regus ו-WeWork.

חבילת פתרונות הגמר שלנו מקיפה את כל שלבי הפרויקט – מהתאמת התכניות, לשלב הביצוע ועד לניהול המעבר למשרדים החדשים, כולל הלוגיסטיקה שמסביב. לקוחות החברה נהנים מכל היתרונות שהפכו אותנו לאחת מקבוצות הבניה המובילות בישראל – סטנדרט ביצוע יוצא דופן, עוצמה פיננסית, בקרת איכות קפדנית ועמידה בלוחות זמנים קצרים.

פרויקטים בעבודות גמר

בית ישראכרט

בית ישראכרט

מיקרוסופט, הרצליה פיתוח
מיקרוסופט, הרצליה פיתוח

מיקרוסופט ,הרצליה

Keysight ,רעננה

Rapyd
Rapyd

Rapyd

Parallel Wireless ,כפר סבא

Amdocs ,רעננה

Media Force ,חולון

מקס, בני ברק

מקס, בני ברק

מקצועיות ללא תחרות

כדי להבטיח שעבודות הגמר יתבצעו בסטנדרט האיכות שציפיתם לו ובדיוק לפי התכנית, צריך חברת גמרים שבוחנת את הפרויקט מנקודת המבט של הלקוחות. זאת המומחיות שלנו.

מסלול Turn Key

כדי להפוך את תהליך עבודות הגמר לפשוט ככל האפשר וכדי שתצטרכו לקבל מינימום החלטות בפרויקט, פיתחנו מודל Turn Key ייחודי לתדהר, בו האחריות הכוללת לביצוע הפרויקט היא עלינו. מהתכנון הראשוני, תיאום המערכות והיועצים השונים, מלאכת הביצוע, והבדק, כולל תקופת אחריות מורחבת, אנחנו נדאג להכל. בנוסף, יש באפשרותנו להציע חבילות מימון בהתאמה אישית. איך שלא מסתכלים על זה, מסלול ה-Turn Key שלנו מקצר משמעותית את לו"ז העבודה והכניסה לנכס, בהשוואה למקובל בענף.

היתרונות שלנו

עבודות גמר צריכות להתבצע בצורה איכותית, יעילה, שקופה ובהתאם ללו"זים ותקציבים קשיחים. אלה בדיוק היעדים שמנחים אותנו בעבודה על כל פרויקט. וכשהכל קורה בצורה מקצועית, ביעילות ותוך חיסכון בעלויות – מגיעות התוצאות שדמיינתם יחד עם שקט נפשי.

01

קודם כל אנשים

אנשי מקצוע מובילים בתחומם, שמחזיקים יחד ברקורד מרשים של הצלחות. מעובדי המטה ועד הצוותים שבשטח, האנשים שלנו מביאים את הערכים, התרבות הארגונית וה-DNA הייחודי של תדהר לכל פרויקט ופרויקט.

02

מציבים את רף האיכות

בכל תחומי הפעילות שלנו, אנחנו מחוייבים ליצור שינוי לטובה במרחבי החיים והעבודה בישראל. המחויבות הזאת מובילה אותנו לאמץ ולפתח טכניקות ניהול, תכנון וביצוע מתקדמות. ככה אנחנו שומרים על סטנדרט איכות גבוה ועל עמידה בלוחות הזמנים והתקציב המוגדרים.

03

שיטות חדשניות

סט המוצרים והשירותים שאנחנו מציעים ללקוחות התגבש מתוך הבנה שחדשנות טכנולוגית היא הכרחית כדי לספק ללקוח חוויה ושירות יעילים, שקופים ומהירים יותר. כך למשל תדהר היא חברת הנדל"ן הראשונה שהשתמשה ב-BIM, שיטה לניהול ומידול מידע בתלת-מימד, שמאפשרת לסנכרן את הפרויקט בצורה יעילה בין הגורמים השונים, לקצר משמעותית את לוחות הזמנים ולהציב סטנדרט גבוה במיוחד של תכנון וביצוע.

04

מערך שירות לקוחות

שירות לקוחות מעולה הוא הערך המרכזי שלנו. תודות לאחד ממערכי השירות האיכותיים בתחום, ואנשי המקצוע שמפעילים אותו, אנחנו מלווים אתכם צמוד משלבי התכנון המוקדם ועד לסוף תקופת האחריות. את היחס האישי שלנו והזמינות 24/7 קל להרגיש גם בפרויקטי ענק וגם בפרויקטי בוטיק קטנים יותר.

1
2
3
4

בין לקוחותינו

לוגו מיקרוסופט Microsoft logo
לוגו אלביט Elbit Logo

המדריך המושלם למשרד החדש

מעוניינים לעבור למשרד חדש ולא יודעים ממה להתחיל? מה צריך לקחת בחשבון במעבר, איך ניתן לצלוח אותו במינימום משאבי ניהול, זמן וכסף, ואיך יוצרים סביבת עבודה אידיאלית, טובה יותר, בטוחה יותר, בריאה יותר? תדהר גמרים מציעה חבילת פתרונות מותאמת אישית לכל עבודות הגמר והמעטפת. לפניכם המדריך המלא עם כל התשובות לשאלות החשובות.

