בתכנון 17,830
יחידות דיור

התחדשות עירונית

כשהתכנון, הביצוע, האחריות והליווי הם בשיטת תדהר, אתם יכולים להיות בטוחים – הבניין שלכם בידיים טובות ויש מי שעושה הכל כדי להעניק לכם בית חדש בסטנדרט יוצא דופן וערך כלכלי מקסימלי

קהילת קליבלנד
אנסקי, פתח תקוה
תדהר על הפארק, אור עקיבא
0+

בעלי דירות שבחרו בתדהר כיזם

0+

פרויקטים בשלבים שונים

0

יחידות דיור בתכנון

מומחים להתחדשות עירונית

כבר יותר מ-15 שנים שתדהר מובילה פרוייקטי התחדשות עירונית בכל סדרי הגודל. פרויקט התחדשות עירונית הוא לא עוד עסקת נדל"ן, אלא מהלך מורכב שדורש שיתוף פעולה, אמון ברמה הגבוהה ביותר ביניכם לבין היזם, גב כלכלי רחב ויכולות ביצוע. את כל אלה פיתחנו לכדי שיטת ניהול וביצוע שהפכה מדויקת ומקצועית לאורך הפרויקטים והשנים.

תדהר היא קבוצת הנדל"ן הפרטית הגדולה בישראל ואחת המבוססות בענף. מאז 1993 הקמנו יותר מ-200 פרויקטים בארץ ובעולם ומסרנו כבר יותר מ-20,000 דירות למשפחות מרוצות, כאשר בכולם נושבת הרוח המיוחדת של קבוצת תדהר.

קבוצת תדהר נהנית מעוצמה פיננסית יוצאת דופן בענף הבנייה הישראלי. בזכות הגודל, האמינות, היציבות הפיננסית, שירות הלקוחות, איכות הבניה, החדשנות והמוניטין, קבוצת תדהר נבחרה על ידי כל הגופים המדרגים כגון BDI ודן אנד ברדסטריט והתאחדות הקבלנים לחברה המובילה בישראל בתחום ייזום הבניה למגורים  , זכתה במקומות ראשונים ב-6 תחרויות שירות של המרכז הישראלי לניהול וזכתה בפרס רבין לאיכות ומצוינות.

תדהר הראל

באוגוסט 2023 רכשה קבוצת הראל ביטוח ופיננסים 10% מקבוצת תדהר (לפי שווי של כ-4 מיליארד ₪ אשר העניק לתדהר את אחד השווים הגבוהים ביותר בישראל לחברות מסוגה) . השותפות יוצאת הדופן באה לידי ביטוי באיתור, תכנון, ייזום, ביצוע, ניהול הפרויקטים ותחזוקתם, גיוס ההון הנדרש ויציבות פיננסית יוצאת דופן בשוק הישראלי. שותפות זו מאפשרת לתדהר לבצע כל פרויקט גם בתנאי שוק מאתגרים ולהביאו למימוש עבורכם בלוחות הזמנים הקצרים ביותר.

פרויקטים עתידיים

לבחור להתחדש איתנו

אנשי המקצוע שלנו מניחים את התשתית ליצירת פרויקט איכותי בכל קנה מידה ולצד זאת ערך כלכלי עבור הלקוחות. בזכות שנים של ניסיון בהתחדשות עירונית ועבודה יסודית וקפדנית אנחנו יודעים למקסם את כל היבטי הפרויקט והשיקולים השונים של בעלי הדירות

תכנון וניהול הפרויקט

תדהר היא חברת הנדל"ן הראשונה שהשתמשה ב-BIM, טכנולוגיה מתקדמת למידול מידע בתלת-מימד שמאפשרת קיצור משמעותי בלוחות הזמנים וסטנדרט גבוה במיוחד של תכנון וביצוע. תדהר נחשבת לאחת הקבוצות המובילות בהטמעת טכנולוגיות מתקדמות המשפרות את התכנון ואת איכות הדירה שתהיה בבעלותכם.

היתרונות שלנו

אנחנו פה כדי לוודא שתקבלו את התוצאה הטובה ביותר בפרויקט ההתחדשות העירונית שלכם, עם שילוב של איכות ביצוע גבוהה, עמידה קפדנית בלוחות זמנים, ביטחון מלא לאורך כל התהליך וכתובת אחת לכל נושא ועניין.

01

אנשים שעובדים מכל הלב בשבילכם

הרכבנו צוות מנצח של מומחי בנייה, שמאות, רגולציה, פיתוח עסקי ושירות לקוחות כדי להציע לכם חווית התחדשות עירונית מקצועית, אישית ויעילה.

02

עמידה בלוחות זמנים

מהבית הראשון שבנינו ועד היום, אנחנו מקפידים לעמוד בהתחייבויות ללקוחות שלנו ובלוחות הזמנים שהגדרנו, כדי שמסירת הדירה תשתלב ותתאים לתכניות ולשגרת החיים שלכם.

