תל אביב

זכרון ויצמן

2 בנייני בוטיק בעיצוב אדריכלי מרשים ומודרני בצפון הקלאסי של תל אביב
2
בניינים
86
יחידות
7-8
קומות
בר אוריין
אדריכל
בשיווק
סטטוס

תל אביב הקסומה של פעם. איכות החיים של היום

בין הרחובות ויצמן וזכרון יעקב, בצפון הישן של תל אביב ובמרחק הליכה קצר מכיכר המדינה, נבנה בימים אלה מתחם הכולל 2 בנייני בוטיק יוקרתיים בעלי 86 דירות, בשטח של למעלה מ-2 דונם וחניון תת קרקעי. מיקומו המושלם של המתחם וקרבתו למרכז העיר, למוסדות תרבות ולפארק הירקון הופך את הפרויקט לנגיש ומבוקש במיוחד. האינטימיות המיוחדת של המתחם ומיקומו המרכזי מייצרים פרוייקט ייחודי, המאפשר חיים אורבניים ומגוונים. המתחם קרוב לתחנת איכילוב של הקו הסגול של הרכבת הקלה, שבנייתו בעיצומה.

זכרון ויצמן, תל אביב
פרויקט זכרון ויצמן מפה

במיקום מושלם בצפון תל אביב

המתחם ממוקם בצפון הישן של העיר. מרחק הליכה מפארק הירקון, 100 מ׳ מתחנת הקו הסגול של הרכבת הקלה העתידית, 500 מ׳ ממתחם איכילוב ובמרחק הליכה מבתי המשפט והנמל. כאן, בסמוך לכיכר המדינה, תמצאו מותגים בינלאומיים יוקרתיים, מאפיות ובתי קפה הכי מבוקשים בעיר לצד גלריות וחנויות בוטיק. בסביבה הקרובה אליכם תוכלו למצוא את הדברים שעושים לכם הכי טוב והופכים את תל אביב לעיר מהנחשקות בעולם

פרויקט זכרון ויצמן מפה

טיפוסי דירות

ויצמן
2 חדרים טיפוס B1
3 חדרים טיפוס D2
4 חדרים D1
פנטהאוז 4 חדרים טיפוס F
פנטהאוז 5 חדרים טיפוס E
קרקע 3 חדרים טיפוס AO
2 חדרים טיפוס D
3 חדרים טיפוס B1
4 חדרים טיפוס A
פנטהאוז 4 חדרים
טיפוס I
טיפוס J
פנטהאוז 5 חדרים טיפוס H
4 חדרים קרקע
טיפוס AG
טיפוס AMG

נדל"ן מיטיב עם סביבתו

קבוצת תדהר, המובילה בעולם הקיימות , מחויבת לפעול באחריות לסביבה בה היא פועלת ולהבטיח יצירת מרחבי מחייה בריאים ואיכותיים ללקוחותיה. על רקע משבר האקלים העולמי ונתונים מדאיגים אודות השפעת הנדל"ן על אפקט החממה (אחראי על 40% מפליטות גזי החממה לאטמוספירה), הצטמצמות משאבים ונתוני דמוגרפיה ייחודיים לארצנו, ערך הקיימות הופך למשמעותי ביותר בעשיית הקבוצה.

מחויבות הקבוצה ליצירת 'נדל"ן המיטיב עם סביבתו' מתחילה במיקום הפרויקטים דרך תכנון איכותי ומיטבי, שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, ויישום השימוש במערכות טכנולוגיות, מן המתקדמות בעולם, לטובת הבטחת איכות חיים מרבית ללקוחותינו (איכות אויר, אור, אנרגיה ועוד) וחסכון אנרגטי עתידי.

לאור תפיסה זו, פרויקט "זיכרון ויצמן" מתוכנן ויבוצע כך שיעמוד בכל התקנים המוגדרים בישראל ויותר, וכבר זכה לדירוג בנייה ירוקה 3 כוכבים ודירוג אנרגטי A. גם בהליכי הבנייה מגלמת תדהר את מחויבות הקבוצה ליצירת מרחבי מחייה מקיימים ואיכותיים, מבחירת החומרים, (מחזור וניצול מקסימלי), יצור חסכוני ויעיל, תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות ותיעוש, מעקב ובקרה אחרי מדדי איכות סביבה – כל זאת ועוד למען הסביבה והפחתת טביעת הרגל האקולוגית.

יזמי הפרויקט

קבוצות תדהר וקיו נדל"ן יקימו יחד את הפרויקט

קבוצת תדהר, שנוסדה בשנת 1993, היא אחת מקבוצות הנדל"ן המובילות בישראל. תדהר עוסקת בייזום ובניית נדל"ן למגורים, מסחר, והייטק בישראל ובאירופה וכן בנדל"ן מניב. מאז הקמתה, בנתה הקבוצה אלפי דירות במאות פרויקטים בארץ ובחו"ל וחרטה על דגלה את ערכי האמינות, הבטיחות, המיקוד בלקוח, המצוינות והמחויבות לתוצאות, הפשטות והחדות, החדשנות והתעוזה ועבודת הצוות.

קיו נדל"ן

קיו נדל״ן המנוהלת ע"י רונן חצור וגיל וינלס, הינה חברה הממוקדת בייזום והוצאתם לפועל של פרויקטים גדולים ומורכבים בתחום נדל"ן. צוות המנהלים והעובדים בחברה מתנהל על פי קודים של פעם – אמינות ונאמנות כדרך חיים, לימוד קבוע של לקחי עבר והטמעתם בחברה בשאיפה תמידית למצוינות עסקית כמובילת דרך בתחומה.

אנשי המכירות והשירות שלנו לרשותכם תמיד

למידע נוסף על פרויקט כוכב הצפון, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מנהל המכירות בפרויקט – עמרי אברהמי


    זכרון ויצמן, תל אביב