בונים לך קריירה

כיצד אוכל להשתלב בקבוצת תדהר? האם העבודה בתדהר מבטיחה לי יציבות תעסוקתית? האם יש לי לאן לשאוף ולהתפתח ברמה המקצועית? כל התשובות לכל השאלות שמטרידות אותך בדרך לראיון עבודה בתדהר

בואו לעבוד איתנו שני אנשים מטפסים בהר

קבוצת תדהר מציעה למועמדים המתאימים מגוון אפשרויות תעסוקה, צמיחה וקידום במגוון תפקידים. הקבלה לעבודה בתדהר, מותנית בעמידה בתנאי הקבלה למשרה הספציפית, בראיון עבודה ובמבחני התאמה מורחבים בהתאם לדרישות המשרה. ככלל, על מנת לעבוד בתדהר, נדרשת ממך עמידה בשני מבחנים מרכזיים: האחד הוא מקצוענות ומצוינות בתחומך והשני הוא התאמה לתרבות הארגונית של תדהר, לרוח הקבוצה ולדרך התנהלותה.

מספר המהנדסים, האקדמאים וההנדסאים המועסקים בקבוצת תדהר גבוה במיוחד, והם מהווים כ-70% מכלל המועסקים בה. עבורם, תדהר מהווה בית מקצועי, המאפשר להם להיות מעורבים בפרויקטים הגדולים והמורכבים ביותר שמתבצעים בארץ, ללמוד, להתפתח, להצטיין ולמקסם את יכולותיהם. תדהר מעניקה לאנשיה אתגר מקצועי יומיומי ומשקיעה הון רב במערכי הדרכה ולמידה במסגרת תפיסת השיפור המתמיד. עבורכם, זו הזדמנות להיות בחזית ענף הנדל"ן, להוביל ולשנות את הענף מדי יום.
בנוסף, מעניקה תדהר לאנשיה מגוון אפשרויות לפיתוח אישי ומקצועי, הכוללות תכניות לימוד, הדרכה וחניכה בתוך הארגון ומחוצה לו, לימוד ושליטה בשיטות הניהול, התכנון והביצוע המתקדמות בענף, רכישת ניסיון בפרויקטים הגדולים, המעניינים והמיוחדים ביותר, המהווים מודל לחיקוי בענף כולו, פעילות גיבוש והעשרה ופעילות רווחה מגוונת לעובדים ולבני משפחתם.

בתדהר תוכלו לעבוד עם אנשים כמוכם – איכותיים, משכילים, ברמה הגבוהה ביותר. אנשי תדהר מחזיקים בסולם ערכים זהה ופועלים יחד למען השגת המטרות של הארגון. מי שיוצא מתדהר, חוזר לשוק עם יתרון אדיר, בזכות העובדה שכל אנשי המקצוע בענף מעריכים את תדהר ויודעים שהיא בית הספר הטוב ביותר לחדשנות, לאיכות, למקצוענות ולשירות.

תדהר רואה בעבודת צוות את אחד היסודות החשובים ביותר להצלחתה. עוצמתה של תדהר מושתת אמנם על מצוינות אנשיה, אך יותר מכך על רוחם ועל הדינמיקה המתפתחת ביניהם – על עבודת הצוות, הכבוד, הפרגון, ההערכה, הרצון לשתף ולעבוד בצוות להשגת המטרה המשותפת – הם שעושים את כל ההבדל.
בתדהר משקיעים בכל אותם רבדים הבונים צוותים חזקים, מתוך הבנה שהצלחת הפרויקט והקבוצה לא יושגו בזכות "כוכב" בודד, כי אם רק בזכות עבודת צוות רחבה. התהליך מתחיל בבחירת אנשים המסוגלים לשתף פעולה ביניהם ומנופים מהם אלה שמתקשים לפעול בצוות. משנבנה הצוות, הוא מגבש לעצמו יעדים משותפים ונושא באחריות משותפת להצלחה או לכישלון.
הצוות ניזון מתרבות שאינה מטפחת ומדגישה את האגו, מתייחסת לכל נושא בצורה עניינית, מפתחת את היכולת לקבל את השונה ולהבין שכל אדם הוא עולם ומלואו ובעל תרומה ייחודית לאיכות הצוות. הקבוצה משקיעה בפיתוח הצוותים, באמצעות מפגשים ואירועים שמעצבים ומעודדים את הקשר בין האנשים ואת חדוות היצירה המשותפת. בתדהר אחד ועוד אחד הם הרבה יותר משניים. זו הסיבה שמי שאינו מסוגל לעבוד בצוות, אינו מתאים לעבודה בתדהר.

תהליך הקליטה של עובד בתדהר הוא תהליך ארוך וממושך, שמתחיל ביום הראשון בתדהר ונמשך חודשים ואף שנים ארוכות. על אף שעובד חדש הנקלט בתדהר מתקבל בחיבוק אוהב וכולם דואגים "להכניסו למשפחה" במהירות, תהליך ההטמעה של התרבות הארגונית, אימוץ הערכים ולמידת שיטות העבודה הייחודיות לתדהר הוא תהליך ממושך, הכולל סדרת מפגשי היכרות עם מנהלים ועמיתים בארגון, למידה מתוקשבת ופרונטלית, התנסות, מתן דוגמה אישית, חניכה אישית, מגוון הדרכות, הכשרות מקצועיות, מפגשי פורומים וסיורים בפרויקטים.