מעבר למשרדים חדשים הינו החלטה מורכבת ומשמעותית, הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. מעבר להחלטה הראשונית על עצם המעבר למשרדים החדשים, צצות מגוון התלבטויות נוספות: התאמת החלל לצרכי העסק שלכם, תכנון פרוגרמה המשקף את רוח וצרכי החברה, קשר בין הפונקציות השונות ובין האנשים, שימוש בחומרי גמר ושפה עיצובית בהתאם למותג, וכלה בלוגיסטיקה הכרוכה במעבר למשרדים חדשים, האריזה, ההובלה והפריקה, ההתארגנות במשרד החדש, ארגון עמדות העבודה, התקנת הציוד החשמלי, הארונות, המדפים, הריהוט ועוד.

מעבר למשרדים חדשים יכול להיות כאב ראש לא קטן, ומצד שני גם הזדמנות להתקדם למשרד המותאם בשלמות לערכים ולצרכים הנוכחיים והעתידיים של העסק שלכם. אנחנו כאן כדי לסייע עם מכלול פתרונות תוך התאמה אישית לכם.

בניגוד לדירות מגורים, כאשר מדובר בנכס עסקי חדש (משרד בבניין משרדים, חנות במרכז מסחרי וכד'), הנכס נמסר במרבית המקרים לבעליו או לשוכר הראשון ברמת "מעטפת", כחלל אחד, ללא חלוקה פנימית, ברמת שלד בטון חשוף. עבודות הגמר וההתאמה כוללות, בין היתר, את החלוקה הפנימית של הנכס, קירות גבס, תקרות, ריצוף וחיפוי, מערכות (מיזוג, מעליות, תאורה וכד'), עבודות נגרות (מחיצות, דלתות וכד'), מסגרות, צבע ועוד. עבודות הגמר והמעטפת, שמתבצעות בדרך כלל ע"י הרוכש או השוכר, מאפשרות שימוש בנכס למגוון מטרות: משרד, חנות, מרפאה וכד' ואינן כלולות במחיר הנכס.

מעבר למשרד חדש כרוך במספר רב של החלטות. לאחר שהתקבלה ההחלטה הראשונית לעבור למשרד החדש, צצות התלבטויות נוספות הנוגעות למשרד שלכם, כאלו שיתאימו אותו לאישיות המיוחדת שלכם, לאופי העסק שלכם, לצרכים ולרצונות שלכם ויתמוך בהשגת היעדים העסקיים שלכם בצורה הטובה ביותר. החל באיזונים העדינים בין חללי עבודה פתוחים (Open space) לחדרי הישיבות, דרך הכרעה על היחס בין השטחים המיועדים לעמדות הישיבה לבין השטחים המוקצים לטובת חללים ציבוריים, או ההתלבטות בין עיצוב "נקי" ואלגנטי לחלל ממותג, אופנתי או קונספטואלי, ועד להחלטות הכי בסיסיות על צבע השטיחים או אורך השולחן בחדר הישיבות.

גם לאחר שקיבלתם את ההחלטות העיצוביות, המסע רק מתחיל. בחירת הספקים והשותפים איתם תוכלו לצאת לדרך, תיאומי תכנון-ביצוע בין עשרות הגורמים המעורבים (בעלי הנכס, יועצים, מתכננים, מבצעים, ספקים ועוד), פיקוח על עבודות ההתאמה והגמר עד לפרטי פרטים, רכישת הפריטים השונים, החל מפרטי הגמר ועד הריהוט והציוד המשרדי, והטיפול במורכבות הכרוכה בהעברת מאות ולעתים אלפי עובדים מהמשרדים הישנים למשרדים החדשים.

תהליך התכנון, העיצוב והבנייה של משרד חדש הוא משמעותי וחשוב ביותר, כיוון שיש לו השפעה ישירה על כל תחומי העסק. תכנון ועיצוב נכון של משרד משפיע על תחושות העובדים והתפוקה שלהם, הלקוחות והמבקרים, תפיסת המותג, קבלת החלטות, יכולת ניהול אפקטיבית וכתוצאה מכך גם על ההכנסות.

סביבת עבודה המתוכננת באופן פונקציונאלי ונוח היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בייעול העבודה, הגברת המוטיבציה ויצירת הרושם הנכון על האורחים והלקוחות. עיצוב נכון, הוא עיצוב שעובד בשבילכם ומשפר את חוויית העובדים והלקוחות, ובאמצעותם את הרווחים והתפוקות.

המשרדים שלכם צריכים להתאים לאופי ורוח החברה ולצרכיכם הייחודיים. תכנון המשרדים צריך להיות פונקציונאלי ונוח מצד אחד, כזה שנותן מענה לצרכים הקיימים, מתאים לפונקציות השונות בחברה ומייצר סינרגיה טובה ביניהן. מצד שני, חשוב שעיצוב החלל ישדר את המסרים הנכונים, בהתחשב בסוג החברה ותחום הפעילות שלה ובאופן שמותאם לאופי הייחודי שלה, לסוג המוצרים או השירותים שהיא נותנת ולאופי קהל הלקוחות שלה. לכן, אין כאן תבנית. כל עיצוב צריך להיות שונה ולהתאים בדיוק למידות הלקוח.

נשמח לשמוע מכם

בחרו את נושא הפניה, השאירו פרטים
ונחזור אליכם כמה שיותר מהר

    למשרות פתוחות לחצו כאן


    מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

    התדהר 14 רעננה

    תדהר עבודות גמר אינטגרין AST (8)