דירות 20,500
שנמסרו בזמן

לגור בתדהר

בית, הוא הרבה יותר מסך הקירות שלו. זה המקום שבו אנחנו מקימים משפחה, מארחים חברים, אוהבים, לומדים, עובדים וחווים בו את הרגעים המשמעותיים בחיים. אנחנו בתדהר מבינים זאת היטב, ובונים בתים המאפשרים חיים טובים יותר, בטוחים יותר, בריאים יותר.

פרויקטים בשיווק
זכרון ויצמן, תל אביב
הסוללים, תל אביב
מבצע סיני, בת ים
אשדוד, כוכב הצפון
מעל 0

פרויקטים בארץ

0

מ"ר של איכות חיים

0

משפחות מרוצות

תדהר. בונים בשבילכם.

לבנות בית עבור אנשים זה לגעת במה שחשוב באמת – באיכות החיים שלכם, בתחושת הביחד כמשפחה ובמרחב שבו אפשר לצמוח. זה המקום שבו הערכים שלכם פוגשים את העקרונות שלנו.אנחנו מקפידים על העקרונות האלה בכל היבט – דרך שיטות בנייה מתקדמות, שירות קשוב ותחושת אכפתיות אישית לכל לקוח.

תדהר היא קבוצת הנדל"ן הפרטית הגדולה בישראל ואחת המבוססות בענף. מאז 1993 הקמנו מאות פרויקטים בארץ ובעולם ומסרנו כבר מעל ל-20,500 דירות למשפחות מרוצות, כאשר בכולם נושבת הרוח המיוחדת של קבוצת תדהר. כיום, אנחנו נחשבים לחלוצים בטכנולוגיות תכנון ובנייה והחברה היחידה שכל תהליך הבנייה – מייזום, אדריכלות, תכנון ועד הביצוע והאחריות – נמצאים תחת קורת גג אחת, במטרה לתת לכם את אותו סטנדרט איכות ושירות, לאורך כל הדרך.

אחריות תדהר ל-10 שנים

שיטה שנותנת לכם יותר

מאחורי כל בניין של תדהר עומדת הקפדה שיטתית על תהליך הבנייה,

לרבות תהליכי בקרה איכותיים, המאפשרים ביטחון מקסימלי באיכות המוצר.

ההקפדה השיטתית הזו מאפשרת לנו להיות היחידים שמציעים 10 שנות אחריות על כל בניין ודירה.

לקבל יותר בתדהר

מערך שירות אישי ומקיף הופך את הדרך שלכם לדירה החדשה לקלה ונוחה ככל האפשר.

מערך שירות לקוחות

שירות לקוחות מקצועי, אישי ויוזם הוא ערך מוביל אצלנו. תודות לאחד ממערכי השירות האיכותיים בתחום, ואנשי המקצוע שמפעילים אותו, אנחנו מלווים את לקוחותינו בכל שלב מא' ועד ת' מהרכישה, התכנון, הבניה, ועד תקופת הבדק והרבה מעבר. והכל מנוהל על ידי מוקד ייעודי שמתמחה בזה וזמין לכל צורך.

בונים לכם ערך

בתדהר אנחנו בונים בתים ומשרדים שאנשים אוהבים ומאפשרים חיים טובים יותר, בטוחים יותר, בריאים יותר.
משכונות ענק שלמות למתחמי בוטיק יוקרתיים. בכל אחד מהפרויקטים שביצענו, ניכרת טביעת האצבע הייחודית של תדהר – סטנדרט ביצוע חסר פשרות, גישה אנושית ואכפתית ויצירת ערך אמיתי ללקוחות.

01

כתובת אחת לייזום ובנייה

כדי להבטיח לכם 100% אחריות ו-100% ביטחון, הכל אצלנו קורה במקום אחד – הייזום, התכנון, הרישוי, השיווק, הבנייה, השירות ובקרת האיכות. גם כשאנחנו בונים עבור חברות אחרות, יש לכם כתובת אחת לכל צורך ועניין.

