אשדוד

מבוא האתרוג

פרויקט הבנייה המודולרית הראשון בארץ של 75 יחידות דיור בעיר אשדוד
1
בניין
75
יחידות דיור
6
קומות
בן עמי אדריכלים
אדריכלית
אבו יחיאל
יזמים
בבנייה
סטטוס

פרויקט הבנייה המודולרית הראשון בארץ

מבנה בן שש קומות על גבי קומת חניון אחת וקומת קרקע. החניון, קומת הקרקע וגרעין המעליות והממ"קים נבנה בשיטה הקונבנציולית. כל 75 יחידות הדיור נבנות בשלמותם במפעל החברה ביבנה ומורכבות באתר בשיטת .PLUG & PLAY הפרויקט הוא מקבץ דיור של משרד הבינוי והשיכון וישמש כדירות להשכרה לטווח ארוך לזכאים.

מבוא האתרוג

יזמים

אבו יחיאל היא חברת ייזום ובנייה פרטית, בעלת התמחות בזיהוי הזדמנויות אטרקטיביות והשבחה של מתחמי נדל”ן, משלב הייזום ועד למסירה. בין היתר, מתמחה החברה בהובלה של תהליכי תכנון מקומיים ואזוריים, רישוי ושינוי ייעוד קרקע, ייזום פרויקטים למגורים, מתחמי התחדשות עירונית, אזורי תעסוקה, מלונאות, עסקים ומסחר.
לאורך השנים, רכשה לעצמה החברה מוניטין רב בייזום פרויקטים בתחום הנדל"ן, לאור הסטנדרט הגבוה וחסר הפשרות שמאפיין את כלל הפרויקטים שבהובלתה.

לצד ניהול מספר רב של פרויקטי נדל"ן, מחזיקה החברה במלאי קרקעות נרחב במיקומים מרכזיים, המיועדות לבניה עתידית של פרויקטים למגורים, תעשייה, מסחר ומלונאות. במסגרת זו, נכללים מקבצי דיור מוגן, מעונות סטודנטים, מרלו"גים, מגדלי משרדים ומלונות, ובימים אלו מקדמת החברה את בנייתו של פארק הייטק אשר ישתרע על פני 133 דונם ברובע המיוחד בעיר.

נשמח לשמוע מכם

בחרו את נושא הפניה, השאירו פרטים
ונחזור אליכם כמה שיותר מהר

    למשרות פתוחות לחצו כאן


    מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

    התדהר 14 רעננה