| 7.06.2022 |

מציצים באינסטגרם

מעצבים את הדירה? מצאנו חמישה חשבונות אינסטגרם שישמשו לכם מקור להשראה מושלמת

כשמעצבים את הבית מחפשים ללא הרף מקורות מוצלחים שמהם ניתן לקבל השראה ורעיונות. האינסטגרם הוא אחד המקומות המוצלחים שמספקים לנו את האפשרות להרחיב את טווח הרעיונות, החומרים והצבעים שאנחנו מכירים. הוא מאפשר לנו לא רק לראות מה קורה בסביבה הקרובה שלנו, אלא גם איך זה נראה מעבר לים.
קבלו חמישה חשבונות מוצלחים במיוחד, שיסדרו לכם יותר מרעיון אחד עבור הבית:

1. Normarchitects

חברת הארכיטקטים Norm נוסדה בקופנהגן, דנמרק בשנת 2008, והיא עוסקת בתחומי אדריכלות ועיצוב מגוונים. חשבון האינסטגרם שלהם מוצלח כי יש בו את כל מה שטוב בעיצוב הנורדי – אסתטיקה שנכונה תמיד, פלטת צבעים מונוכרומטית, חומרים טבעיים ואיזון. 

כשחם לכם ולח, שיטוט מרוכז באינסטוש של נורם ירגיש כמו משב רוח קריר וישרה שקט ברעש שעוטף את כולנו כל הזמן.

תמונה: https://www.instagram.com/normarchitects/?igshid=uyyiidab11jy

2. Resident.dog

ניקול אנגלנד מצלמת כלבים בבתים יפים. אתם יכולים להיות אנשים של כלבים, אנשים של עיצוב או גם וגם. בכל מקרה, מובטחת לכם הנאה אסתטית מושלמת שחושפת בתים יפים ומגוונים ואת הדיירים הולכי על ארבע שבהם, שאלופים בלהפוך כל בית לבית שלהם. מי שיתעמק בעמוד הזה, יגלה שנוכחות של כלב מביאה אתה חיים וחום, לא משנה כמה סטרילי או דרמטי החלל שתוכנן. 

ולעניינו – בין הכלבים המתוקים, יש יופי של רעיונות שיסייעו לכם לעצב את הבית או חלקים ממנו, או לפחות יפתחו לכם את הראש לכל מיני כיוונים.

תמונה: https://www.instagram.com/resident.dog/

3. Thedesignchaser

החשבון המצוין של מלבישת הבתים מישל הלפורד, הוא חלק מפעילות התוכן שלה, שבזכותה עוקבים אחריה מעריצים מכל רחבי העולם. תוכלו לראות אצלה טרנדים חמים, בתים מהודקים ומעוצבים, וגם הרבה תמונות שמתעדות את החיים שלה, משפחתה וביתה.

בחשבון של הלפורד יש לא רק השראות לעיצוב חדרים בבית, אלא גם רעיונות רבים שיכולים לשפר את ה”לוק” של כל החיים, כמו למשל הצעות לסידור השולחן או הספרייה בסלון, פינה לדוגמא בחדר העבודה או על שידת הצד בחדר השינה.

תמונה: https://www.instagram.com/thedesignchaser/?igshid=3gp9d44s3g6c

4. Myscandinavianhome

ניקי ברנטמרק מעידה על עצמה שהיא נערה לונדונית שחיה בשוודיה. מדי יום עולה בלוג חדש ב”הבית הסקנדינבי שלי”, שמלווה בעמוד אינסטגרם מרשים ומעורר השראה, ומוקדש כולו לבתים שמעוצבים בסגנון נורדי. בשנים האחרונות הפכו ישראלים רבים למעריצים מושבעים של הסגנון העיצובי הזה, ולמרות ההבדל התהומי בין הטמפרטורות, יש משהו בסקלת הצבעים ובאנרגיה הרגועה של הנורדים, שמאוד מתאים גם לכאן.

תמונה: https://www.instagram.com/p/BrN0XozDZG7/

5. Anniset

אנה דוויס ודניאל רואדה מתחזקים עמוד אינסטגרם נפלא, עשיר בצבעים ובקומפוזיציות, המציע דרך אמנותית ועדינה להסתכל על העולם. במקור הם מכוונים לחובבי צילום, אבל כל מי שבעניין של עיצוב, ימצא השראה ועניין בעמוד שלהם, אותו מאוד מאוד קשה לעזוב.

תמונה: https://www.instagram.com/anniset/?igshid=10c7onkz0srro

המידע המובא להלן הינו מידע כללי בלבד לצרכי שיווק, אינו מהווה הצהרה ו/או התחייבות ו/או ייעוץ של קבוצת תדהר ו/או מי מטעמה ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ו/או כלכלי ו/או אחר. העושה שימוש במידע זה, עושה זאת על אחריותו בלבד. כל התכנים הכלולים בעמוד זאת, אין בהם משום המלצה או חוות דעת, ולא נועדו לספק אלא מידע כללי ושיווקי ואמצעי התרשמות בלבד. קבוצת תדהר ו/או מי מטעמה אינם ולא יהיו אחראיים למידע המובא להלן ו/או לנכונותו. בכל מקרה, העושה שימוש במידע ו/או המקבל החלטותיו על סמך המידע, עושה זאת על אחריותו בלבד, והוא מוותר על כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כלפי קבוצת תדהר וכל מי מטעמה ו/או איזה מהחברות הקשורות אליה, בכל הקשור והכרוך בהסתמכות על המידע בחוברת זאת. ט.ל.ח.