תל אביב

ראול 16

מתחם משרדים ומסחר בעיצוב אדריכלי ייחודי ברמת החייל, צפון תל אביב
1
בניין
20
קומות
אורבך הלוי & BLK
אדריכלים
תדהר & YBOX
יזמים
בשיווק
סטטוס

מגדל אייקוני בלב רמת החייל

קבוצת תדהר וחברת YBOX מקימות מתחם חדש, המשלב בצורה נפלאה ועדינה חללי משרד ומסחר חדשניים וחיים אורבניים בעיצוב ייחודי, שיוסיף קסם ועניין לרובע המשרדים של רמת החייל.
מגדל המשרדים ייבנה כאייקון אדריכלי בעל מבנה מרתק בן 20 קומות. שטחו הכולל של הפרויקט 23,500 מ"ר, כשבכל קומה 1,000-1,600 מ"ר. המשרדים יתוכננו תוך גמישות מירבית בחלוקת השטחים, כך שניתן יהיה לשכור קומות, חצאי קומות, משרדים קטנים ועוד – הכל בהתאמה אישית, בסטנדרט איכותי ומפרט עשיר.
על תכנון הבניין הופקדו האדריכלים אורבן הלוי, מוטי כסיף ואורי ברעלי ממשרד BLK, אשר רבים מהפרויקטים המיוחדים שלהם משנים את הנוף העירוני ברחבי הארץ. את עיצוב החללים הציבוריים מתכנן האדריכל אלכס מייטליס, המוביל בתחומו.
שטחי המסחר והפנאי ייצרו שדרה המקיפה את המגדל ובה שטחים ירוקים ורחבה נעימה.
הפרויקט ייבנה בפריים לוקיישן של רמת החייל, בסביבה שוקקת חיים עם בתי קפה ומסעדות וקרוב לשוק צפון. כמו כן, ברחוב ראול ולנברג עצמו מתוכנן להיסלל הקו הירוק של הרכבת הקלה, שבנוסף לקווי האוטובוס והרכבת יגדיל משמעותית את קלות ההגעה למתחם.

שטחים להשכרה החל מ- 1,000 מ"ר

ראול וולנברג רמת החייל תדהר

מיקום אסטרטגי ונגיש מאוד לכל מקום

סמוך לכבישים ראשיים, תחנת רכבת קלה, אוטובוסים ומסלולי אופניים, מסעדות, חברות מובילות ומרכז ההיי טק קריית עתידים.

יזמי הפרויקט

לוגו תדהר

קבוצת תדהר מתמחה בייזום, בנייה, ניהול והשכרה של פארקי עסקים והי-טק, בנייני משרדים ושטחי מסחר ולוגיסטיקה בארץ ובעולם ברמת טריפל A. עד היום, בנתה תדהר קרוב לשני מיליון מ"ר של נדל"ן עסקי ובבעלות הקבוצה מאות אלפי מטרים המיועדים להשכרה הנהנים משיעורי תפוסה גבוהים במיוחד.

YBOX

YBOX הינה חברת בוטיק המתמחה בהשקעות ויזמות נדל"ן ולה פרויקטים למגורים כמו גם נכסים מניבים כמבני מסחר ומשרדים. חזונה של YBOX מציב את הלקוח במרכז, כאשר פתרונות הנדל"ן שמציעה YBOX ללקוחותיה הם הצומת בו נפגשים חלומותיהם של הלקוחות עם צרכיהם הפרטניים. על אף ניסיונה הרב ביזמות והשקעות נדל"ן, מציעה YBOX גישה רעננה ודינמית לתחום: החברה מתמקדת בפרויקטים ייחודיים, אשר להם תפיסה אדריכלית מגובשת, לצד סטנדרטים איכותיים במיוחד המתאפיינים בהקפדה על כל פרט.

עולם חדש של אפשרויות

למידע נוסף על בית התמר, אפשר להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מנהל שיווק חטיבת נכסים מניבים – תומר חלוה


    מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

    התדהר 14 רעננה

    ראול וולנברג רמת החייל תדהר