02

עמידה בלוחות זמנים

מהבית הראשון שבנינו ועד היום אנחנו מקפידים לעמוד בהתחייבויות ללקוחות שלנו ובלוחות הזמנים שהגדרנו, כדי שמסירת הדירה תשתלב ותתאים לתכניות ולשגרת החיים שלכם.

03

מוניטין וניסיון של מאות פרויקטים

חטיבת הביצוע שלנו והצוותים המקצועיים שמרכיבים אותה מביאים איתם ניסיון עשיר, מערכות מידע מתקדמות ומתודה ייחודית לתכנון, ניהול וביצוע פרויקטים. כל אלה, הופכים את תדהר לאחת משתי חברות הבנייה הגדולות בישראל ולשם נרדף לאיכות ומקצועיות.

04

בקרת איכות

לתדהר מערך בקרת איכות ייחודי, כזה שמלווה את התכנון והבנייה של הפרויקט מא' ועד ת'. כל דירה, בכל פרויקט שלנו, נמצאת תחת בקרה קפדנית בכל שלב ושלב ונמסרת ללקוח כשהיא עומדת בכל דרישות התקן הישראלי לבנייה.

05

חדשנות

תדהר היא חברת הנדל"ן היחידה המשתמשת בטכנולוגיות מידול-מידע מתקדמות בתלת ממד, משלב התכנון והרישוי, דרך הביצוע, שינויי הדיירים ועד הבדק. ככה אנחנו מספקים לכם תכנון, ביצוע וגמר בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ובלוחות הזמנים המהירים ביותר. בנוסף, טכנולוגיות אלה מאפשרות לנו להציע לכם סיור המחשה וירטואלי בדירה בעזרת משקפי תלת-מימד.

1
2
3
4
5

המדריך שלכם לרכישת דירה

מהי הדרך הנכונה ביותר לקנות דירה? איך נהיה בטוחים שחוזה הרכישה מגן עלינו? מה צריך לבדוק כשרוכשים דירה חדשה מקבלן? מהו תהליך תיאום תכנון? ואיך נוכל להבטיח שנקבל את הדירה בזמן? כל התשובות לכל השאלות במדריך המיוחד שהכנו עבורכם

המידע האמור לא מהווה ייעוץ מחייב ו/או מקיף ו/או המלצה, האמור מהווה מידע שיווקי בלבד, ויש להיוועץ ביועצים מומחים מטעמכם, בטרם ביצוע כל פעולה, לרבות בקשר עם כל המידע האמור לעיל.

רכישת דירה היא אכן אחת ההחלטות החשובות שתקבלו וכנראה גם הגדולה והמורכבת שבהן. אנחנו מבינים שהחלטה זו מלווה באופן טבעי בלא מעט סימני שאלה, חששות, פחד מטעויות ושאיפה לעבור את התהליך בדרך הקלה והנוחה ביותר, עד ליום בו תוכלו להתרווח באושר בדירתכם החדשה ואף לאחר מכן.
העצה הטובה ביותר שאנחנו יכולים לתת לכם, היא לא להתעצל. לבדוק בעצמכם את האזור שבו אתם מחפשים דירה, את הפרויקטים השונים ואת החברות שעומדות מאחוריהן. לבדוק מי בונה לכם בפועל את הבית, האם היא אמינה ומה מצבה הכלכלי וללכת לבניינים שהחברה הקבלנית בנתה ולדבר עם דיירים. חשוב לבדוק את איכות התכנון, המפרט שסופק, העמידה בהתחייבויות ובלו"ז והאחריות. פשוט לדעת שיש לכם עם מי לדבר, גם אחרי שקיבלתם את הדירה.

