תל אביב

מתחם בזל

במתחם בזל היוקרתי בצפון הישן של תל אביב מוקמת קולקציית בנייני בוטיק איכותיים המאופיינים בפיתוח סביבתי ירוק וייחודי
3
בניינים
184
יחידות
7
קומות
My Architects
אדריכלים
בשיווק
סטטוס

מתחם איכותי, טובל בירוק בלב תל אביב

בסמוך למתחם בזל, בלב התרבותי של תל אביב, קבוצת החברות תדהר, אקרו וקיו נדל"ן נבחרו לבצע פרויקט התחדשות עירונית, שמחדש בבת אחת בלוק שלם של כ-5 דונם, ובו למעלה מ-100 דירות קיימות.
הפרויקט נבנה על ידי זרוע הביצוע של חברת תדהר ותוכנן על ידי משרד האדריכלים My Architects אשר מתמחה באדריכלות מודרנית ומוקפדת בפרויקטים של התחדשות עירונית. המתחם יכלול 3 בניינים מודרניים ובהם יותר מ-180 דירות, ויתאפיין בבנייה נמוכה שתשתלב עם אופי הרחוב וגינות ירוקות רחבות ידיים יקיפו את הבניינים החדשים.

בזל תל אביב תדהר אקרו הדמיות (1)

מתחם בזל

4 הבניינים ממוקמים בבלוק בקרבת מתחם בזל, ליד דיזנגוף ובמרחק הליכה ממוקדי תרבות ופנאי, בתי קפה קטנים ואינטימיים וחנויות מעצבים.

יזמי הפרויקט

החברות תדהר, אקרו נדל"ן וקיו נדל"ן יקימו יחד את המתחם

תדהר

קבוצת תדהר, שנוסדה בשנת 1993, היא אחת מקבוצות הנדל"ן המובילות בישראל. תדהר עוסקת בייזום ובניית נדל"ן למגורים, מסחר, והייטק בישראל ובאירופה וכן בנדל"ן מניב. מאז הקמתה, בנתה הקבוצה אלפי דירות במאות פרויקטים בארץ ובחו"ל וחרטה על דגלה את ערכי האמינות, הבטיחות, המיקוד בלקוח, המצוינות והמחויבות לתוצאות, הפשטות והחדות, החדשנות ועבודת הצוות.

אקרו נדל"ן

אקרו נדל”ן היא חברה יזמית מהמובילות בתחום הנדל”ן בישראל. החברה מתמחה בזיהוי השקעות אטרקטיביות באזורי הביקוש והשבחתם באמצעות מיתוג ובידול בביצוע הפרויקטים, המבטיחים העלאת שווי הנכסים אל מול התחרות. החברה יזמה והקימה מגוון רחב של פרויקטים יוקרתיים למגורים, מסחר ומשרדים. החל ממבנים קלאסיים דרך פרויקטים לשימור ושחזור, מגדלים חדשניים ועד להקמת שכונות בעיר תל אביב והסביבה וכן באזורי הביקוש בארה”ב. אקרו נדל”ן נהנית מצמיחה והצלחה לאורך שנים הודות לצוות אינטגרלי, מנוסה ומקצועי מתחומי הפיננסים, המשפט, ההנדסה, התכנון, העיצוב הבנייה, הפיתוח והשיווק, הפועלים בסינרגיה מושלמת למקסם ולמצות את הפוטנציאל של כל פרויקט.

קיו נדל"ן

קיו נדל״ן המנוהלת ע"י רונן חצור וגיל וינלס, הינה חברה הממוקדת בייזום והוצאתם לפועל של פרויקטים גדולים ומורכבים בתחום הנדל"ן. צוות המנהלים והעובדים בחברה מתנהלים על פי קודים של פעם – אמינות ונאמנות כדרך חיים, לימוד קבוע של לקחי עבר והטמעתם בחברה בשאיפה תמידית למצוינות עסקית כמובילת דרך בתחומה.

אנשי המכירות שלנו לשרותכם

למידע נוסף על פרויקט בזל, אפשר להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

    התדהר 14 רעננה

    בזל תל אביב תדהר אקרו הדמיות (1)