תדהר עסקים

כל מה שרציתם לדעת על נדל"ן מסחרי

איך תבחרו את המקום האידיאלי לעסק שלכם? במה כרוך המעבר למשרדים החדשים? איך תוכלו לחסוך במשאבי ניהול, זמן וכסף?
ומה הקשר בין צבע הקירות במשרד להצלחה שלכם? המדריך המלא לנדל”ן העסקי

מחפשים את המשרד הבא שלכם? מוזמנים להתרשם ממגוון פרויקטים מסחריים בשיווק

*המידע האמור לא מהווה ייעוץ מחייב ו/או מקיף ו/או המלצה, האמור מהווה מידע שיווקי בלבד, ויש להיוועץ ביועצים מומחים מטעמכם בטרם ביצוע כל פעולה, לרבות בקשר עם כל המידע האמור לעיל.

ההחלטה אם לרכוש או לשכור נדל"ן מסחרי, היא החלטה חשובה ומשמעותית שכמובן – תלויה רק בכם, בצרכים שלכם ובציפיות שלכם. מבלי להתיימר לייעץ לכם כיצד לנהוג, ניסינו לאסוף עבורכם מספר יתרונות לכאן ולכאן, שאנו מקווים שיעזרו לכם ויכוונו אתכם לדרך הנכונה עבורכם :

שכירות לפני רכישה

יתרונות לשכירת נכס:

אין צורך בהשקעת הון עצמי ראשונית

שיקולי מיסוי: דמי שכירות, בניגוד לעלות הרכישה של משרד חדש, הם הוצאה מוכרת במלואה. דמי השכירות מופחתים מהרווחים של העסק וכך תוכלו לשלם פחות מסים. עסק הרוכש משרד או שטח מסחרי יוכל לקבל החזר מס רק על חלק קטן מדמי הרכישה ששילם ובחלוף זמן רב.

מקסימום גמישות ואפשרות להתאים את המשרד לצרכים המשתנים של העסק לאורך השנים. לדוגמה, שינוי בפעילות ובמספר העובדים דמי השכירות לא תמיד משקפים את הערך האמתי של הנכס, כך שמי ששוכר היום במחירים נמוכים יחסית לערך הנכס, כנראה יעדיף להמשיך ולשכור אותו.

יתרונות לבעלות על הנכס:

 • אינכם נדרשים לשלם דמי שכירות עבור המשרדים. תשלומי המשכנתא, ככל שיידרשו, יהפכו אתכם במשך הזמן לבעלי הנכס.
 • תוכלו למכור את הנכס בכל מועד שתחליטו וליהנות מתשואה הונית על ההשקעה שלכם.
 • תוכלו לייצר הכנסה קבועה באמצעות השכרת הנכס.
 • תוכלו להשתמש בחלק מהנכס ולהשכיר את חלקו האחר, וכך לייצר הכנסה נוספת לעסק וגמישות מקסימלית בהתאמת הנכס לצרכים העתידיים של העסק שלכם.

מעבר למשרד חדש כרוך במספר רב של החלטות והתלבטויות שיש לקחת בחשבון. מעבר להחלטה הראשונית על עצם המעבר למשרדים החדשים, צצות מגוון התלבטויות נוספות כמו לאן לעבור? מתי לעבור? מהו השטח הרצוי של המשרד? האם לקנות או לשכור שטחי משרד? איך המעבר ישפיע על מערכות היחסים עם הלקוחות, הספקים והעובדים שלכם?

איך ועל ידי מי תנוהל הלוגיסטיקה הכרוכה במעבר למשרדים חדשים? המיון, האריזה, ההובלה והפריקה, ההתארגנות במשרד החדש, ארגון עמדות העבודה, חיבור המחשבים, התקנת הציוד החשמלי, הארונות, המדפים, הריהוט ועוד. מעבר למשרדים חדשים יכול להיות כאב ראש לא קטן, ומצד שני גם הזדמנות להתקדם למשרד המותאם בשלמות לצרכים הנוכחיים והעתידיים של העסק שלכם.

