בונים על חדשנות

חדשנות היא ערך מרכזי בעשייה שלנו, כדי לאפשר לכם חיים מיטיבים בכל מרחבי המגורים, המסחר והעסקים שאנו בונים. חדשנות היא הדרך שלנו למקסם ולשפר את איכות החיים והסביבה – ליום יום בריא יותר, חסכוני יותר, בטוח יותר ויעיל יותר. קבוצת תדהר מחויבת לחדשנות, לאימוץ ויישום טכנולוגיות מתקדמות בכל אספקט של פעילותה. הקבוצה משתפת פעולה עם חברות הזנק ועם גופים אקדמאים, מטמיעה חדשנות פנים ארגונית ומיישמת בנוסף פתרונות ייחודיים שאינם מענף הנדל"ן.

שיתופי פעולה עם חברות הזנק

קבוצת תדהר משתפת פעולה במסלולים שונים עם כ-25 חברות הזנק מתחומי ה-Construction Tech וה-Prop Tech. תדהר מהווה בית גידול לחברות אלו ומקנה להן גישה לאתרי בנייה לצורך בחינה מבוקרת של פתרונות טכנולוגיים חדשניים בתחומי האיכות, הייעול, הבטיחות, הבקרה, השיווק והקיימות. הקבוצה יוזמת הטמעה של פתרונות טכנולוגיים ומשתלבת כמשקיעה בחלק מחברות ההזנק. אנו בקבוצת תדהר מאמינים שהדרך ליצור חיים טובים יותר, מקיימים יותר, בטוחים יותר ובריאים יותר מתחילה בבסיס, באופן בו הכול מתוכנן ומבוצע. לכן השקענו עד היום למעלה מ-100 מיליון ₪ בחברות הזנק שפועלות בתחומים שונים של הענף ליישום פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, למען עתיד טוב יותר לכולנו.

שרשרת הערך בתדהר ניהול נכסים

חדשנות פנים ארגונית

תכנית המאיצים ומערכת החממה של קבוצת תדהר הן אמנם פעילויות פנים ארגוניות לייעול ושיפור תהליכים, אולם כשאנו משתפרים ומתייעלים העבודה שלנו הופכת טובה יותר, והתוצרת – מבני המגורים והמסחר – הופכת טובה יותר. אנשי תדהר חושבים ללא הרף איך לבנות מהר יותר, חכם יותר, מתקדם יותר ומתאים יותר ללקוח. איך אנו הופכים את המוצר שלנו לאיכותי יותר ואיך אנו מקדמים את ענף הבנייה כולו.

חדשנות בתדהר

מחקר ופיתוח

כחלק מתפיסת העולם שלנו, המאמצת את החדשנות כפקטור מפתח בדרך העבודה, אנו מחפשים פתרונות מתקדמים בעולמות הבטיחות, החומר, הבנייה המודולרית והמתועשת. אנו מנסים כל הזמן לאתר ולקדם פיתוחים מתוך מחקר הנעשה בשטח. אלו יכולים להיות פתרונות של חברות הזנק עם רעיונות בשלבי פיתוח שונים שמגיעים לפתחנו ואנו מסייעים להן בתהליך שיפור או יישום פתרונות אלו. חלק מהרעיונות מקורם בגורמים פנימיים שנובעים מתוך צורך חדש או קושי קיים.. כך, אנו מנהלים מהפכות שקטות ומפתחים שיטות מתקדמות, תהליכים חסכוניים יותר ובטוחים יותר. אנו סמוכים ובטוחים שכחלק  מפעילותנו הענפה בנושא הענף כולו יקודם וגם חברות אחרות יאמצו את אותם הפתרונות, לטובת לקוחות הקצה.

בטיחות בתדהר

חדשנות בבטיחות

מקרים חוזרים בענף מובילים אותנו לחשיבה מואצת כדי למנוע אירועי בטיחות כואבים. כדי לשנות דברים באמת אנו מקיימים שיתופי פעולה שונים שמנסים להתמודד עם הבעיה בדרכים ייחודיות, כולל עבודה מול חברות טכנולוגיה שאינן מעולם הבנייה והמרת הפתרונות שלהן לטובת התמודדות עם התופעה. באופן מתמיד אנו מאמצים נהלי מחשבה ותחקור לצורך שיפור כל תהליכי הבטיחות.

