המדריך שלכם לעבודות גמר | תדהר

מדיניות קבצי Cookie

תוכן ראשי
המדריך שלכם לעבודות גמר - תדהר
skiplink1

פשוט מושלם

מעוניינים לעבור למשרד חדש ולא יודעים ממה להתחיל? מה צריך לקחת בחשבון במעבר? איך ניתן לצלוח אותו במינימום משאבי ניהול, זמן וכסף? ואיך יוצרים סביבת עבודה אידיאלית, טובה יותר, בטוחה יותר, בריאה יותר? תדהר גמרים מציעה חבילת פתרונות מותאמת אישית לכל עבודות הגמר והמעטפת. לפניכם המדריך המלא עם כל התשובות לשאלות החשובות.


 • מעבר למשרדים חדשים הינו החלטה מורכבת ומשמעותית, הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. מעבר להחלטה הראשונית על עצם המעבר למשרדים החדשים, צצות מגוון התלבטויות נוספות: החל מהתאמת החלל לצרכי העסק שלכם, תכנון פרוגרמה המשקף את רוח וצרכי החברה, קשר בין הפונקציות השונות ובין האנשים, שימוש בחומרי גמר ושפה עיצובית בהתאם למותג, וכלה בלוגיסטיקה הכרוכה במעבר למשרדים חדשים, האריזה, ההובלה והפריקה, ההתארגנות במשרד החדש, ארגון עמדות העבודה, התקנת הציוד החשמלי, הארונות, המדפים, הריהוט ועוד.
  כן, מעבר למשרדים חדשים יכול להיות כאב ראש לא קטן, ומצד שני גם הזדמנות להתקדם למשרד המותאם בשלמות לערכים ולצרכים הנוכחיים והעתידיים של העסק שלכם. אנחנו כאן כדי לסייע עם מכלול פתרונות תוך התאמה אישית לכם.

 • בניגוד לדירות מגורים, כאשר מדובר בנכס עסקי חדש (משרד בבניין משרדים, חנות במרכז מסחרי וכד'), הנכס נמסר במרבית המקרים לבעליו או לשוכר הראשון ברמת "מעטפת", כחלל אחד, ללא חלוקה פנימית, ברמת שלד בטון חשוף. עבודות הגמר וההתאמה כוללות, בין היתר, את החלוקה הפנימית של הנכס, קירות גבס, תקרות, ריצוף וחיפוי, מערכות (מיזוג, מעליות, תאורה וכד'), עבודות נגרות (מחיצות, דלתות וכד'), מסגרות, צבע ועוד. עבודות הגמר והמעטפת, שמתבצעות בדרך כלל ע"י הרוכש או השוכר, מאפשרות שימוש בנכס למגוון מטרות: משרד, חנות, מרפאה וכד', ואינן כלולות במחיר הנכס.

 • היתרון של רכישת או שכירת נכס ברמת "מעטפת" טמון באפשרות להתאים את הנכס באופן מושלם לצרכי הלקוח, לתקציבו ולטעמו האישי. מצד שני, המשמעות עבור הרוכש או השוכר היא שיום קבלת המפתח לנכס הוא תחילתו של מסע ארוך ומפרך, שעובר בדרך כלל דרך בעלי מקצוע רבים (אדריכל, מעצב פנים, מפקח, קבלן עבודות גמר, ממתג, קבלן תאורה, קבלן גבס וכו') ומצריך הקצאת זמן ומשאבי ניהול מרובים, קבלת אינסוף החלטות תכנוניות, עיצוביות ומקצועיות, והבנה בתהליכי בנייה ורכש, עד להשלמתו המיוחלת. בהיעדר הניסיון והיכולות המתאימות, למסע הזה יכולות להיות משמעויות כבדות משקל הן מבחינת חריגות מהתקציב והן מבחינת חריגות בלו"ז. לכן, חשוב לבחור בחברת עבודות גמר ומעטפת שמסוגלת לספק חלל משרדים מושלם המותאם לצרכיכם ולתקציב העומד לרשותכם, בזמן המהיר ביותר ובמינימום השקעה מצדכם.

