אודות

קבוצת תדהר

קבוצת הנדל"ן הפרטית הגדולה בישראל, ובין החברות הבודדות המטפלות בכל שרשרת הערך, החל משלב הייזום, התכנון והרישוי, דרך השיווק והמכירות, ביצוע, בדק ואחריות. הקבוצה פועלת במספר תחומים: יזמות, בנייה של בתי מגורים, משרדים ומסחר, לוגיסטיקה, התחדשות עירונית ועבודות גמר, בארץ ובעולם.
מחזון, למציאות – שילוב של חזון, ערכים, שיטות ניהול והנדסה מתקדמות, הם שהפכו את תדהר מחברה קבלנית צעירה ושאפתנית שהוקמה בשנת 1993 למה שהיא היום: קבוצת נדל"ן מובילה ודינאמית, היוזמת ובונה פרויקטים רבים בישראל והמפתחת בהתמדה בסיס נכסים איתן.

האנשים שמובילים את תדהר

דירקטוריון
אריה בכר קבוצת תדהר בעלים

אריה בכר

נשיא הקבוצה

גיל גבע

יו"ר קבוצת תדהר

מארק ויסמן

מארק ויסמן

שותף

רוחה לוין דירקטורית תדהר

רוחה לוין

סגן יו"ר דירקטוריון

איריס בק

איריס בק

דירקטורית

הנהלה
אורי לוין

אורי לוין

מנכ"ל קבוצת תדהר

טל הרשקוביץ

טל הרשקוביץ

משנה למנכ"ל הקבוצה ומנכ"ל תדהר בנייה

איילת בורנשטיין

משנה למנכ"ל קבוצת תדהר וסמנכ"לית משאבי האנוש

יאיר בן-עמי מנכ"ל תדהר עבודות גמר

יאיר בן-עמי

מנכ"ל תדהר גמרים

דפנה קציר

דפנה קציר

סמנכ"ל לקוחות

אלון גרוס סמנכ"ל כספים

אלון גרוס

סמנכ"ל כספים

עופר פרנקו

מנכ"ל תדהר ניהול ותכנון פרויקטים

תומר אלפסי מנכ"ל יזמות

תומר אלפסי

מנכ"ל תדהר ייזום ונכסים מניבים

סקירה עסקית

קבוצת תדהר פועלת בחמישה תחומים עיקריים באמצעות חטיבות מתמחות, תוך שימת דגש רב על תפישת הפעלה קוהרנטית וסנכרון מיטבי. זאת, על מנת להשיג רציפות בתהליכי הניהול והביצוע בפרויקטים ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר תוך מקסום הערך המוסף שלה ויכולותיה השונות:
תדהר ייזום ונכסים מניבים – החטיבה מטפלת בכל שרשרת הערך ללקוח, החל משלב האיתור, הרכישה והשבחת הקרקע, דרך תהליכי התכנון, הרישוי, השיווק והמכירות ועד מסירת הדירה ללקוח. המיקוד האסטרטגי המרכזי של החטיבה הינו בתחום המגורים והמשרדים והיא פועלת גם בתחום המלונאות, לוגיסטיקה ומסחר. בבעלותה של הקבוצה נכסים מניבים איכותיים, בשטח כולל של מעל 350,000 מ"ר, הממוקמים בפריים-לוקיישנים בארץ ובחו"ל. נכסים אלו משמשים בסיס הון מוצק לקבוצה, הנהנית משטף הכנסות יציב.