מעבר למשרדים חדשים היא החלטה מורכבת ומשמעותית, הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. יחד עם זאת, יש נסיבות שבהן שווה לשקול מעבר:

 • מספר העובדים גדל או צפוי לגדול ושטח המשרד הקיים קטן מדי.
 • סביבת העבודה הקיימת אינה מתאימה יותר לאופיו המשתנה של העסק או לדרך שבה אתם רוצים שלקוחות יתפסו אתכם.
 • המיקום של העסק אינו נוח מספיק עבור העובדים, הספקים או הלקוחות שלכם.
 • התשתיות בנכס הקיים אינן מתאימות לצרכים החדשים של העסק.
 • איחוד משאבים – במהלך השנים הוספתם טלאי על טלאי וכיום המשרדים שלכם ממוקמים בקומות שונות, בבניינים שונים או אפילו בערים שונות. מעבר למשרדים חדשים, שבהם כל הארגון עובד ביחד, יכול להיות פתרון שתרצו לשקול.
 • הסתיימה או עומדת להסתיים תקופת השכירות שלכם בנכס הקיים ואתם לא יכולים/רוצים להאריכה.
 • העסק שלכם ממוקם בבניין מיושן ומצריך השקעה מרובה בשיפוץ ותחזוקה, הן מבחינת ההשקעה הכספית והן מבחינת הזמן (ימי עבודה, משאבי ניהול וכד').
 • הרחבת הפעילות העסקית או לחלופין, תהליכי התייעלות או צמצומים.
 • שלב טבעי באבולוציה של הארגון.
 • צפי עתידי לגידול או לקיטון.
 • חוסר התאמה – המשרדים שלכם אינם משקפים את ערכי העסק שלכם, תרבותו הארגונית או התדמית שאתם רוצים ליצור.
 • העובדים אינם מרוצים מהתנאים במשרד, מהמתקנים, השירותים או המיקום שלו (גישה לתחבורה ציבורית, בעיות חנייה וכד').

אחת ההחלטות החשובות והמורכבות ביותר במעבר למשרדים חדשים או למתחם מסחרי חדש, היא ההחלטה היכן למקם את העסק. ניסינו לרכז כאן מקצת מהשיקולים אותם רצוי שתבחנו לפני שתקבלו את ההחלטה :

 • שיקולי מרחק – מקום המגורים של העובדים הוא ללא ספק אחד השיקולים המשמעותיים ביותר שמשפיעים על חברות בבחירת מקום למשרדים החדשים שלהן. ככל שהחברה מעסיקה יותר עובדים, כך היא מוגבלת יותר באפשרות להתרחק מהמרכז, כי עליה להיות אטרקטיבית בעיניי קהל גדול של מועסקים. מצד שני, חברות הבוחרות לקבוע את מקום מושבן בפריפריה, נהנות מכוח אדם איכותי בעלות נמוכה יותר בדרך כלל.
 • שיקולי עלות – בשל הביקושים הגבוהים ושיעורי התפוסה הגבוהים של משרדים באזור המרכז, מחירי המשרדים ודמי השכירות במרכזי הערים ובאזורי התעשייה המבוקשים (רמת החי"ל, מתחם הבורסה, אזורי התעשייה ברעננה ובכפר סבא, פארק המדע ברחובות וכד') ממשיכים לעלות מדי שנה. זו הסיבה שחברות רבות מעדיפות לצאת מאזור המרכז, לקבוע את מושבן בפריפריה וליהנות ממשרדים גדולים יותר, חדשים ומודרניים, בעלויות נמוכות משמעותית.
 • מסים, אגרות והטבות מס – תשלומי המסים המקומיים הם הוצאה משמעותית וכבדה לעסקים, בעיקר כשמדובר בעסקים גדולים הזקוקים לאלפי מטרים של שטחי משרדים או לוגיסטיקה. חשוב מאוד לבדוק מראש מהם שיעורי המסים המקומיים בעיר שבה אתם שוקלים למקם את המשרדים שלכם. ברוב המקרים תגלו כי ככל שתתרחקו מאזור המרכז, כך יקטנו שיעורי המסים וייתכן שאף תוכלו ליהנות מהטבות מס באזורים שהמדינה מעוניינת לקדם.
 • נגישות, פקקים ומה שביניהם – אחד הגורמים המשמעותיים ביותר במיקום המשרדים הוא ללא ספק נושא הנגישות. גם עבור לקוחות וספקים וגם עבור העובדים שלכם. עובדים הנאלצים להתמודד מדי יום עם פקקי תנועה הגוזלים מהם 3 שעות ויותר של נסיעה למשרד ובחזרה, זו בעיה ש שמשפיעה באופן ישיר על רווחתם, שביעות רצונם והיעילות שלהם.
 • נגישות לתחבורה ציבורית, לרכבת ולרכבת הקלה.
 • חנייה – היעדר פתרונות חנייה עבור עובדים ואורחים.
 • קרבה ללקוחות / ספקים / תשתיות – חשוב שתשאלו את עצמכם, עד כמה חשוב לכם להיות קרובים לקהל הלקוחות שלכם, לספקים שלכם או לשירותים ותשתיות שלהם אתם זקוקים. גורם זה יכול להיות מרכיב עיקרי בהחלטה היכן למקם את המשרדים החדשים שלכם.
 • סביבת עבודה אטרקטיבית עבור העובדים והלקוחות – מתחם מעוצב, מודרני שמשרה אווירה נעימה, קרבה לקניון, מרכז קניות או שדרת מסחר (חנויות, בתי קפה ומגוון מסעדות), חדר כושר, בריכה, פארק וכד' . בזכות כל אלה, העובדים שלכם יהיו מרוצים יותר ויבזבזו פחות זמן בדרכים והרבה יותר זמן בעבודה. עבור הלקוחות שלכם, סביבת עבודה, שמשקפת את אופי העסק וממצבת אותו במקום הנכון תהיה חלק חשוב ובלתי נפרד מהתדמית שלכם ומשמעותית מאוד בבחירה לעשות אתכם עסקים.
 • שירותים עירוניים שהעירייה מעניקה בעיר אליה אתם שוקלים לעבור.
 • שיקולי תדמית ופרסום – מיקומו של העסק שלכם יכול להוות יתרון תחרותי, כמו לדוגמה, עסק הממוקם בצומת הומה אדם או על כביש ראשי ויכול לפרסם עצמו באמצעות שילוט בולט, או לחלופין, אינטראקציה עם הלקוח (חנות, מרכז שירות או מסעדה),כשהעסק ממוקם במרכז מסחרי מצליח או על רחוב ראשי שיש בו תנועה טבעית של אנשים.
 • תחשבו על העתיד – שיקול חשוב נוסף בבחירת המקום הבא של העסק שלכם הוא האפשרויות העתידיות – האם יש לכם לאן להתרחב אם תרצו לעשות זאת בעתיד? האם מדובר באזור עם פוטנציאל צמיחה? האם כשתרצו למכור (אם הנכס בבעלותכם), האם תוכלו ליהנות מעליית המחירים באזור?