 • מעבר למשרד חדש כרוך במספר רב של החלטות. לאחר שהתקבלה ההחלטה הראשונית לעבור למשרד החדש, צצות התלבטויות נוספות הנוגעות למשרד שלכם, כאלו שיתאימו אותו לאישיות המיוחדת שלכם, לאופי העסק שלכם, לצרכים ולרצונות שלכם ויתמוך בהשגת היעדים העסקיים שלכם בצורה הטובה ביותר. החל באיזונים העדינים בין חללי עבודה פתוחים (Open space) לחדרי הישיבות, דרך הכרעה על היחס בין השטחים המיועדים לעמדות הישיבה לבין השטחים המוקצים לטובת חללים ציבוריים, או ההתלבטות בין עיצוב "נקי" ואלגנטי לחלל ממותג, אופנתי או קונספטואלי, ועד להחלטות הכי בסיסיות על צבע השטיחים או אורך השולחן בחדר הישיבות.
  גם לאחר שקיבלתם את ההחלטות העיצוביות, המסע רק מתחיל. בחירת הספקים והשותפים איתם תוכלו לצאת לדרך, תיאומי תכנון-ביצוע בין עשרות הגורמים המעורבים (בעלי הנכס, יועצים, מתכננים, מבצעים, ספקים ועוד), פיקוח על עבודות ההתאמה והגמר עד לפרטי פרטים, רכישת הפריטים השונים, החל מפרטי הגמר ועד הריהוט והציוד המשרדי, והטיפול במורכבות הכרוכה בהעברת מאות ולעתים אלפי עובדים מהמשרדים הישנים למשרדים החדשים.

 • בעוד רוב החברות בתחום מציעות לכם שירות כזה או אחר, אך אינן לוקחות אחריות על התהליך כולו מ-א' ועד ת', תדהר גמרים מציעה לכם מסלול TURN KEY מושלם לעסקים, במסגרתו יש לכם גורם אחד שמנהל עבורכם את התהליך ואתם מקבלים את כל השירותים במקום אחד – משלב הפרוגרמה, דרך התכנון האדריכלי, הליכי הרישוי, הבנייה, גיבוש קונספט תכנוני ועיצובי לחללי המשרד, תיאום לכל מערכות המבנה, עיצוב פנים, פיתוח סביבתי, התאמות קונסטרוקציה וביצוע איכותי עד לרמת הריהוט והפתרונות הלוגיסטיים במעבר: אבזור וציוד המשרדים, פירוק, אריזה והובלה של ציוד משרדי מהמשרדים הישנים אל המשרדים החדשים והכנה לקליטת העובדים במשרדים החדשים.

 • ביטחון, אמינות, תקשורת, יוקרה, חדשנות, פריצת גבולות, שירות מעולה או יצירתיות – לא משנה איזה מסר אתם רוצים להעביר לעובדים, ללקוחות או אפילו לספקים שלכם. בעידן הנוכחי והתחרותי שבו המשרד הוא הבית השני שלנו, מרכז ההוויה המסחרית ומקום המפגש העיקרי של עובדים, לקוחות, שותפים וספקים עם המותג שלנו - לעיצוב החלל המשרדי יש תפקיד מהותי בהעברת מסרים ובהשרשתם.
  אם בעבר חברות יכולות היו להסתפק בתכנון משרדים או חללים מסחריים פרקטיים, היום חברות משקיעות הון עתק ומאמצים בלתי נלאים בתכנון סביבת עבודה ועסקים תומכת מותג, שתשקף בצורה הנאמנה ביותר את לב המותג ואת ערכיו ותיצור חוויה שתשפיע על הדרך שבה האנשים שאנו באים איתם במגע תופסים את הארגון.
  לסביבת העבודה תפקיד מפתח בתחרות על כיסם ולבבותיהם של הלקוחות והשותפים הפוטנציאלים ולא פחות מכך - בתחרות על לבם ונאמנותם של העובדים שלנו. החלל המשרדי מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך הגיוס של העובדים, בחיבור הבלתי אמצעי לערכים של החברה, ולתרבותה הארגונית, ובשימורם לאורך זמן – מרוצים, רתומים וברמות התפקוד והיעילות הגבוהות ביותר.
  עיצוב פנים מדויק ומוקפד, המבוסס על הגדרת צרכים ומטרות בהירה, תוך חיבור לשפת המותג, הוא כלי עוצמתי, המאפשר לחברות וארגונים להביא לידי ביטוי את הזהות הייחודית שלהם, זו המשקפת את ערכיהם, חוזקותיהם והתרבות הארגונית שלהם.
  פרטי גמר כגון: צבעים, טקסטורות, חומרים, פרטי ריהוט, תאורה, שטיחים מיוחדים, מדבקות, צמחיה, טפטים, פרטי אומנות, סגנונות עיצוב ייחודיים ואלמנטים מיוחדים - אלו הם רק חלק מהדוגמאות לאופן שבו ניתן "להלביש" חלל עסקי, כך שיעבוד בסינרגיה עם ערכי המותג ומטרותיו, ישקף אותם ויחזק אותם.