תדהר בנייה – מהחברות הקבלניות המובילות בענף, מביאה לידי ביטוי את אחת מיכולות הליבה המובהקות של הקבוצה – הביצוע. החטיבה מבצעת פרויקטים עבור תדהר השקעות ועבור יזמים אחרים בשוק הנדל"ן. היכולות הגבוהות והמקצועיות, הם שהפכו לשם דבר ולמודל לחיקוי בענף כולו, מאפשרות לחברה לבנות מגה פרויקטים – מהגדולים ומהמורכבים בארץ. עד היום, ביצעה החברה מעל 550 פרויקטים בארץ ובעולם ומסרה למעלה מ-20,000 דירות וכ-2 מיליון מ"ר של נדל"ן מסחרי.
תדהר עבודות הגמר – מובילת שוק ומהווה את אחד ממנועי הצמיחה של הקבוצה. החטיבה מתמחה בנדל"ן עסקי, ובין לקוחותיה נמנים קמפוס מייקרוסופט, WIX, אמדוקס ועוד. עד היום ביצעה מאות אלפי מטרים לחברות המובילות בישראל, ומציעה ללקוחותיה מסלול התקשרות ייחודי וחבילת פתרונות מקיפה, הכוללת: תכנון וביצוע המבנה ועבודות הגמר – עד למסירת חלל עסקי מושלם ללקוח.
ערכים מובילים
ערכיה המובילים של תדהר: אמינות, יושרה ודוגמא אישית, בטיחות וחיי אדם, דאגה לאנשים וכבוד הדדי, מצוינות ומחויבות לתוצאות, פשטות וחדות, חדשנות ותעוזה וקבוצה אחת, שותפים לדרך – מלווים את הקבוצה בכל עשייתה ומהווים את ה-DNA הארגוני שלה. ערכים אלה הם גם ערכיהם האישיים של כל אחת ואחד ממנהליה ועובדיה, אשר מטביעים את חותמם במוצריה ובשירותיה השונים של הקבוצה.
חזון הקבוצה
חזון הקבוצה, כפי שגובש ע"י עובדיה, אשר הופכים אותו יום יום למציאות בשטח: • להיות קבוצת הנדל"ן המובילה בישראל, המטפחת ערכי מצוינות וחדשנות ומהווה מודל לחיקוי • להיות חברה צומחת, רווחית ויציבה, המפתחת ומתגמלת את עובדיה ומהווה עבורם בית ומקור לעוצמה ולגאווה • תדהר שואפת לתרום לחברה, לסביבה ולכלכלה תוך מעורבות בקהילה, פיתוח מקומות עבודה ושיפור שיטות הבנייה והניהול.
רוח תדהר
הבסיס לעשייה בכל תחומי הפעילות של הקבוצה – הוא האנשים שלנו, התרבות שלנו.
האנשים האיכותיים שלנו בתדהר יוצרים יחד, בעבודה משותפת, במקצוענות ובמסירות רבה, תרבות ארגונית איתנה, המבוססת על ערכי הקבוצה ואהבת אדם.
תרבות זו, משמשת כמצפן ארגוני, המסמן את דרכה של תדהר כקבוצת הנדל"ן המובילה בישראל, לכל אורך שנות קיומה.
השירות כערך מוביל
תדהר הינה ארגון מוכוון לקוח, אשר רואה בלקוחותיו את הנכס המרכזי שלו. ככזו, מונעת תדהר ע"י צרכיהם המשתנים של לקוחותיה, אליהם היא מתאימה מעת לעת את מוצריה ואת סל שירותיה.
שקט נפשי וחוויית לקוח חיובית ונעימה מהווים ערך מוסף משמעותי עבור לקוחות תדהר, אשר מציבה את שביעות הרצון שלהם כמטרה הנמדדת מדי יום ומפעילה מערך שירות לקוחות גדול ואיכותי הכולל מוקד שירות לקוחות ייחודי בענף, הפועל 24 שעות ביממה – 7 ימים בשבוע.
יכולות ניהול
עם השנים פיתחה תדהר מתודולוגיה ייחודית לניהול, תכנון וביצוע פרויקטים, המושתתת על מגוון עשיר ורחב של תהליכים, כלים, שיטות וטכנולוגיות פורצות דרך. כיום, היא קבוצת הנדל"ן היחידה בארץ שעובדת בשיטות וטכנולוגיה מתקדמת לתכנון בתלת ממד לכל אורך שרשרת הערך, ובין החברות היחידות בעולם שמתכננות ובונות באמצעות VDC – בנייה וירטואלית מפורטת, ורק לאחר מכן בנייה בפועל. תדהר היא ארגון לומד המעודד תרבות של תחקיר והפקת לקחים שוטפת. הקבוצה מאורגנת במבנה דינמי ו"שטוח" אשר מאפשר בקרה מרבית, יעילות, גמישות ויכולת התארגנות מהירה למשימות השונות.
איכות, מצוינות וחדשנות
השאיפה המתמדת למצוינות הביאה את תדהר לפתח כלים חדשניים, מתודות ניהול, שיטות תכנון וביצוע ייחודיות ואסטרטגיות ניהול חדשות ויעילות. אלו מאפשרים לה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהציבו מנהליה, לנהל ולבצע את הפרויקטים באיכות ובזמן הדרושים ולקצור הצלחות בכל פעם מחדש. הקבוצה מובילה בחדשנות בענף הנדל"ן ובעולמות הקיימות והבנייה הירוקה וכבר השקיעה עד היום משאבים רבים בפיתוח ושילוב סטארט-אפים וטכנולוגיות מתקדמות בכל שרשרת הערך של הארגון.
פעילותה הייחודית של הקבוצה עבור לקוחותיה זיכתה אותה בשורה ארוכה של פרסים: בתחום האיכות זכתה החברה ב-2007 על פועלה והישגיה בציון לשבח מטעם ועדת הפרס הלאומי לאיכות ולמצוינות ע"ש יצחק רבין ז"ל, ב-2009 זכתה תדהר במקום הראשון לארגונים קטנים בפרס יוקרתי זה. ב-2018 זכתה תדהר באות מצוינות עסקית בבנייה וכן בפעם השישית, במקום הראשון בתחרות המצוינות בשירות של המי"ל, ובשנת 2019 זכתה החברה במקום הראשון בתחרות המצוינות במשאבי אנוש ישראל – בקטגורית תהליכי שינוי חוצי ארגון, בשנת 2021 זכתה במקום הראשון במצוינות בבנייה בקטגורית בניה ירוקה בפרויקט מיקרוסופט מטעם התאחדות הקבלנים בוני הארץ בשנת 2023 זכתה החברה במקום הראשון בקרב חברות הבנייה והנדל"ן בסקר 'החברות שהכי טוב לעבוד בהן' של מגזין דה מרקר ו-BDI ובאות חברה פורצת דרך לשנת 2023 של התאחדות הבלנים בוני הארץ
עוצמה פיננסית
נתוניה הפיננסיים של הקבוצה מצביעים על איתנותה הכלכלית ובסיס הונה היציב. בנוסף לרקורד הפיננסי המרשים שלה, נהנית תדהר ממוניטין בקרב הגופים הפיננסיים המלווים אותה והשותפים לפעילותה בארץ ובעולם. לאור זאת, מחזיקה הקבוצה ביכולות גיוס הון משמעותיות, המאפשרות לה ליזום ולהקים פרויקטים רחבי היקף בזמני שיא ולהפוך חזון למציאות.
החל משנת 2023, קבוצת הראל ביטוח ופיננסים הינה שותפה ובעלת מניות בקבוצת תדהר. שיתוף הפעולה האסטרטגי בין החברות החל בשנת 2020, במיזם משותף להקמה וניהול של נכסי נדל"ן מניבים.
הקבוצה מדורגת במקום ה-5 בדירוג של Dun's100 בקטגוריית בנייה ויזמות ובמקום 6 בדירוג של BDI בקטגוריית הבניה.