03

מוניטין וניסיון בעשרות פרויקטי התחדשות עירונית

בכל רגע נתון יש לנו מספר גדול של פרויקטי התחדשות עירונית שנמצאים בשלבים שונים, משלב הרעיון ועד למסירת הדירה המחודשת. זה אומר שיש לנו תשתית תפעולית אופטימלית שיכולה לקדם פרויקטים בכל סדר גודל, במהירות, יעילות והתאמה מלאה לצרכים שלכם ולתנאי הפרויקט.

04

עוצמה פיננסית

כחברת הנדל"ן הפרטית הגדולה בישראל ואחת הקבוצות המבוססות בענף, רקמנו קשרים ושיתופי פעולה עם גופים פיננסיים מובילים ברמה המקומית והגלובלית. בנוסף, מאות אלפי מ"ר של נכסים מניבים מעניקים לתדהר תזרים הכנסות קבוע ויכולת פיננסית גבוהה להוציא לפועל בהצלחה כל פרויקט, בכל היקף וסדר גודל.

05

ליווי צמוד, שירות אנושי

שירות לקוחות מעולה הוא הערך המרכזי שלנו. הודות לאחד ממערכי השירות האיכותיים בתחום ואנשי המקצוע שמפעילים אותו, אנחנו מלווים אתכם באופן צמוד ואישי. למשל, עם מוקד שירות ייעודי שמטפל בנפרד בתהליך מסירת הדירה החדשה, מהרגע שהיא מוכנה ועד שהמפתחות עוברים לידיים שלכם.

06

חדשנות

אנחנו מובילים את תחום הנדל"ן עם כלים טכנולוגיים חדשניים, מתודות מתקדמות ושיטות תכנון וביצוע ייחודיות. השאיפה לחדשנות מאפשרת לנו לספק לכם דירה באיכות מעולה, לוחות זמנים מהירים ובבניינים בריאים יותר למגורים, עם השפעה מינימלית על הסביבה.

07

חבילת ביטחונות מקיפה

תדהר תעניק במסגרת הפרויקט ערבות מלאה בתנאי חוק מכר בשווי הדירה החדשה, ערבות אוטונומית (פוחתת) להבטחת תשלום שכר הדירה במהלך תקופת הבנייה, ערבות אוטונומית להבטחת תשלומי המיסים (ככל ויידרשו), ערבות אוטונומית לתקופת הבדק לשנה, ערבות אוטונומית להבטחת רישום הבית המשותף ורישום הבעלות בטאבו וליווי בנקאי סגור ע"י אחד הבנקים או אחד הגופים הפיננסיים הגדולים בארץ.

1
2
3
4
5
6
7

כל מה שרציתם לדעת על התחדשות עירונית

מהי התחדשות עירונית? מה ההבדל בין פינוי-בינוי לתמ”א 38/2, האם הבניין שלכם עומד בתנאי הסף לפינוי-בינוי? איך מקדמים את התוכנית ומתי כבר תוכלו להתרווח בדירה החדשה שלכם?  כל התשובות לכל השאלות במדריך המיוחד שהכנו עבורכם. התקדמו לבית חדש ומודרני ותהנו מסטנדרט הבנייה הגבוה ביותר – התחדשות עירונית עם תדהר!

התחדשות עירונית, היא שם כללי לתהליך בו אזור עירוני מיושן ומדורדר מבחינה פיסית, משתקם, מתחדש ומשנה את פניו. התהליך מתרחש בדרך כלל באחד משלושה אופנים –

 

 1. התחדשות עירונית שמתרחשת באופן טבעי ע"י תחלופה הדרגתית של תושבים בשכונה שמפעילים לחץ על העירייה לשדרג תשתיות רעועות.
 2. יזם שמזהה את הפוטנציאל בשכונה (בנייה נמוכה ומפוזרת באזורי ביקוש) אשר יוזם ומוביל את התהליך. בדרך כלל באמצעות תהליך של אישור תב""ע חדשה כך שתאפשר תוספת של זכויות בנייה שהיזם יוכל לממש על מנת לממן את הפרויקט ולהרוויח.
 3. פרויקט ביוזמת משרד השיכון בשיתוף עם הרשויות המקומיות, במתחמים שהוגדרו והוכרזו ע"י משרד השיכון, במטרה לנצל את הקרקע בצורה טובה יותר, לחדש את החזות של המתחם ולשפר את התשתיות העירוניות (סלילת כבישים, תוספת שטחים ירוקים, תוספת מקומות חניה וכו').

אנחנו בתדהר רואים בהתחדשות עירונית- כשותפות בינכם ובין היזם. אתם מביאים את הקרקע, היזם מביא את הניסיון , המימון ויכולות התכנון והביצוע. ביחד אנו הופכים בניין ישן ורעוע לנכס חדש, מודרני, בטוח ובעל ערך גבוה יותר עבורכם.

ומי מרוויח מהעסקה ? כולם !