 • תהליך התכנון, העיצוב והבנייה של משרד חדש הוא משמעותי וחשוב ביותר, כיוון שיש לו השפעה ישירה על כל תחומי העסק. תכנון ועיצוב נכון של משרד משפיע על תחושות העובדים והתפוקה שלהם, הלקוחות והמבקרים, תפיסת המותג, קבלת החלטות, יכולת ניהול אפקטיבית וכתוצאה מכך גם על ההכנסות.
  סביבת עבודה המתוכננת באופן פונקציונאלי ונוח היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בייעול העבודה, הגברת המוטיבציה ויצירת הרושם הנכון על האורחים והלקוחות. עיצוב נכון, הוא עיצוב שעובד בשבילכם ומשפר את חוויית העובדים והלקוחות, ובאמצעותם את הרווחים והתפוקות.
  המשרדים שלכם צריכים להתאים לאופי ורוח החברה ולצרכיכם הייחודיים. תכנון המשרדים צריך להיות פונקציונאלי ונוח מצד אחד, כזה שנותן מענה לצרכים הקיימים, מתאים לפונקציות השונות בחברה ומייצר סינרגיה טובה ביניהן. מצד שני, חשוב שעיצוב החלל ישדר את המסרים הנכונים, בהתחשב בסוג החברה ותחום הפעילות שלה ובאופן שמותאם לאופי הייחודי שלה, לסוג המוצרים או השירותים שהיא נותנת ולאופי קהל הלקוחות שלה. לכן, אין כאן תבנית. כל עיצוב צריך להיות שונה ולהתאים בדיוק למידות הלקוח.

 • חטיבת עבודות הגמר של תדהר, המתמחה בנדל"ן עסקי, היא מהחברות המובילות והאיכותיות בישראל. החברה מאפשרת לכם לקבל חלל עסקי מושלם, מ-א' ועד ת' ומציעה לכם חבילת פתרונות מקיפה, הכוללת תיאום, תכנון וביצוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר לכל עבודות הגמר והמעטפת, ממערכות המבנה ועבודות הבינוי והעיצוב ועד לריהוט ולציוד המשרדי שיחכה לעובדים שלכם במשרד החדש. לאנשי החטיבה ניסיון רב בניהול פרויקטים מורכבים, בהיקפים גדולים ובזמני שיא, והם ילוו אתכם לאורך כל הדרך עד יום המעבר למשרדים החדשים שלכם.

 • רצוי לעבוד מול גורם אחד המסוגל לטפל עבורכם בכל התהליך מ-א' ועד ת'. תדהר מאפשרת לכם פתרון של one stop shop בכל הכרוך במעבר למשרדים החדשים, כך שתוכלו להמשיך ולהתרכז בעבודה שלכם. בין אם אתם שוכרים או קונים, האנשים שלנו ילוו אתכם במקצועיות, במיומנות ובשקיפות מלאה לכל אורך התהליך, ממיפוי הצרכים, התכנון, הבנייה, הגמר והלוגיסטיקה הכרוכה במעבר אל המשרדים החדשים, ועד תחזוקה מלאה של המבנה וניהולו לאורך כל תקופת השכירות (ככל ומדובר בנכס בבעלותנו). אנו נעשה את המיטב כדי שהמבנה שרכשתם או שכרתם יספק את התנאים האופטימליים להצלחה שלכם.

 • עד היום, תדהר לא אחרה במסירת פרויקט ללקוח. להפך, במקרים רבים, אנו אף מקדימים את מועד המסירה. בפרויקטי TURN KEY אנו מצליחים לבצע פרויקטים בלוחות זמנים מאתגרים וקצרים משמעותית מהזמן הנדרש לכך בשיטה הרגילה.
  אופייה הייחודי של תדהר ויכולתה לפעול לאורך כל שרשרת הערך, בשילוב שיטות ניהול, תכנון וביצוע מתקדמות, מאפשר לנו לפעול ביעילות גבוהה תוך שמירה על רציפות בתהליכי הניהול והביצוע בפרויקטים השונים, במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר בלוחות הזמנים ותוך מקסום הערך המוסף לנו ולכם.

 • אנחנו, בתדהר, מציבים את שביעות הרצון שלכם כמטרה מרכזית ומשקיעים את מיטב המשאבים הניהוליים, האנושיים והלוגיסטיים מתוך מחויבות בלתי מתפשרת לאמינות, לעמידה בלוחות הזמנים, בתקציב ובהתחייבויות שלנו אליכם. עד היום מסרה תדהר למעלה משני מיליון מ"ר של נדל"ן מסחרי בזמן הקצר ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר.

Howdy,
Buy Premium Version to add more powerful tools to this place. https://wpclever.net/downloads/wp-admin-smart-search
דילוג לתוכן