בניגוד לדירות מגורים, כאשר מדובר בנכס עסקי חדש (משרד בבניין משרדים, חנות במרכז מסחרי וכד'), הנכס נמסר במרבית המקרים לבעליו או לשוכר הראשון ברמת "מעטפת" – חלל אחד, ללא חלוקה פנימית, ברמת שלד בטון חשוף.

עבודות הגמר וההתאמה כוללות, בין היתר, את החלוקה הפנימית של הנכס, קירות גבס, תקרות, ריצוף וחיפוי, מערכות (מיזוג, מעליות, תאורה וכד'), עבודות נגרות (מחיצות, דלתות וכד'), טיפול במערכות, צבע, תאורה ועוד. עבודות הגמר והמעטפת, שמתבצעות בדרך כלל ע"י הרוכש או השוכר, מאפשרות התאמת הנכס למגוון מטרות, על פי צרכיו העסקיים של הרוכש או השוכר כגון: משרד, חנות, מרפאה וכד' ואינן כלולות במחיר הנכס.

היתרון של רכישת או שכירת נכס ברמת "מעטפת" טמון באפשרות להתאים את הנכס באופן מושלם לצרכי הלקוח, למספר העובדים, לצרכי העסק ומטרותיו, לתקציבו ולטעמו האישי. מצד שני, המשמעות עבור הרוכש או השוכר היא שיום קבלת המפתח לנכס הוא תחילתו של מסע ארוך ומפרך, שעובר בדרך כלל דרך בעלי מקצוע רבים (אדריכל, מעצב פנים, מפקח, קבלן עבודות גמר, ממתג, קבלן תאורה, קבלן גבס וכו') ומצריך הקצאת זמן ומשאבי ניהול מרובים, קבלת אינסוף החלטות תכנוניות, עיצוביות ומקצועיות, והבנה בתהליכי בנייה ורכש, עד להשלמתו המיוחלת. בהיעדר הניסיון והיכולות המתאימות, למסע הזה יכולות להיות משמעויות כבדות משקל הן מבחינת חריגות מהתקציב והן מבחינת חריגות בלו"ז. לכן, חשוב לבחור בחברת עבודות גמר ומעטפת שמסוגלת לספק חלל משרדים מושלם המותאם לצרכיכם ולתקציב העומד לרשותכם, בזמן המהיר ביותר ובמינימום השקעה מצדכם.