דירת יד ראשונה בבניין חדש אינה מוצר מדף, אלא מוצר מורכב ויקר בדרך כלל, הנבנה לאורך שנים בעבודת יד ומותאם לצרכים שלכם. כאשר רוכשים דירה 'על הנייר' צריך לקחת בחשבון שתהליך הבנייה אורך בדר"כ בין 1.5 – 3 שנים, משך זמן ארוך שצריך להיערך אליו. בנוסף, לקוחות לא תמיד מודעים למחויבות ולמעורבות הנדרשים מהם לאורך תהליך הבנייה – הן בתהליך תיאום התכנון של הדירה, במסגרתו נדרשים הלקוחות לקבל החלטות שונות לגבי הדירה, עיצוב הדירה, התאמת הדירה לצרכים ולטעמים האישיים שלהם, מפגשים עם ספקים, סיורים באולמות תצוגה, דרך תקופת המסירה – הכוללת את ההיערכות למסירה, הסיורים בדירה, השלמת ההתחייבויות ותשלומים שונים, ועד למגורים בדירה במהלך שנות הבדק והאחריות.
אנחנו בתדהר מסתכלים על מערכת היחסים בין הרוכשים לבין החברה והקבלן כאל 'חתונה' – מערכת יחסים ארוכת טווח, שנמשכת שנים ומצריכה מידה רבה מאוד של אמון, שקיפות, הדדיות ושותפות. לכן, חשוב לבחור בחברה שתהיה מחויבת לקיים את תנאי ההסכם ככתבם וכלשונם, תוך שקיפות מלאה, אמינות מרבית ואחריות לאורך כל הדרך.

בדומה למרבית ההסכמים בתחום הנדל"ן, גם הסכם לרכישת דירה, הוא הסכם מורכב, ארוך, הכולל סעיפים משפטיים רבים, ארוכים שלא תמיד נהירים ומובנים למי שאינו עוסק במקצוע. לכן, אנו ממליצים להיוועץ עם עו"ד מקצועי בתחום הנדל"ן אשר ילווה אתכם וייצג אתכם בתהליך הרכישה עוד בטרם חתימתכם על הסכם הרכישה.
ככלל, מטרתו של ההסכם היא להסדיר את מערכת היחסים בינכם ובין יזם הפרויקט ו/או הקבלן המבצע, לתאם ציפיות ולהגדיר במדויק את כל הפרטים החיוניים על התחייבויות וזכויות הצדדים.
על פי חוק המכר (דירות), תשל"ג-1973 (להלן : "החוק"), הסכם הרכישה חייב לכלול – את המפרט הטכני המפורט של הדירה וכן את תשריטי (תוכניות) הדירה שלכם, תכנית הקומה ותוכניות נוספות כנדרש על פי החוק. הסכם הרכישה הוא למעשה מקור המידע האמין והמדויק ביותר עבורכם. כל מה שלא מופיע בהסכם – לא מחייב אתכם או את הצד השני לעסקה. לכן, נהגו במסמך זה משנה זהירות ואם אינכם בקיאים בתחום , אנו ממליצים להיעזר בשירותיו של עו"ד מומחה, על מנת להימנע מעוגמת נפש וצרות מיותרות.