רוח תדהר

הבסיס לעשייה בכל תחומי הפעילות של הקבוצה – הוא האנשים שלנו, התרבות שלנו.
האנשים האיכותיים שלנו בתדהר יוצרים יחד, בעבודה משותפת, במקצוענות ובמסירות רבה, תרבות ארגונית איתנה, המבוססת על ערכי הקבוצה ואהבת אדם תרבות זו, משמשת כמצפן ארגוני, המסמן את דרכה של תדהר כקבוצת הנדל”ן המובילה בישראל, לכל אורך שנות קיומה.

למידע נוסף על רוח תדהר
שרשרת הערך

שרשרת הערך

הלקוח שלנו תמיד במרכז. אנו בוחנים כל דבר מנקודת מבט הלקוח ומחויבים לייצר לו ערך בכל שלב מא' ועד ת' באמצעות שיטה הייחודית רק לנו: שיטת תדהר. אנו מחויבים להגשים את הבטחת המותג שלנו ללקוחותינו, לכל אורך שרשרת הערך-היזום, התכנון, הביצוע, השירות, הבדק והאחריות – כולנו יחד וכל אחד לחוד כשלם העולה על סך חלקיו. כל זאת על מנת לאפשר ללקוחותינו חיים טובים יותר, בטוחים יותר, בריאים יותר.

למידע נוסף על שרשרת הערך
קיימות בתדהר

אנחנו בקבוצת תדהר, מבינים שאיכות החיים היומיומית נקבעת גם בזכות איכויות וסגנון הבניה. כקבוצה עדכנית המחויבת ליצירת מרחבים לחיים מיטיבים, חשוב לנו ליצור עבורכם מתחמי מגורים, מסחר ועבודה המבטיחים יום יום בריא יותר, נוח יותר, בטוח יותר וחסכוני יותר.

למידע נוסף
חדשנות בתדהר

חדשנות היא ערך מרכזי בעשייה שלנו, כדי לאפשר לכם חיים מיטיבים בכל מרחבי המגורים, המסחר והעסקים שאנחנו בונים. חדשנות היא הדרך שלנו למקסם ולשפר את איכות החיים והסביבה – ליום יום בריא יותר, חסכוני יותר, בטוח יותר ויעיל יותר

למידע נוסף
אחריות תאגידית

כבר כחברה צעירה, היה באנשי תדהר את הלהט לחולל שינוי, להשפיע ולעשות את הדברים אחרת. בחזון החברה, אשר נכתב לפני למעלה מ 20 שנה ע”י כלל עובדיה בעת ההיא, סימנה תדהר את מטרותיה – להוביל את ענף הבנייה, להשפיע ולתרום לחברה ולכלכלה בישראל.

למידע נוסף
אישה קוראת ספר בלוג תדהר

בלוג תדהר

ברוכים הבאים לבלוג של תדהר! כאן תמצאו מגוון רחב של כתבות ומדריכים בנושאים שונים, החל מתכנון ועיצוב הבית, דרך בחירת חומרי גלם ובניה, ועד לטיפול ותחזוקה שוטפת.
הבלוג נועד לספק לכם מידע מקצועי ומהימן, שיסייע לכם להגשים את החלום שלכם לבית מושלם. הכתבות והמדריכים מבוססים על ידע נרחב וניסיון רב, והם נכתבים על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום.

לדף הבלוג

נשמח לשמוע מכם

בחרו את נושא הפניה, השאירו פרטים
ונחזור אליכם כמה שיותר מהר

    למשרות פתוחות לחצו כאן


    מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

    התדהר 14 רעננה