מעבר למשרד חדש כרוך במספר רב של החלטות. לאחר שהתקבלה ההחלטה הראשונית לעבור למשרד החדש, צצות התלבטויות נוספות – לאן לעבור? מתי לעבור? מהו השטח הרצוי למשרד? האם לקנות או לשכור?

אלפי החלטות נדרשות כדי להגיע למשרד המושלם עבורכם, זה שיתאים לאישיותכם המיוחדת, לצרכים והרצונות שלכם ויתמוך בהשגת היעדים העסקיים שלכם בצורה הטובה ביותר. החל באיזונים העדינים בין חללי עבודה פתוחים (Open space) לחדרי הישיבות, דרך החלטה על היחס בין השטחים המיועדים לעמדות הישיבה לבין השטחים המוקצים לטובת חללים ציבוריים, או ההתלבטות בין עיצוב "נקי" ואלגנטי לחלל ממותג, אופנתי או קונספטואלי, ועד להחלטות הכי בסיסיות על צבע השטיחים או אורך השולחן בחדר הישיבות.

גם לאחר שקיבלתם את ההחלטות העיצוביות, המסע רק מתחיל. בחירת הספקים והשותפים איתם תוכלו לצאת לדרך, תיאומי תכנון-ביצוע בין עשרות הגורמים המעורבים (בעלי הנכס, יועצים, מתכננים, מבצעים, ספקים ועוד), פיקוח על עבודות ההתאמה והגמר עד לפרטי פרטים, רכישת הפריטים השונים, החל מפרטי הגמר ועד הריהוט והציוד המשרדי, והטיפול במורכבות הכרוכה בהעברת מאות ולעתים אלפי עובדים מהמשרדים הישנים למשרדים החדשים.

בעוד רוב החברות בתחום מציעות לכם שירות כזה או אחר, אך אינן לוקחות אחריות על התהליך כולו מא' ועד ת', תדהר היא מהחברות היחידות בישראל, המסוגלת לספק חלל עסקי מושלם, משלב הפרוגרמה, דרך התכנון האדריכלי, הליכי הרישוי, הבנייה, גיבוש קונספט תכנוני ועיצובי לחללי המשרד, תיאום לכל מערכות המבנה, עיצוב פנים, פיתוח סביבתי, התאמות קונסטרוקציה וביצוע איכותי עד לרמת הריהוט והפתרונות הלוגיסטיים במעבר: אבזור וציוד המשרדים, פירוק, אריזה והובלה של ציוד משרדי מהמשרדים הישנים אל המשרדים החדשים והכנה לקליטת העובדים במשרדים החדשים.

ביטחון, אמינות, יוקרה, חדשנות, פריצת גבולות, שירות מעולה או יצירתיות – לא משנה איזה מסר אתם רוצים להעביר לעובדים, ללקוחות ולספקים שלכם – בעידן המודרני והתחרותי שבו המשרד הוא הבית השני שלנו, מרכז ההוויה המסחרית ומקום המפגש העיקרי של עובדים, לקוחות, שותפים וספקים עם המותג שלנו – לעיצוב החלל המשרדי יש תפקיד מהותי בהעברתו ובהשרשתו.

אם בעבר חברות יכולות היו להסתפק בתכנון משרדים או חללים מסחריים פרקטיים, היום חברות משקיעות הון עתק ומאמצים בלתי נלאים בתכנון סביבת עבודה ועסקים תומכת מותג, שתשקף בצורה הנאמנה ביותר את לב המותג ואת ערכיו ותיצור חוויה שתשפיע על הדרך שבה האנשים שאנו באים איתם במגע תופסים את הארגון.

לסביבת העבודה תפקיד מפתח בתחרות על כיסם ולבבותיהם של הלקוחות והשותפים הפוטנציאלים ולא פחות מכך, בתחרות על לבם ונאמנותם של העובדים שלנו. החלל המשרדי מהווה חלק בלתי נפרד בתהליך הגיוס של עובדים, בחיבור הבלתי אמצעי לערכים של החברה, ולתרבותה הארגונית, ובשימורם לאורך זמן – מרוצים, רתומים וברמות התפקוד והיעילות הגבוהות ביותר.

