מדיניות קבצי Cookie

תוכן ראשי
בואו לעבוד איתנו - תדהר

לעבוד בתדהר

skiplink1

אנשים יוצרים הצלחה

פסיפס אנושי, איכותי ומיוחד, מהווה את הלב והנשמה של תדהר ואת סוד הצלחתה. אם גם אתם ניחנתם במצוינות אישית, מקצועיות, ועבודת צוות, אם גם אתם רוצים לקחת חלק בבניין הארץ – מקומכם אתנו! הצטרפו למשפחת תדהר ותיהנו מסביבת עבודה מאתגרת ומפרגנת ומהזדמנות ללמוד, להשפיע, להתפתח, להתקדם ולהיות חלק מארגון המוביל את ענף הנדל”ן.

קבוצת תדהר מזמינה אתכם להצטרף לנבחרת מנצחת, לרתום את כשרונכם, יכולותיכם, ניסיונכם, רעננות מחשבתכם והתשוקה למקצוע, וליישמם במסגרת ארגונית מהמקצועיות, האיכותיות והמובילות בארץ. אנחנו בקבוצת תדהר מאמינים כי הדרך הטובה ביותר ליצור ערך אמתי עבור עובדינו, לקוחותינו ושותפינו העסקיים טמונה באנשים. תדהר מהווה בית מקצועי, חם ומאתגר למאות עובדים מסורים, שצמחו בקבוצה ומעצבים בכל יום מחדש את תרבותה הארגונית. יחד, מהווים האנשים של תדהר את ההון האנושי של הקבוצה, שאין אוצר גדול ממנו.

בזכות האנשים, חתומה קבוצת תדהר, חברת הנדל”ן הפרטית הגדולה בישראל, על יותר מ-250 פרויקטים למגורים, מבני ציבור ומתחמי תעשייה והיי-טק בארץ ובעולם ונחשבת לחברת הבנייה המובילה והאיכותית בארץ, המהווה מודל חיקוי לענף כולו.

"להיות החברה הישראלית שהיא מקום העבודה הטוב ביותר, המעניק לעובדים בית ומקור לעוצמה וגאווה – מקום המאפשר לעובד לצמוח ולמצות את מלוא הפוטנציאל שלו". נכתב בחזון קבוצת תדהר.

כקבוצה איתנה ומגובשת של אנשים איכותיים, האוחזים בסולם ערכים דומה ועובדים עבודת צוות אמתית, יצרו יחד אנשי תדהר תרבות ארגונית ערכית וייחודית, המהווה את הבסיס לעשייה בכל תחומי פעילותה של הקבוצה. תרבות זו, אותה אנו מכנים "רוח תדהר", משמשת כמצפן הארגוני המסמן את דרכה של תדהר לאורך שנות קיומה.

ערכיה המובילים של תדהר: אמינות, איכות, מיקוד בלקוח, מצוינות אישית וארגונית, מחויבות לתוצאות, עבודת צוות ועמידה קפדנית בלוחות הזמנים, מלווים את הקבוצה בכל עשייתה ומהווים את ה-DNA הארגוני שלה. ערכים אלה הם גם ערכיהם האישיים של כל אחת ואחד ממנהליה ועובדיה, אשר מטביעים, מדי יום, את חותמם במוצריה ובשירותיה השונים של הקבוצה.

על מנת לעבוד בתדהר, נדרש העובד לעמוד בשני מבחנים מרכזיים- מקצוענות בתחומו והתאמה לתרבות הארגונית. העובדים בתדהר חולקים שפה משותפת, שיטות עבודה ייחודיות וסולם ערכים זהה ועוצמתה של תדהר מושתת על מצוינות עובדיה ויותר מכך, על רוחם ועל הדינמיקה המתפתחת ביניהם – על עבודות הצוות. הכבוד, הפרגון, ההערכה, הרצון לשתף ולעבוד בצוות להשגת המטרה המשותפת – הם שעושים את כל ההבדל.

הצטרפות למשפחת תדהר משמעותה להיות חלק מקהילה איכותית, מוערכת ומושקעת של אנשים, הרואים בתדהר בית ומהווים את חוד החנית של ענף הנדל"ן ארץ. בתדהר תוכלו לעבוד על הפרויקטים הגדולים והמורכבים בארץ, להוביל את תחום הנדל"ן, להיות תמיד בחזית החדשנות והטכנולוגיה, ללמוד, לצמוח, להטמיע יחד שיטות תכנון וביצוע חדשות, ליהנות מאפשרויות קידום, ביטחון כלכלי ומקצועי ויציבות לאורך שנים. תדהר היא ארגון צומח, המציע לכם מגוון אפשרויות להתפתחות מקצועית ואישית במגוון תחומים - יזמות, בנייה, תכנון, מלונאות, עבודות גמר, התחדשות עירונית , ניהול פרויקטים ועוד.

תדהר משקיעה משאבים מרובים ביצירת סביבת עבודה תומכת, מהנה ומפתחת עבור עובדיה, במערכי ההדרכה והלמידה, בפיתוח האישי והמקצועי ובפעילות רווחה ענפה ומגוונת לעובדים ולבני משפחותיהם.

הערכים שלנו

גיל גבע, יו"ר הקבוצה, דירקטור ומייסד - תדהר

ערך אמיתי

"אנחנו משקיעים את מיטב המשאבים הניהוליים, האנושיים והלוגיסטיים שלנו כדי להעניק את הערך המרבי גם לעובדי תדהר וגם ללקוחות החברה"
איילת בורנשטיין, סמנכ"לית משאבי האנוש - תדהר

אנשים כמוכם

"תפגשו בתדהר אנשים כמוכם - איכותיים, משכילים, ברמה הגבוהה ביותר.
אנשים שאפשר לסמוך עליהם במאת האחוזים"
שירלי דוידי, הנהלת חשבונות - תדהר

משפחת תדהר

"כיף לעבוד בחברה, שמפתחת ומתגמלת את העובדים שלה ומהווה עבורם בית ומשפחה שניה"
ניסים קמחי, מנהל הדרכה - תדהר

סביבת עבודה מפרגנת

"סביבת העבודה בתדהר היא סביבה מאתגרת ומפרגנת,
כזו שמאפשרת לך ללמוד, להתקדם ולגדול"
רועי תורג

אתגר גדול

"העבודה בתדהר מאפשרת לי לקחת חלק בפרויקטים הגדולים,
המעניינים והמיוחדים בישראל. זה אתגר אדיר"
מיה פוטשניק, מנהלת משאבי אנוש - תדהר

חברים לחיים

"האווירה פה מאוד ביתית ותומכת. גם בעובדים וגם במשפחה.
החברים שלי לעבודה הם גם החברים לחיים"
Howdy,
Buy Premium Version to add more powerful tools to this place. https://wpclever.net/downloads/wp-admin-smart-search