תל אביב

שרת

4 בנייני בוטיק בלב הצפון הישן של תל אביב, סמוך לכיכר המדינה
4
בניינים
163
יחידות דיור
8
קומות
MY
אדריכלים
בשיווק
סטטוס

הקסם החדש של הצפון הישן

ברחוב שרת בצפון הישן של תל אביב מתוכנן לקום אחד הפרויקטים היפים באזור. 4 בנייני מגורים נמוכי קומה בסטנדרט יוקרתי ובהם כ-163 יח"ד במגוון גדלים. בתכנונו של משרד האדריכלים היצירתי My Architects, המתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית בתל אביב.
המיקום האידיאלי של הפרויקט בלב הצפון הישן של תל אביב היווה השראה לאדריכלים, שביקשו לתפוס ולשמר בתכנון החדש, את האווירה והקסם של תל אביב הישנה – באדריכלות עוטפת, נמוכת קומה, מוקפדת וטובלת בירוק. כל אלה הופכים את הפרויקט לפנינה אמיתית.

שרת, תל אביב

בקרבת כיכר המדינה ומרכזי התרבות של תל אביב

ובנגישות גבוהה לצירי התנועה, לרכבת מרכז ולרכבת הקלה שנבנית בימי אלו.

יזמי הפרויקט

הפרויקט בצפון ת"א, משותף לקבוצת תדהר והחברות אקרו וקיו נדל"ן

קבוצת תדהר, שנוסדה בשנת 1993, היא אחת מקבוצות הנדל"ן המובילות בישראל. תדהר עוסקת בייזום ובניית נדל"ן למגורים, מסחר, והייטק בישראל ובאירופה וכן בנדל"ן מניב. מאז הקמתה, בנתה הקבוצה אלפי דירות במאות פרויקטים בארץ ובחו"ל וחרטה על דגלה את ערכי האמינות, הבטיחות, המיקוד בלקוח, המצוינות והמחויבות לתוצאות, הפשטות והחדות, החדשנות ועבודת הצוות.

קיו נדל"ן

קיו נדל״ן המנוהלת ע"י רונן חצור וגיל וינלס, הינה חברה הממוקדת בייזום והוצאתם לפועל של פרויקטים גדולים ומורכבים בתחום נדל"ן. צוות המנהלים והעובדים בחברה מתנהלים על פי קודים של פעם – אמינות ונאמנות כדרך חיים, לימוד קבוע של לקחי עבר והטמעתם בחברה בשאיפה תמידית למצוינות עסקית כמובילת דרך בתחומה.

אקרו נדל"ן

אקרו נדל”ן היא חברה יזמית מהמובילות בתחום הנדל”ן בישראל. החברה מתמחה בזיהוי השקעות אטרקטיביות באזורי הביקוש והשבחתם באמצעות מיתוג ובידול בביצוע הפרויקטים, המבטיחים העלאת שווי הנכסים אל מול התחרות. החברה יזמה והקימה מגוון רחב של פרויקטים יוקרתיים למגורים, מסחר ומשרדים. החל ממבנים קלאסיים דרך פרויקטים לשימור ושחזור, מגדלים חדשניים ועד להקמת שכונות בעיר תל אביב והסביבה וכן באזורי הביקוש בארה”ב. אקרו נדל”ן נהנית מצמיחה והצלחה לאורך שנים הודות לצוות אינטגרלי, מנוסה ומקצועי מתחומי הפיננסים, המשפט, ההנדסה, התכנון, העיצוב הבנייה, הפיתוח והשיווק הפועלים בסינרגיה מושלמת למקסם ולמצות את הפוטנציאל של כל פרויקט.

תדהר לשירותכם

למידע נוסף על פרויקט משה שרת, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    שרת, תל אביב