תדהר בנייה

המדריך ליזם ולבונה

למה כדאי לבחור בתדהר בנייה ? האם תדהר ערוכה לעבודה בכל כך הרבה פרויקטים במקביל? האם שירות הלקוחות של תדהר מטפל גם בלקוחות של יזמים אחרים? כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם בוחרים חברת בנייה

לקראת פרויקט חדש? הציצו בפרויקטים בבנייה וקבלו השראה

עם תדהר בניה תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את הערך הגבוה ביותר- שותף מקצועי, מחויב ואחראי שמלווה אתכם מא' ועד ת', פרויקט שנבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובלוחות הזמנים הקצרים ביותר ורק לקוחות מרוצים – שנהנים מחוויית שירות תומכת וייחודית – לאורך כל הדרך.

מאחורי תדהר בניה מאות פרויקטים בארץ ובעולם, אלפי דירות ומעל מיליון ותשע מאות אלף מ"ר של נדל"ן מסחרי. של נדל"ן מסחרי. בנוסף לעשרות פרויקטים שבנתה החברה עבור קבוצת תדהר עצמה, ביצעה תדהר בניה ומבצעת פרויקטים רבים עבור קבוצות רכישה ויזמים מהמובילים בארץ כגון : שיכון ובינוי, קרסו נדל"ן, דן נדל"ן, אקרו נדל"ן, דיזנגוף סחר, י. זילברמינץ, אמריקה ישראל, אפריקה ישראל, YBOX, משרד הביטחון, רוגובין, קנדה ישראל, ICR , כנען, מצודות, YBOX, אלעד ישראל מגורים, מבנה,, יובלים, ועוד.

בהחלט.  בכל רגע נתון, תדהר בנייה מבצעת עשרות פרויקטים במקביל, ועל פי הנתונים בעשור האחרון בנתה ומסרה יותר דירות מכל חברה אחרת בענף.

עם השנים, פיתחה תדהר מתודולוגיה ייחודית לניהול ולביצוע פרויקטים, המושתת על מגוון עשיר ורחב של תהליכים, כלים ושיטות ייחודיות לענף. כל זאת, בשילוב מבנה דינאמי ושטוח, המאפשר בקרה קפדנית, יעילות, גמישות ויכולת התארגנות מהירה למשימות השונות, מקנה לחטיבת הביצוע של הקבוצה, יתרון תפעולי משמעותי. בזכותו אנו יכולים להמשיך ולהרחיב את היקפי הביצוע תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ועמידה במלוא ההתחייבויות בכל פרויקט ופרויקט.

תדהר בנייה פועלת בארץ ובחו"ל ומתמחה בנדל"ן למגורים, משרדים, מסחר ומלונאות. חטיבת הביצוע של תדהר מתמחה בבניית מגה פרויקטים ומגה שכונות ובהן עשרות בניינים הנבנים בו זמנית וכן בפארקים עסקיים רחבי ידיים, זאת לצד פרויקטים קטנים יותר בבנייה רוויה ופרויקטי יוקרה. ביכולתה של תדהר לבצע את כל סוגי הפרויקטים ללא הגבלת גודל, היקף ומורכבות, בזמני שיא ובאיכות הגבוהה ביותר.

את בנייתה של שכונת 'תדהר על הפארק' ביבנה, מגה שכונה ובה כ- 1,000 יח""ד ב-32 בנייני מגורים, תשתיות עירוניות ופארק מרכזי בשטח של כ-17 דונם, השלימה תדהר בנייה בתוך 4.5 שנים בלבד!  זמן שיא במונחי נדל"ן וכחצי מהזמן הדרוש בדרך כלל לבניית שכונה בסדר גודל כזה.

גם את בנייתן של 1,036 הדירות ב'תדהר על הפארק' פסגות אפק בראש העין, תדהר השלימה גם כן בתוך 4.5 שנים בלבד!

איך אנחנו עושים את זה? תדהר מובילה את מהפכת התכנון-ביצוע בתלת מימד ומשתמשת במערכות מידול מידע מתקדמות לאורך כל שלבי הפרויקט -משלב התכנון , דרך הרישוי, תיאום ביצוע והביצוע בפועל. יכולות אלה, בשילוב מבנה שטוח ויעיל, מומחיות רב תחומית, שיטות ניהול וביצוע ייחודיות והון אנושי מקצועי ומחויב, מאפשרות לנו לתכנן ולבצע פרויקטים מורכבים בזמן שיא ובאיכות מרבית.

מספר הפרויקטים שתדהר בנייה  מסוגלת לבצע במקביל והתמחותה בביצוע מגה פרויקטים אינה גורעת מיכולתה לבצע פרויקטים בסטנדרט האיכות הגבוה ביותר. תדהר מטפלת מא' ועד ת' בצרכיהם של אלפי דיירים, אותם היא מלווה מרכישת הדירה ועד שנים רבות לאחר הכניסה אליה. מתוך הבנת הלקוח ושוק הנדל"ן, אנו שומרים בקנאות על המוניטין שלנו ומשקיעים את המקסימום בכל דירה שאנו בונים, בין אם זו דירה שנבנתה עבור תדהר או עבור יזמים אחרים, ומתייחסים לכל לקוח כאל נכס יקר ערך עבורנו, שיש לשמור עליו ולטפח אותו.

בזכות שיטות ניהול וביצוע ייחודיות שפיתחנו במשך השנים והמבנה הארגוני השטוח שמאפשר לנו גמישות מירבית לצד בקרה קפדנית, אנו יכולים להמשיך ולהרחיב את היקפי הביצוע שלנו, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ועמידה במלוא ההתחייבויות בכל פרויקט ופרויקט.