אתם משביחים את הנכס, היזם מרוויח ממכירת יתרת הדירות שבנה, העירייה נהנית מתוספת תועלות ציבוריות ושיפור פני העיר, והציבור הרחב נהנה ממלאי חדש של דירות למכירה באזורי ביקוש.

"תוכנית בניין עיר" או בראשי תיבות תב"ע (נקראת לעיתים פשוט "התוכנית"), קובעת בין היתר, את הייעודים של הקרקע (בנייה למגורים, מסחר, שטחים ירוקים, מבני ציבור וכו'), את סוג השימוש המותר, גודל המבנה שניתן להקים על אותה קרקע (זכויות הבנייה), מספר הקומות, מרחק המבנה מגבולות המגרש וכו'.

התב"ע מורכבת למעשה משני מסמכים עיקריים: התשריט (מעין מפה המציגה את ייעודי הקרקע, קווי הבנין, גבולות התוכנית וכו' על קנה מידה) ותקנון המסביר באופן מילולי את התוכנית, מטרותיה והוראותיה.

בפרויקטים גדולים לרוב נדרש לבצע שינוי תב"ע. על מנת לשנות את התב"ע , כלומר – לשנות ייעוד / להרחיב את זכויות הבנייה במתחם – עלינו להכין תב"ע חדשה הכוללת את השינויים שנרצה לבצע, להפקידה בוועדה הממונה (מקומית/מחוזית) ולפרסם ברבים את דבר הפקדתה – כדי לאפשר לציבור לעיין בתכנית ולהגיש התנגדות ככל ושיימצא לנכון.

 • תמ""א 38 (1) – שיפוץ הבניין הקיים וחיזוקו, תוך הוספת קומות/יחידות ע"י הקבלן. תדהר אינה מלווה או מבצעת פרויקטים מסוג זה.
 • תמ""א 38 (2) – הריסת הבניין ובניית בניין חדש במקומו, תוך הוספת קומות/יחידות ע"י הקבלן– ללא שינוי תב"ע אלא ע"י הוצאת היתר בלבד (ניצול זכויות בנייה קיימות).
 • פינוי בינוי – הריסת הבניין ובניית בניין חדש במקומו, תוך הוספת קומות ע"י הקבלן –בתהליך של שינוי תב"ע , הגדלת זכויות הבנייה והוצאת היתר בנייה.
 • בינוי פינוי– בניית בניין חדש ולאחר מכן הריסת הבניין הקיים – בתהליך של שינוי תב"ע., הבנייה של הבניין החדש מתרחשת לפני הפינוי של הדיירים מהבניין הישן, כך שעם סיום הבנייה, עוברים הדיירים ישירות לבניין החדש. בינוי-פינוי מתאפשר במקרים בהם יש עתודת קרקע פנויה הסמוכה לפרויקט, שהרשויות השונות מוכנות להקצות לטובת העניין תמורת הקרקע שעליה בנוי הבניין הישן.

פרויקט התחדשות עירונית, מיטיב עם כל הצדדים :

מבחינת בעלי הדירות – זוהי הזדמנות לקבל דירה גדולה יותר, עם מרפסת שמש, ממ""ד, חניה ומחסן בבניין חדש ומודרני הכולל גם מעלית ולהגדיל את ערך הנכס שלכם – ללא כל הוצאה מצדכם.

מבחינת היזם, זו הזדמנות עסקית, שמאפשרת לו לבנות בבניין החדש דירות נוספות שמיועדות למכירה לקהל הרחב וכך לממן את הפרויקט כולו וגם להרוויח ממנו.

מבחינת הרשות המקומית, זוהי הזדמנות – לחדש את פני העיר ולשפר את בטיחותם ורווחתם של התושבים בעיר, ומבחינת הציבור הרחב והמדינה כמי שמייצגת אותו, זו הזדמנות נדירה ליהנות מהיצע דירות חדשות באזורי ביקוש שלרוב אין בהם זמינות של קרקעות חדשות לבנייה וכן מתוספת של מבני ציבור שיעניקו שירותים שונים לרווחת התושבים.

סיפורי הצלחה

חלומות קריית אונו

חלומות קריית אונו

פרויקט יוקרתי בסטנדרטים גבוהים של בנייה ועיצוב, מבית תדהר ושיכון ובינוי, בשכונת רייספלד

עוד על הפרויקט
צרו קשר ונמצא את הדירה המושלמת בשבילכם
לפרטים נוספים
רימוני תדהר, רמת השרון

רימוני תדהר, רמת השרון

פרויקט ההתחדשות העירונית ברמת השרון, שיצא לדרך בתוך זמן שיא של שנתיים בלבד – 2 מגדלי מגורים בני 19 קומות ובהם 192 יח"ד

עוד על הפרויקט

נשמח לשמוע מכם

בחרו את נושא הפניה, השאירו פרטים
ונחזור אליכם כמה שיותר מהר
מנהל תחום התחדשות עירונית – דורי פז


  מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

  התדהר 14 רעננה