עיצוב פנים מדויק ומוקפד, המבוסס על הגדרת צרכים ומטרות בהירה, ומחובר בקשר עבות לשפת המותג, הוא כלי עוצמתי, המאפשר לחברות וארגונים להביא לידי ביטוי את הזהות הייחודית שלהם, זו המשקפת את ערכיהם, חוזקותיהם והתרבות הארגונית שלהם.

פרטי גמר כגון: צבעים, טקסטורות, חומרים, פרטי ריהוט, תאורה, שטיחים מיוחדים, מדבקות, צמחיה, טפטים, סגנונות עיצוב ואלמנטים מיוחדים, הם רק חלק מהדוגמאות לאופן שבו ניתן "להלביש" חלל עסקי, כך שיעבוד בסינרגיה עם ערכי המותג ומטרותיו, ישקף אותם ויחזק אותם.

תהליך התכנון, העיצוב והבנייה של משרד חדש הוא משמעותי וחשוב ביותר, כיוון שיש לו השפעה ישירה על כל תחומי העסק. תכנון ועיצוב נכון של משרד משפיע על תחושות העובדים והתפוקה שלהם, הלקוחות והמבקרים, תפיסת המותג, קבלת החלטות, יכולת ניהול אפקטיבית וכתוצאה מכך גם על ההכנסות.

סביבת עבודה המתוכננת באופן פונקציונאלי ונוח היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בייעול העבודה, הגברת המוטיבציה ויצירת הרושם הנכון על האורחים והלקוחות. עיצוב נכון, הוא עיצוב שעובד בשבילכם ומשפר את חוויית העובדים והלקוחות, ובאמצעותם את הרווחים והתפוקות.

המשרדים שלכם צריכים לקלוע לטעמכם ולצרכים הייחודיים שלכם. תכנון המשרדים צריך להיות פונקציונאלי ונוח מצד אחד, כזה שנותן מענה לצרכים הקיימים, מתאים לפונקציות השונות בחברה ומייצר סינרגיה טובה ביניהן. מצד שני, חשוב שעיצוב החלל ישדר את המסרים הנכונים, בהתחשב בסוג החברה ותחום הפעילות שלה ובאופן שמותאם לאופי הייחודי שלה, לסוג המוצרים או השירותים שהיא נותנת ולאופי קהל הלקוחות שלה. לכן, אין כאן תבנית. כל עיצוב צריך להיות שונה ולהתאים בדיוק למידות הלקוח.

תדהר מציעה לכם מסלול התקשרות ייחודי, המאגד, תחת קורת גג אחת, שירותי ייזום, תכנון והקמה של מבנים עסקיים, מסחריים, תעשייתיים או לוגיסטיים, המתוכננים ונבנים במיוחד עבור לקוח ספציפי (בדר"כ חברות גדולות) והמיועדים להשכרה לטווח ארוך במסלול  הייחודי לתדהר מאפשר לכם ליהנות ממבנה עסקי להשכרה בתכנון עדכני, המותאם בשלמות לצרכים הנוכחיים והעתידיים של העסק שלכם.

בבעלותה של תדהר מבחר איכותי של שטחי תעשייה, משרדים, מסחר ולוגיסטיקה בשטח כולל של כ-365,000 מ"ר, במיקומים מרכזיים בארץ ובחו"ל. נכסים אלה נהנים משיעורי תפוסה גבוהים ומאוכלסים על ידי מיטב החברות מובילות במשק. אנו מזמינים אתכם להצטרף למאות העסקים שבחרו בנו ולמצוא אצלנו את המקום המושלם למשרד או העסק הבא שלכם.

תדהר תאפשר לכם להצעיד את העסק שלכם לשלב הבא בלי להשקיע מיליוני שקלים ברכישת הנכס. מסלול Tailor made מאפשר לכם לשכור מאתנו לתקופה ארוכה מבנה שנבנה עבורכם ושמותאם בדיוק לצרכים שלכם בשנים הקרובות. כך תוכלו לחסוך במשאבים רבים הכרוכים ברכישת קרקע, בבנייה ובתחזוקת הנכס, ולפרוס את עלויות ההקמה והמעבר לאורך שנים. בתום תקופת השכירות, באפשרותכם לחדש את הסכם השכירות, במידה והמבנה עונה לדרישותיכם, או להתקדם למבנה חדש. השכרה לטווח ארוך של מבנה עסקי שתוכנן והוקם בהתאם לצרכי העסק שלכם, חוסכת לעסק משאבים ניהוליים וכספיים עצומים הכרוכים ברכישת קרקע ובהקמת מבנה בבעלותכם.

