רעננה

היי-טק פארק

פארק תעשייה גבוהה הכולל 6 בנייני משרדים מתקדמים בני 8 קומות, בשטח כולל של כ-68,000 מ"ר ושדרת מסחר מושקעת, בזירת ההיי-טק של ישראל
6
בניינים בפרויקט
3
יחידות דיור
6-9
קומות
פלג אדר'
אדריכל
שטחים להשכרה
סטטוס
תדהר, רוגובין, מגדל
יזם

קומפלקס איכותי בלב פארק העסקים של רעננה

אזור התעשייה הצפוני של רעננה הופך בשנים האחרונות למרכז משולב של תעשיות היי-טק, עסקים, מסחר, בילוי, ספורט ופנאי, מהגדולים והמתקדמים בישראל. היי-טק פארק רעננה, בבעלות קבוצות תדהר, רוגובין ומגדל, ממוקם בלב אזור התעשייה, ברח' זרחין 13, בסמיכות לקניון רננים וכביש 4. במתחם כ-68,000 מ"ר של שטחי משרדים ומסחר להשכרה, ב-6 בניינים מרשימים הבנויים סביב שדרת מסחר אורבנית, שהיא לב לבו של המתחם.

הפארק הוא אחת מזירות העסקים הייחודיות והמתקדמות בישראל. בין החברות שקבעו בפארק את משכנן החדש ניתן למנות את נייס, סייבר ביט, בנק מזרחי, ברודקום ו-מלנוקס.

הקומפלקס מתוכנן ובנוי בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובהתאמה מושלמת לצרכי העסק שלכם, ומציע מפרט טכני גבוה הכולל מערכות מתקדמות, חניון גדול ונגיש, לובי כניסה מפואר, 4 מעליות מהירות בכל בניין, לובי קומתי מעוצב ועוד. הקומה השמינית בכל בניין היא קומת מנהלים הכוללת מרפסת רחבת ידיים.

היי-טק פארק, רעננה

שטחים להשכרה

מוצעים שטחים להשכרה בגדלים המחל מ-500 מ"ר

מוצעים שטחים להשכרה בגדלים המחל מ-500 מ"ר

שדרת מסחר ייחודית בזירת ההיי-טק של ישראל

מיקומו האסטרטגי של הפארק בין חברות היי טק מובילות לקניון רננים מאפשר גישה מהירה לכביש 4 ונוחות מירבית לעסקים הפעילים בו.

עולם של אפשרויות

למידע נוסף על פרויקט היי-טק פארק, אפשר להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

    התדהר 14 רעננה