שותפויות עסקיות - תדהר - קבוצת הנדל"ן הפרטית הגדולה בישראל

מדיניות קבצי Cookie

תוכן ראשי
בואו לעבוד איתנו - תדהר

שותפויות עסקיות

skiplink1

תדהר הראל – מיזם נכסים מניבים

באוגוסט 2023 רכשה קבוצת הראל ביטוח ופיננסים 10% מקבוצת תדהר זאת לאחר שיתוף פעולה פורה שהחל מחודש מרץ 2020  בו חתמו הקבוצות על הקמת חברה משותפת ראשונה מסוגה בישראל. אשר עוסקת בייזום, פיתוח והרחבת תיק הנכסים המניבים של שתי החברות.

הערכים האנושיים והעסקיים המשותפים בחברות מבטיחים את הצלחת המיזם, שמטרותיו העיקריות הן איתור, הקמה ואחזקה משותפת של נכסים בהיקף של כ- 1,000,000 מ”ר בעשר השנים הקרובות.

יכולות היזום, התכנון והביצוע שפיתחה תדהר לאורך השנים לצד העוצמה הפיננסית של הראל, מהוות את הבסיס לתכנית פיתוח משמעותית ולהרחבת היצע הנכסים במדינת ישראל.

השותפות יוצאת הדופן תתבטא באיתור, תכנון, ייזום, ביצוע, ניהול הפרויקטים ותחזוקתם, גיוס ההון הנדרש ויציבות פיננסית בפרויקטים, הפניית אפיקי השקעה ואיתור הזדמנויות עסקיות למיזם. הראל תהיה אחראית על נושא המימון והליווי הפיננסי של הפרויקטים ותדהר על איתור הקרקעות, התכנון והבנייה.

קבוצת תדהר מתאפיינת ביכולות ייזום וביצוע מהגבוהות בישראל, במגוון רחב של פרויקטים מסוגים שונים כגון: בנייה למגורים, משרדים ותעשייה בסטנדרטים גבוהים של איכות. הקבוצה מתמחה בייזום, בנייה, ניהול והשכרה של פארקי עסקים והיי-טק, בנייני משרדים ושטחי מסחר ולוגיסטיקה בארץ ובעולם ברמת טריפל A. עד היום, בנתה תדהר קרוב ל-2 מיליון מ”ר של נדל”ן עסקי ובבעלות הקבוצה, מאות אלפי מטרים המיועדים להשכרה ונהנים משיעורי תפוסה גבוהים במיוחד.

 

 

קבוצת הראל, מובילה את השוק המוסדי בהיקף השקעותיה הישירות בנכסי נדל”ן, בארץ ובחו”ל. על רקע תנאי השוק בישראל, החליטה הראל להתמקד בייזום נכסים מניבים, במטרה לבנות לעמיתיה, לאורך השנים הבאות, תיק רחב ומגוון של נכסי נדל”ן מניב בישראל. עמיתי החיסכון הארוך טווח של הראל ייהנו מרווחי היזום ומהנבת הנכסים, לצד תפעולם ברמה מקצועית להשאת תשואה יציבה.

המיזם המשותף עם הראל להשקעה בנדל”ן מניב, כלומר משרדים, מסחר, מעונות סטודנטים ודיור להשכרה, תאפשר לחברות ליהנות מתשואה ולקדם במרץ כמה פרויקטים יזמיים במקביל.

השותפות חרטו על דגלן, לאורך שנות פעילותן הרבות, ערכים רבים דומים וביניהם אמינות, שירות ואיכות ללא פשרות אשר מהוות בסיס חזק להקמת המיזם.

 

 

Howdy,
Buy Premium Version to add more powerful tools to this place. https://wpclever.net/downloads/wp-admin-smart-search
דילוג לתוכן