מחויבות למצוינות. תדהר מחויבת לאיכות ולמצוינות בכל תחומי פעילותה, והקפדה על שמירתן היא נר לרגלי כל עובד בקבוצה. משמעות המחויבות היא ביצוע ברמה הגבוהה ביותר של כל פעולה, תכנון מוקדם, ירידה לפרטים, פשטות, בקרה שוטפת ולמידה מתמדת. בתדהר, המצוינות היא בכל, החל מהדרך שבה נכתב מסמך כלשהו ועד לאיכות הנכסים שתדהר בונה. בתדהר כל עובד ועובד נושא באחריות.
לעבוד בתדהר, ארגון הדורש מצוינות 365 יום בשנה, 360 מעלות בכל תחומי העשייה, זו איננה משימה קלה. היא תובענית ודורשת עבודה קשה ועיקשת , אך מי שמצליח בכך – שכרו בידו.

תדהר היא קבוצת הנדל"ן הפרטית הגדולה בישראל ונחשבת לאחת החברות האיתנות והיציבות במשק הישראלי. במשך יותר מ-20 שנות פעילותה, מציגה תדהר צמיחה יציבה ובכל שנה מגדילה את מספר הפרויקטים שהיא יוזמת ומבצעת, את היקפם ואת תחומי הפעילות שבהם עוסקת הקבוצה.
בכל שנה מגייסת תדהר עשרות עובדים חדשים. האנשים של תדהר הם עובדים יציבים המשרתים שנים ארוכות בארגון במגוון תפקידים. יציבות זו , המאפשרת מצד אחד התמחות מקצועית ומצד שני פיתוח וחיזוק קשרי ידידות עמוקים ותקשורת פתוחה עם עובדים אחרים בארגון, היא תנאי בסיסי להצלחה שלנו ולהמשך הצמיחה של תדהר בשנים הבאות.

תדהר משקיעה תשומת לב ומשאבים רבים בפיתוח ההון האנושי, מיומנויותיו ומקצועיותו. כאחת מחברות הנדל"ן המובילות בישראל, הנחשבת ע"י רבים כחברה האיכותית והטובה בתחום, אימצה תדהר לאורך השנים שיטות וטכנולוגיות ניהול, תכנון וביצוע ייחודיות ומתקדמות, המובילות את השוק ומהוות מודל חיקוי בענף כולו. תדהר נחשבת לבית ספר לנדל"ן, בית ספר למצוינות בתחום, לחדשנות, לאיכות ולמקצועיות, ורבים מהעובדים בתדהר נחשבים למומחים בתחומם ומבוקשים מאוד בשוק.
תדהר משקיעה רבות במערכות הדרכה ומידע מתוקשבות ומתקדמות, בבסיס ידע רחב ומקיף, במפגשי הדרכה והכשרה פרונטליים, בחניכה אישית ע"י מנהלים ועמיתים, במסגרות אימון אישי, בקורסים פנים וחוץ ארגוניים, בסיורים לימודיים ועוד. מרבית מנהליה של תדהר צמחו מתוך הארגון ומילאו בו בעבר תפקידים אחרים. כך מממשת הקבוצה את השאיפה לצמוח ולמצות את הפוטנציאל האישי, מחזקת את התרבות הארגונית ושומרת על הקשר המתמשך והמחייב בין העובדים.
אנחנו, בתדהר, מאמינים במשפט הפשוט "כדי לקבל, צריך קודם לתת". כדי לזכות בנאמנות העובדים, במחויבות לתוצאות, במלוא מרצם ואונם, משיבה תדהר באותו מטבע. תדהר שואפת להוות בית שהוא מקור לעוצמה ולגאווה, ושאיפה זו מקבלת ביטוי מדי יום בתמיכה בעובדים בדרכים מגוונות.

על אף קצב צמיחתה וגודלה, הצליחה תדהר לאורך השנים לשמור על התחושה הביתית, על האווירה המשפחתית והערבות ההדדית בין עובדיה. מעל לכל ולפני הכל, עובדי הקבוצה הם חברים לעבודה וברוב המקרים גם לחיים. הנהלת תדהר רואה חשיבות רבה ביצירת מקום עבודה שנעים לעבוד בו. כדי לטפח את עבודת הצוות הפורייה, את תחושת ה"ביחד" ואת התרבות הארגונית המיוחדת, משקיעה הקבוצה בתוכנית רווחה עשירה, הכוללת אירועים, טיולים, ימי גיבוש ונופשונים לעובדים ולבני משפחותיהם.
רבים זקוקים לגב ולתמיכה במהלך השנים הארוכות שבהן הם עובדים בקבוצה, ולכן תדהר ומנהליה תמיד יימצאו שם כדי להעניק את התמיכה והסיוע הנדרשים. עובד תדהר יודע שהקבוצה עומדת מאחוריו, ונאמנותו וכל האמצעים שהוא משקיע בעבודה הם חלק ממערכת יחסי גומלין דו-צדדית וארוכת טווח.
מערכת היחסים של תדהר עם אנשיה כוללת משוב פנים וחוץ ארגוני, תמרוץ לשיפור ביצועים, חלוקת פרסים לעובדים מצטיינים, מערכת ליצירת איזון בין הבית לעבודה, המאפשרת לעובדים לקיים שגרת חיים בריאה ואיכותית, תכנית "ארגון ספורטיבי", הכוללת מגוון פעילויות ספורט מאורגנות ותחרויות במסגרת הליגה למקומות עבודה, מגוון אפשרויות תרומה לקהילה, תכנית ביטוח בריאות מורחבת לעובד ולבני משפחתו, פעילויות חברתיות כגון "מועדון הסרט הטוב", מגוון הטבות ושיתופי פעולה לרווחתם של העובדים ועוד.