הוד השרון

Hi Park

פרויקט המגורים היוקרתי של קבוצת תדהר וחן ואיתי גינדי – במיקום הטוב ביותר במערב הוד השרון
1
בניינים
63
יחידות דיור
18
קומות
BLK
אדריכלים
בשיווק
סטטוס
חן ואיתי גינדי
יזם

מרחבים של יוקרה בקהילה מתקדמת ואיכותיות

מגדל המגורים החדש של קבוצת תדהר וחן ואיתי גינדי מוקם במערב הוד השרון – העיר בירוק. חווית המגורים בהוד השרון אהובה במיוחד בזכות האופי הכפרי והריאות הירוקות, אבל לא רק. העיר מציעה לתושביה שירותים עירוניים מצטיינים, מערכת חינוך מהמובילות בישראל ומוסדות קהילתיים, לצד מתחמי תעשיה והיי-טק, מוקדי בילוי, קניות ופנאי. העיר, מהמבוקשות למגורים בישראל, נחשבת לדוגמא לאומית לצמיחה עירונית המשלבת פיתוח מהיר ובנייה לצד שמירה קפדנית על ערכי טבע ונוף. כמחצית משטחה של העיר היא בנייה צמודת קרקע.
הפרויקט ממוקם בלב מתחם ציר החינוך במערב הוד השרון, המהווה את תוכנית הדגל של עיריית הוד השרון, שבמסגרתה הוקצו משאבים רבים במטרה לבנות חווית מגורים יוקרתית הכוללת התייחסות לסביבה העירונית, לפיתוח הסביבתי וליצירת תשתית חינוכית וקהילתית. התוכנית כוללת את הקמתם של מגדלי מגורים יוקרתיים לצד אשכול גני ילדים, בתי ספר חדשניים ומוסדות קהילתיים, תוך התייחסות לטרנדים אורבניים מתקדמים.
מגדל המגורים Hi Park של קבוצת תדהר וחן ואיתי גינדי משלב בין יצירת מרחבים מעוררי השראה לבין חווית מגורים יוקרתית וחסרת פשרות על מנת להעניק לכם את חווית המגורים האולטימטיבית במיקום הטוב ביותר בשרון.

Hi Park, הוד השרון מערב

אנשי המכירות והשירות שלנו לרשותכם תמיד

למידע נוסף על פרויקט Hi Park, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.