עלות הדירה אינה מסתכמת בד"כ במחיר הדירה הנקוב בחוזה, יש עלויות נוספות שיש להיות ערים להן ולקחת אותן בחשבון, וכך למשל :
התאמות, שינויים ותוספות – אנו מתכננים את כל הדירות בפרויקט על פי סטנדרט גמר מסוים, המפורט במפרט הטכני שמצורף להסכם הרכישה. מחיר הדירה כולל אך ורק את המובטח בהסכם הרכישה והמפורט במפרט הטכני ואינו כולל שינויים ותוספות, שתהיו מעוניינים לבצע בדירה על מנת להתאים אותה לצרכים שלכם ולטעמכם האישי.
ככלל, בפרויקטים שלנו, אנו מעניקים לכם מפרט גבוה ואיכותי, אך אפשרויות הבחירה הן אין סופיות, הכל בהתאם ליכולתכם, רצונכם ולטעמכם האישי ולכן, בחירת חומרי גמר אחרים מאלה המופיעים במפרט, תוספות שאינן כלולות בהסכם וביצוע שינויים שונים במפרט הסטנדרטי, הכרוכים בעלויות ובזמן עבודה – אינם כלולים במחיר הדירה ויש לקחת אותם בחשבון.
הצמדות – כאשר חותמים על הסכם הרכישה, יש להיות ערים לכך, שמחיר הדירה מוצמד בד"כ למדדים שונים, לרוב – למדד תשומות הבנייה – מה שיכול להשפיע על המחיר הסופי של הדירה.
עלויות מימון – עלויות הכרוכות במימון רכישת הדירה והריביות הכרוכות בלקיחת משכנתא והלוואות שונות.
ליווי משפטי –מומלץ בחום לשכור את שירותיו של עו"ד מטעמכם, אשר ייצג אתכם ויגן על האינטרסים שלכם בתהליך הרכישה, זוהי הוצאה נוספת שעליכם לקחת בחשבון, ככל ותבחרו לעשות זאת.
מיסים – בישראל מוטלים מיסים שונים הקשורים לעסקאות נדל"ן ולכן חשוב מאוד להיות מודעים למיסים החלים עפ"י הדין ולאפשרויות תכנון המס, עניין אשר יש בו כדי להשפיע ישירות, בין היתר, על עלות הרכישה. לכן, אנו ממליצים בחום להתייעץ עם יועץ מס לפני ביצוע העסקה ולהבין מהן עלויות המס הכרוכות בה.
הוצאות נוספות בתקופת האכלוס – יש לקחת בחשבון הוצאות נוספות, הכרוכות בתשלומים לגורמים שונים במעמד האכלוס, כגון – חיבור למונה חשמל, שעון מים וחיבור לגז וכן תשלומים נוספים הנדרשים – כגון תשלום לוועד הבית, תשלום לחברת הניהול ככל ויש כזאת וכמובן תשלומים עירוניים נוספים.
הוצאות נוספות הכרוכות במעבר לדירה החדשה – רכישת ריהוט, ציוד, הובלות, ניקיון הדירה, התקנת פריטים וכיוצ"ב.

הרשימה הנ"ל אינה ממצה, ואנו ממליצים לבחון כל עסקה ועסקה לפי נסיבותיה ולהיעזר ביועצים והמומחים הרלוונטיים

המגדלור ,Lighthouse בת ים

המגדלור ,Lighthouse בת ים

מגדל יוקרה אייקוני בן 46 קומות, בשכונת פארק הים בבת ים – 500 מ' בלבד מהים

עוד על הפרויקט
פלורנטין וילג’, תל אביב

פלורנטין וילג’, תל אביב

תדהר על הפארק, יבנה

תדהר על הפארק, יבנה ,יבנה

מגה שכונה שהיא עיר קטנה ביבנה החדשה, בתכנונו של אילן פיבקו ובה 998 דירות ב-32 בנייני מגורים הנושקים לפארק רחב ידיים, בית ספר ושני גני ילדים

עוד על הפרויקט
המיטב, תל אביב

המיטב, תל אביב

לגור בצד הנכון של תל אביב – צביון כפרי בקרבת כל הטוב שבעיר

עוד על הפרויקט
יוניק צור גנים, פתח תקווה

יוניק צור גנים, פתח תקווה

פרויקט המגורים החדש של אמריקה ישראל ו-ע. לוזון נכסים באחת השכונות היפות בעיר

עוד על הפרויקט

נשמח לשמוע מכם

בחרו את נושא הפניה, השאירו פרטים
ונחזור אליכם כמה שיותר מהר

    למשרות פתוחות לחצו כאן


    מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

    התדהר 14 רעננה

    זכרון ויצמן, תל אביב