אנו מאמינים שכל פרויקט, בכל היקף וגודל, דורש תשומת לב אישית וירידה לפרטים הקטנים ביותר, במטרה לתת מענה אופטימלי למגוון הצרכים של כל לקוח. מסיבה זו, נבחרה תדהר בנייה לביצוע כמה מהפרויקטים היוקרתיים ביותר שנבנו בשנים האחרונות בישראל, ביניהם פארק בבלי, מגדל בארי נהרדע ומגדלי סנטרל פארק בתל אביב, לאגון בנתניה, מגדל בת ים vision, המכתש בגבעתיים, lighthouse, ספייס בפתח תקווה ועוד.

תדהר בנייה מתמחה בביצוע שלד וגמר ולוקחת אחריות על הפרויקט מא' ועד ת'. החברה ידועה בסטנדרט ביצוע גבוה במיוחד ובהקפדה יתרה על גימור מעולה. בנוסף, תדהר עבודות גמר – חטיבת עבודות הגמר של הקבוצה, נחשבת היום לחברת הגמר המובילה בענף לנדל"ן עסקי ומספקת פתרון Turn Key ייחודי בענף, בזכותו, תדהר היא בין החברות הבודדות, שמסוגלות לספק ללקוח נכס עסקי מושלם –תחת קורת גג אחת.

אנו מאמינים שלקוחות מרוצים הם הבסיס לצמיחת המוניטין של תדהר וכל לקוחות הקבוצה. בין אם אלו זה בפרויקטים יזמיים שלנו ובין אם בפרויקטים שאנו בונים עבור אחרים, כל הלקוחות נהנים מחוויית שירות מיוחדת במינה באמות המידה הגבוהות ביותר בהתאם לערכי הקבוצה.

קבוצת תדהר מפעילה מערך שירות גדול ואיכותי, שמלווה אתכם ואת הלקוחות שלכם לאורך כל הדרך. החל משלב הרכישה, דרך תיאום התכנון ושינויי הדיירים, תקופת הבדק ועד תום תקופת האחריות – במקצועיות, באחריות ובמסירות. מחלקת שירות הלקוחות של תדהר עומדת לרשות לקוחותיה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כך שאתם והלקוחות שלכם, יכולים ליהנות מ-100% ביטחון ושקט נפשי – לאורך כל הדרך.

תדהר מפעילה מערך תיאום תכנון ושינויי דיירים גדול ואיכותי, המונה כ-40 אנשי צוות מקצועיים מתחום האדריכלות ועיצוב הפנים,. אנשי הצוות מלווים כל לקוח, באופן אישי וצמוד, מיום קבלת היתר הבנייה והעלייה לקרקע ועד למסירה ומסייעים לו לבצע את ההתאמות הרצויות בדירה בהתאם לצרכיו ולטעמו האישי.

פעילות מערך התיאום-תכנון כוללת:

 • כנס מסירות
 • בקרת איכות קפדנית
 • פרוטוקול סיור מסירה
 • מסירת החזקה בנכס
 • העברה מסודרת ומובנית של השטחים הציבוריים
 • טיפול ברישום הבית המשותף
 • העברה מקל מסודרת ומהירה לתקופת האחריות

תדהר מתחייבת למסור דירה מושלמת, ללא ליקויים, נקייה ומוכנה למגורים, לאחר שעברה בקרת איכות קפדנית ולאחר שנקבע כי היא עומדת בסטנדרטים הגבוהים שלנו. עם זאת, מכיוון שבניין הוא מוצר מורכב בעבודת יד, ייתכנו אי התאמות ו/או ליקויים שלא יכולנו לגלותם בעת המסירה של הדירה ללקוח. כשותפה לדרך, שמה תדהר דגש רב על חווית השירות האישי והשקט הנפשי של הדיירים גם במהלך שנות הבדק והאחריות ומעמידה לרשותם מערך שירות לקוחות גדול ומקצועי שמטפל בכל צרכיהם בתקופת הבדק והאחריות. האחריות של תדהר כוללת:

 • ליווי אישי של הלקוח ע"י רפרנט קבוע, מיום מסירת הפרויקט, לאורך שנת הבדק ושנות האחריות, על פי חוק מכר ואף מעבר לכך
 • שירות 24/7 לקריאות דחופות – ייחודי בענף
 • צוותי בדק מקצועי ושירותי ברמה הגבוהה ביותר
 • כתובת אחת לטיפול מא' ועד ת' בקריאות שירות, ללא ניגוד אינטרסים וטרטור הלקוח בין היזם לקבלן

כארגון שחרט על דגלו את ערכי היושרה והאמינות, שמבטאים מחויבות עמוקה לשקיפות, יושר אישי ועמידה קפדנית בהתחייבויות – לוחות הזמנים וכל המחויבויות הנגזרות מהם, נמצאים בבסיס המוניטין של תדהר כחברת בנייה מזן אחר, ואנו, כל עובדי הקבוצה, מנהליה ושותפיה – מחויבים להם אישית.

תדהר משקיעה משאבים מרובים בפיתוח תרבות ארגונית, שגרות ניהול, שיטות עבודה ומערך תומך – טכנולוגי ולוגיסטי, שמאפשרים לנו לעמוד בלוחות הזמנים שהתחייבנו אליהם, בכל פרויקט מחדש. הניסיון שצברנו לאורך השנים, מערכות המידע המתקדמות, שיטות התכנון, הניהול והביצוע החדשניות והמבנה השטוח והדינאמי, מאפשרים לנו לתאם ביצוע ולבצע את הבנייה בפועל ביעילות, באיכות ובמהירות רבה יותר ולקצר משמעותית את לוחות הזמנים.

דברו איתנו

האנשים של תדהר עומדים לשירותכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר

  למשרות פתוחות לחצו כאן


  מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

  התדהר 14 רעננה