| 20.06.2022 |

רשימת מתנות שכדאי לבקש מחברים ומשפחה לבית החדש

רשימת מתנות שכדאי לבקש מחברים ומשפחה לבית החדש, למה שלא תקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים ורוצים.

רשימת מתנות שכדאי לבקש מחברים ומשפחה לבית החדש, למה שלא תקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים ורוצים.

העבודה הקשה באמת מתחילה עכשיו, רגע אחרי שעברתם לביתכם החדש, וסבב ההזמנות לחנוכת הבית יצא לדרך. אנחנו מתארים לעצמנו שההמתנה הארוכה, חודשים ואולי אפילו שנים, הותירה אתכם שמחים ונרגשים והלב מלא גאווה ורצון להראות ליקירכם את ה”תינוק” החדש.

כמו באירועים משמעותיים אחרים, המוזמנים שלכם לא יגיעו בידיים ריקות וישמחו להעניק לכם מתנה קטנה. בני המשפחה והחברים שלכם אוהבים אתכם מאוד, אך לרוב אינם מכירים את עיצוב הבית ולא נחשפו אליו עד לרגע הבאת המתנה, בחלק מהמקרים הם גם לא מכירים היטב את טעמכם האישי בכל הנוגע לפריטי עיצוב. מכאן שמומלץ להכין רשימת מתנות אותה תוכלו לחלוק איתם, המכילה פריטים שתמיד כיף לקבל.

מתנות שוות לבית החדש

משהו ירוק

עציצים מסמלים התחלה חדשה, פריחה וצמיחה ולכן מתאימים במיוחד למאורע. הם מהווים תוספת קטנה ומרעננת לכל חלל וניתן לשלבם על מדף או שידה, על אדן החלון או על שולחן הקפה.

משהו מאיר

כמו צמחייה, גם לאור משמעות סמלית חזקה עבורנו. תוכלו לבקש מנורה שולחנית קטנה ודקורטיבית אותה תוכלו למקם על שידה או מדף וכך להוסיף עוד נקודת אור קטנה שתשדרג את האווירה בחלל.

משהו לכניסה

יש אורחים אשר יעדיפו להביא מתנה מותאמת אישית. אופציה טובה עבורם היא שלט לדלת הכניסה הכולל את שם המשפחה שלכם. קיים מגוון רחב של עיצובים מחומרים שונים וטבעיים, כמו עץ, מתכת או בטון, אשר ישתלבו נהדר עם מגוון צבעים וסגנונות.

משהו משפחתי

תמונות משפחתיות מוסיפות אווירה חמימה לבית ומזכירות לנו תקופות שונות בחיינו, רגעים מיוחדים ומאורעות מרגשים. בקשו מבני המשפחה והחברים תמונה משפחתית ממוסגרת או סט של מסגרות קטנות, אותן תוכלו למלא בתמונות לבחירתכם ולשלבן בעיצוב הבית.

משהו מוזיקלי

מוזיקה משפיעה על מצב הרוח שלנו ומשדרגת כמעט כל סיטואציה. בין אם דאגתם לתכנון מערכת סאונד משוכללת בבית החדש ובין אם לא, רמקול נייד יכול להוות תוספת קטנה וכיפית לבית. תוכלו להשתמש בו בבית, בחצר ובטיולים ולהניחו בכל אחד מהחדרים לפי הצורך.

משהו לשתות

לקפה של הבוקר, לתה חם בערב קריר, להרמת כוסית חגיגית בשישי בערב או לשתייה קרה וצוננת ביום קיץ חם. סט כוסות מעוצב יוכל להשתלב נפלא במטבח החדש שלכם וישמח אתכם ברגע יומיומי קטן.

משהו מפנק

הרשו לעצמכם להתפנק בביתכם החדש ובחרו מתנה שתעזור לכם לעשות זאת. סט מגבות לתחושת התחדשות בסוף ובתחילת כל יום, סט מצעים קלאסי למיטה הזוגית החדשה שרכשתם, כרבולית נעימה לסלון או לפינת המשפחה או כל פריט אחר שיעשה לכם טוב ונעים.

משהו שתוכלו לבחור בעצמכם

אם אתם מאלו שתמיד מחזירים ומחליפים מתנות, אם הטעם שלכם מאוד ספציפי ואף אחד לא מצליח לקלוע אליו בדיוק ואם אתם יודעים שתזדקקו לקניות בעתיד אך כרגע אינכם צריכים שום דבר, הפנו את בני המשפחה והחברים למותג האהוב עליכם ובקשו שובר מתנה.

*למען הסדר הטוב יובהר, כי האמור בכתבה זו הינו בגדר המלצה בלבד. האחריות לשימוש במוצרים כלשהם אשר ירכשו בעקבות המלצה זו מוטלת על הרוכש ועליו בלבד