גבעת שמואל

צמרת דן

לגור בצמרת של גוש דן בפרויקט החדש מבית תדהר וחן ואיתי גינדי בגבעת שמואל
2
בניינים
217
יחידות דיור
23-24
קומות
אדריכלים
BLK
סטטוס
בשיווק

לגור במרכז גוש דן ולהרגיש בצמרת!

מגדל המגורים החדש של קבוצת תדהר וחן ואיתי גינדי, בשכונת רמת הדר החדשה שבגבעת שמואל, מציע חוויית מגורים איכותית באחת הערים המבוקשות בגוש דן. כאן תוכלו ליהנות משילוב מושלם של שכונה מתפתחת, קהילה מגובשת וחזקה, ומערכת חינוך מובילה ומצטיינת עם בנייה ורמת גימור ושירות בסטנדרט תדהר. הכל במרחק נגיעה מכל מוקדי התעסוקה, הבילוי והפנאי של המטרופולין. כל מה שחשוב לכם ולמשפחה שלכם נמצא ממש לידכם: פארק רמון רחב הידיים וקניון הגבעה הנמצאים ממש מעבר לכביש, קאנטרי הולמס פלייס גבעת שמואל, קומפלקס האמנות והתרבות ע"ש אריאל שרון, קאנטרי נווה עוז, מוסדות חינוך ושירותי קהילה. בקרוב יוקם גם פארק חדש בסמוך לפרויקט, שבו תוכלו למצוא מגרשי ספורט, מתחם רולר בליידס אתגרי, שבילי אופנים, מדשאות ועוד. הצטרפו לעשרות המשפחות שכבר בחרו באיכות החיים של צמרת דן ותרגישו בצמרת.

צמרת דן, גבעת שמואל

מגורי איכות בשכונה עם תכנון עתידני

נהנים מעיצוב פורץ דרך, חדשנות ואיכות גבוהה? זהו המגדל המתאים לכם אוהבי העיצוב והלייף סטייל, שחשוב להם להיות חלק מקהילה בהתהוות. קבוצת תדהר וחן ואיתי גינדי חוברים יחד לבנות מגדל מגורים שיהפוך לאייקון של איכות בתכנון ובביצוע. ״צמרת דן״ מציע חווית מגורים עילית בגבעת שמואל בשכונת רמת הדר החדשה, שמייצגת בעצמה את יישום עקרונות התכנון של הערים העתידיות בישראל ובעולם, שכוללות את כל השירותים העירוניים וריאות ירוקות ממש בסמוך לסביבת המגורים.

המגדל בן 22 הקומות, בתכנון משרד האדריכלים BLK (ברעלי, לויצקי, כסיף), יכלול 117 דירות בנות 3, 4, 5 ו-6 חדרים, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים.
התכנון המוקפד של המגדל ניכר בכל פרט ופרט, מהמסד ועד לטפחות. המגדל ייבנה בהתאם לתקן 5281 לבנייה ירוקה, לובי הכניסה והלובאיים הקומתיים יעוצבו על ידי אדריכל פנים, וארבע מעליות ישרתו את הדיירים שייהנו גם מפיתוח סביבתי מוקפד וממועדון דיירים מרווח.
כל מרכיב בפרויקט הוא תולדה של אלפי החלטות נקודתיות המתעצמות יחד לאמירה עיצובית מגובשת, כאשר ההחלטה לבחור בחלופה הטובה ביותר היא המנחה אותנו. לכן כל מרכיב במפרט – בשטחים הציבוריים, כמו גם בדירות – נבחר בקפידה לרווחתכם והנאתכם.

סביבה משפחתית אידאלית בדירה מושלמת

חווית מגורים עילית במגדל מגורים באחת השכונות המבטיחות בישראל. רמת הדר החדשה היא שכונת העתיד של גבעת שמואל ונהנית מנגישות לכל מוקדי העניין בעיר – מוסדות החינוך, קריית הספורט, הפארק רחב הידיים, הקניון והמרכז המסחרי. כל אלה לצד קרבה למתחמי התעסוקה, הבילוי והפנאי המובילים של מטרופולין תל אביב. עם השקת הקו האדום של הרכבת הקלה ייהנו תושבי רמת הדר החדשה מגישה נוחה ומהירה עוד יותר לתל אביב.

אנשי המכירות שלנו לשרותכם תמיד

למידע נוסף על פרויקט צמרת דן, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

    התדהר 14 רעננה