הניסיון והידע הארגוני, ההנדסי והניהולי של האנשים בתדהר, בשילוב יתרון הגודל ויכולת הקבוצה בתחום התכנון, הרישוי והביצוע, מאפשרים לכם ליהנות ממגוון פתרונות השכרה מקצועיים, איכותיים ומודולריים. האנשים של תדהר יתאימו את הנכס בדיוק לצרכים שלכם, תוך התחייבות לחיסכון מקסימלי במשאבי הניהול שלכם, בזמן ובכסף.

חטיבת עבודות הגמר של קבוצת תדהר מתמחה בנדל"ן עסקי ומציעה לכם חבילת פתרונות מקיפה, הכוללת תיאום, תכנון וביצוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר לכל עבודות הגמר והמעטפת, ממערכות המבנה ועבודות הבינוי והעיצוב ועד לריהוט והציוד המשרדי שיחכה לעובדיכם במשרד החדש. לאנשי החטיבה ניסיון רב בניהול פרויקטים מורכבים, בהיקפים גדולים ובזמני שיא, והם ילוו אתכם לאורך כל הדרך עד יום המעבר למשרדים החדשים שלכם.

כדי להימנע מהתנהלות מול גורמים שונים, רצוי לעבוד מול גורם אחד, המסוגל לטפל עבורכם בכל התהליך מא' ועד ת'. תדהר מאפשרת לכם פתרון של one stop shop בכל הכרוך במעבר למשרדים החדשים, כך שתוכלו להמשיך ולהתרכז בעבודה שלכם. בין אם אתם שוכרים או קונים, האנשים שלנו ילוו אתכם במקצועיות, במיומנות ובשקיפות מלאה לכל אורך התהליך, ממיפוי הצרכים, התכנון, הבנייה, הגמר, והלוגיסטיקה הכרוכה במעבר אל המשרדים החדשים, ועד תחזוקה מלאה של המבנה וניהולו לאורך כל תקופת השכירות (ככל ומדובר בנכס בבעלותנו). אנו נעשה את המיטב כדי שהמבנה שרכשתם או שכרתם יספק את התנאים האופטימליים להצלחה שלכם.

תדהר מעמידה לרשותכם מערכת מושלמת של פתרונות:

 • מסלול Tailor made – ייזום, תכנון ובנייה של נכס מסחרי על פי דרישותיכם, לרבות איתור קרקע, אפיון צרכים ופרוגרמה, הובלת תהליכי הרישוי, בנייה, עבודות הגמר ואכלוס.
 • בנייה של מתחמי משרדים, high tech, עסקים ומסחר בלוחות הזמנים המהירים ביותר ובסטנדרט הגבוה ביותר ועמידה בתקציב.
 • משרדים ברמת טריפל AAA להשכרה/רכישה – במתחמי העסקים המובילים בישראל.
 • פתרונות השכרה איכותיים – לטווח ארוך או קצר, לבחירתכם.
 • עבודות התאמה וגמר – ביצוע עבודות ההתאמה של הנכס לצרכים שלכם.
 • מגוון פתרונות לוגיסטיים במעבר למבנה החדש.
 • ניהול ואחזקת הנכס לכל התקופה בגמישות מירבית וברמה הגבוהה ביותר.

אנחנו, בתדהר, מציבים את שביעות הרצון שלכם כמטרה מרכזית ומשקיעים את מיטב המשאבים הניהוליים, האנושיים והלוגיסטיים מתוך מחויבות בלתי מתפשרת לאמינות, לעמידה בלוחות הזמנים, בתקציב ובהתחייבויות שלנו אליכם. עד היום מסרה תדהר למעלה ממיליון מ"ר של נדל"ן מסחרי בזמן הקצר ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר.

אופייה הייחודי של תדהר ויכולתה לפעול לאורך כל שרשרת הערך, בשילוב שיטות ניהול, תכנון וביצוע מתקדמות, מאפשרים לנו לפעול ביעילות גבוהה תוך שמירה על רציפות בתהליכי הניהול והביצוע בפרויקטים השונים, במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר בלוחות הזמנים ותוך מקסום הערך המוסף לנו ולכם.

תדהר לשירותכם

האנשים של תדהר עומדים לשירותכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר

  למשרות פתוחות לחצו כאן


  טלפון 3604* | התדהר 14 רעננה