כלי עבודה חדשניים

קבוצת תדהר משלבת טכנולוגיות רבות בתהליכי התכנון והיצור על מנת לספק את המענה הטוב ביותר להפיכת המבנים שלנו למקיימים, מתוך אחריות לסביבה ולדורות הבאים:

01

תכנון מבוסס BIM

תכנון מדויק, איכותי ויעיל אשר מאפשר לנו לתכנן ולבצע ברמה המדויקת ביותר, ובכך להפחית למינימום את כמות הבזבוזים בשלבי הבניה.

02

תכנון מבוסס VDC

תכנון האלמנטים והמוצרים ברמה הפרטנית ביותר, על מנת לבנות באופן יעיל ומדויק, המונע פעולות סרק ובזבוזים מיותרים.

03

פלטפורמת פיקוד וממשק של Control

מערכת ניהול פורצת-דרך בכל הנוגע לסנכרון מלא בין כל בעלי התפקידים בפרויקט, כך שבכל זמן נתון יש שיתוף-פעולה וממשק רציף בין הצוותים, החל משלב התכנון ועד למסירת הנכס לידי הלקוח.

04

תכנון וביצוע הנשען על טכנולוגיה של Buildots

סטארטאפ המאפשר לנו לזהות ליקויים בתהליך הבניה. השוואת תמונה אל מול המודל, לטובת איתור פערים בתכנון מול ביצוע.

05

ביצוע תהליך בניית השלד בשיתוף עם טכנולוגיה של GreenVibe

סטארטאפ המאפשר לנו להבין את מירב הנתונים על התפתחות הבטון בתהליך הבניה, ובכך ניתן לצמצם לרמה מדויקת את כמויות הבטון בפרויקט ואיכותו.

06

בניין יעיל אנרגטית

התייחסות למכלול האלמנטים בבניין, כולל מערכות מיזוג אוויר, קירות מעטפת ועוד.

07

בניין ללא תקלות מים/ נזקי צנרת, המתבסס על טכנולוגיית WINT

סטארטאפ המזהה נזקי צנרת ודליפות מים בבניין בזמן אמת. מותקן בכל בנייני תדהר, כבר משלב הבניה.

1
2
3
4
5
6
7
תדהר מודולר חדשנות בתדהר

שיתופי פעולה עם האקדמיה-לפתרונות פורצי דרך

אנו עובדים בתיאום עם הטכניון ועם המרכז הבינתחומי ומקדמים שיתופי פעולה עם קבוצות מחקר המורכבות ממנחים בכירים וסטודנטים מהתחום. קבוצות אלו מסייעות למחלקת התכנון שלנו, מספקות ניתוח BI על בסיס מודל ה-BIM, פועלות בנושא בנייה מודולרית ועוד. חלק מאותם סטודנטים ממשיכים עם סיום הלימודים לעבוד אצלנו כחלק מההתמחות. הם נעזרים בנו לצורך ביצוע מחקר וגיבוש עבודות הגמר שלהם בעולמות הבנייה, התכנון והקיימות, ובעזרת מחשבה מקורית וצעירה מביאים לענף כולו פתרונות פורצי דרך.

תדהר מודולר חדשנות בתדהר

תיעוש

קבוצת תדהר מקדמת את נושא התיעוש בבניה, ותדהר מודולר הינה מחלוצות התחום בארץ. תדהר מודולר מייצרת חדרים וחללים שונים במפעל ייעודי ברמת גימור ובקרה של מפעל המגיעים אל אתר בניה של פרויקט כמוצר מוגמר. שיטת העבודה חוסכת בטעויות תכנוניות, מאפשרת בקרת איכות גבוהה מאוד, מצמצמת את רמות הזיהום, מצמצמת ניצול משאבים ופחת, חוסכת זמן ומספקת מוצר איכותי יותר. כך, מסמנת תדהר את עתיד ענף הבניה והנדל"ן בישראל.

למידע נוסף על בנייה מודולרית

נשמח לשמוע מכם

בחרו את נושא הפניה, השאירו פרטים
ונחזור אליכם כמה שיותר מהר

    למשרות פתוחות לחצו כאן


    טלפון 3604* | התדהר 14 רעננה