מערכת תדהר | 26.05.2023 | 2 דקות

תיאום תכנון

רכשתם דירה ואתם מעוניינים לבצע שינויים בדירה על מנת להתאימה לצרכים שלכם ושל משפחתכם. לשם כך קיים תהליך תיאום תכנון אישי, הידוע גם בשם "שינויי הדיירים".

תכנון השינויים בדירה חייב להיות מתואם מראש ולעמוד בלוחות הזמנים שלנו. זאת משום שפרטי הדירה קשורים זה לזה ומשפיעים זה על זה וכל שינוי או תוספת שתרצו יכולים להשפיע על לוח הזמנים של ביצוע הפרויקט כולו.

במסגרת תהליך תיאום התכנון תוכלו להתאים את הדירה לטעם, לתקציב ולצרכים שלכם והוא כולל, בין היתר – בחירת חומרי הגמר כמו ריצוף, אביזרי אינסטלציה, ארונות מטבח ועוד, ושינויים במערכות הדירה כמו הזזה או הוספה של נקודות חשמל ומאור ואפילו הזזה, הוספה או ביטול של קירות פנים.

לצורך כך אנו מעמידים לרשותכם מתאמי תכנון שילוו אתכם באופן אישי, יכוונו אתכם בתהליך, יבדקו את התכנון המבוקש מבחינת תקנים והיתכנות ביצוע, ויתרגמו את הצרכים והרצונות שלכם לתוכניות עבודה לביצוע.

חשוב לציין כי מתאמי התכנון לא משמשים כמעצבי פנים ולכן אם תרצו לבצע שינויים מהותיים בדירה מומלץ לשכור מעצב פנים מטעמכם.

בחירת אביזרי הגמר תתבצע באולמות התצוגה של ספקי הפרויקט מתוך המגוון המוצע במפרט הטכני שברשותכם. דאגנו לכם למפרט ברמה גבוהה עם אפשרויות בחירה רבות ממיטב החברות כדי שתוכלו לעצב את דירתכם בדיוק לפי רצונכם וטעמכם. אם בכל זאת תרצו, תוכלו לשנות או לשדרג את המפרט הטכני, שינויים אלו יתומחרו על ידי הספקים ובנוסף יש לקחת בחשבון את עלות העבודה הנוספת עבורנו ב”תדהר”.

את מחירון השינויים והתוספות תוכלו למצוא בתיק הלקוח שלכם.

בכל מקרה, חשוב לזכור שתכנון השינויים בדירה חייב להיות מתואם מראש , בלוחות הזמנים שנקבעו על ידי ידינו ועד הפרט האחרון. כי בדירה , הכל קשור להכל.

למשל: אם תרצו להוריד קיר או לבטל חדר, למשל, אנחנו מצטרך , בעקבות כך, לבצע שינויים בערכת מיזוג האוויר, המתזים ואולי גם בחשמל.

לכל שינוי או תוספת שתרצו לבצע , עשויות להיות השלכות על לוחות הזמנים של הפרוייקט כולו ולכן חשוב מאוד לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו לכם אשר מפורטים בתיק הדירה שברשותכם.

*המידע בכתבה הינה כללית בלבד ואינה מהווה התחייבות ו/או ייעוץ כלשהו או תחליף לייעוץ אחר. רק הסכם חתום כדין יחייב את החברה. ט.ל.ח.