בנייה מודולרית ה- Game Changer של ענף הבנייה

הבנייה המודולרית קוראת תיגר על שיטת הבנייה המסורתית ומאפשרת לייצר בתנאי מעבדה דירות מושלמות, ברמת האיכות והביצוע הגבוהה ביותר. היתרונות ברורים: קיצור לוחות הזמנים, חיסכון במשאבים, תהליך ייצור רציף, ללא תלות במזג האוויר או מחסור בעובדים, לצד הפחתה ניכרת בפסולת בנייה.

מהי בעצם בנייה מודולרית?

זוהי טכנולוגיה המבוססת על בנייה לגובה באמצעות יחידות מודולריות תלת ממדיות מוגמרות במפעל. בשונה מהבנייה הטרומית, היחידות המודולריות מובאות מהמפעל בגמר מלא הכולל את כלל רכיבי השלד, הגמר והמערכות.

העבודה באתר עצמו מצטמצמת להרכבה בלבד וחיבור המערכות בשיטת PLUG&PLAY.

מה זה פוד?

פוד הוא חדר רטוב שנבנה בשיטת הבנייה המודולרית במפעל ומסופק לאתר הבנייה כשהוא מושלם ומאובזר באופן מלא. את הפוד יכול היזם או הקבלן להזמין בכל רמת גימור אפשרית, וההתקנה שלו באתר הפרויקט שקולה כמעט להתקנה של רהיט! שיטת הפודים כדאית בעיקר לפרויקטים עם טיפוסי חדרים חזרתיים כדוגמת מעונות סטודנטים, בתי מלון, דיור מוגן, בתי אבות ולאחרונה נעשה ניסיון להכניסה גם לתחום הבניה למגורים.

העבודה היחידה שנדרשת לביצוע באתר על מנת לאפשר שימוש מלא בחדר הרטוב הינה חיבור הפוד להזנת מים חמים, קרים, ביוב וחשמל. התכנון והייצור של הפוד נעשים ע"י המפעל, וההתקנה שלו באתר אורכת כשעתיים ומבוצעת בהנחיה ופיקוח צמוד של צוות המפעל.

 

השיטה המודולרית

היתרונות רבים: השיטה מאפשרת בנייה נקייה, ללא עשרות פועלים ומשאיות בשטח, אבק, בטון, ברזלים ושאריות ריצוף. בהקשר זה, לבנייה המודולרית תרומה מכרעת לצמצום השפעתו המזיקה של ענף הנדל"ן, הנחשב לאחד המזהמים הגדולים של כדור הארץ. בגלל שמדובר בעבודה יבשה, העבודה באתר כמעט שאינה מפריעה לסביבה.

 

 

תהליך התכנון

המטרה שלנו היא ליצור תהליך עבודה יעיל – משלב התכנון, דרך המעבר לייצור במפעל, שבו מיוצרות היחידות התלת-ממדיות בשיטת הסרט הנע, ועד להרכבתם באתר. היום, במחלקת התכנון של החברה, כבר מתכננים מראש את הפרויקטים לפודים. התכנון עובר למחלקת VDC (תכנון ייצור וירטואלי), שבה נעשה תכנון לייצור ברמת הבורג. כך שלרצפת הייצור מגיעות תוכניות המשאירות לעובדים מינימום שיקול דעת, כמו תוכנית הרכבה של איקאה.שיקול דעת ברמת הפועל עלול להוביל לטעויות בביצוע ולירידה באיכות. כחלק מתהליך תכנון היחידה, משולבים מוצרים ושיטות עבודה שמצמצמות את הצורך בשיקול דעת

תהליך הבקרה

אנחנו משקיעים משאבים רבים כדי למסור ללקוח מוצר מושלם, נקי ומוכן לשימוש, ולוקחים אחריות על כל התהליך, משלב היציקה של הרצפה ועד לתום תקופת הבדק והאחריות. כל דירה שיוצאת מהמפעל עוברת בקרת איכות קפדנית.

בזכות בקרה מתמדת של אנשי מקצוע בכל שלב במהלך הייצור, מתקבלת תוצאה איכותית, חזקה ומדויקת, הרבה יותר מזו שמתקבלת בבנייה קונבנציונלית באתר. ללא כל סטייה, חריגות מהתקציב והוצאות בלתי צפויות כתוצאה מטעויות, גניבות או חלילה תאונות באתר, תנאי מזג אוויר, מחסור בעובדים או תיאום לקוי בין ספקים לאנשי מקצוע. התוצר הסופי הוא איכותי יותר, חדשני, ירוק ומבטיח חיסכון ניכר במשאבים

פרויקט האתרוג אשדוד

פרויקט האתרוג אשדוד הוא פרויקט הבנייה המודולרית לגובה הראשון בארץ מדובר במקבץ דיור של שכולל 75 יח"ד. הבניין הוא בן שש קומות על גבי קומת חניון אחת וקומת קרקע. החניון, קומת הקרקע וגרעין המעליות והממ"קים נבנה בשיטה הקונבנציולית. כל 75 יחידות הדיור נבנות בשלמותם במפעל החברה ביבנה ומורכבות באתר בשיטת .PLUG & PLAYהפרויקט הוא מקבץ דיור של משרד הבינוי והשיכון וישמש כדירות להשכרה לטווח ארוך לזכאים.

לעמוד הפרויקט

פרויקט קסטרא חיפה

לחברה מספר פרויקטים נוספים בשלבי התכנון כשהמוביל בהם הוא פרויקט קסטרא חיפה הכולל 320 יח"ד להשכרה לטווח ארוך לקהל הרחב. מדובר בשני בניינים בני 20 ו30 קומות כל אחד הנבנים על גבי קניון קסטרא הקיים. בפרויקט ישנן דירות 2, 3 ו-4 חדרים.

לעמוד הפרויקט

נשמח לשמוע מכם

בחרו את נושא הפניה, השאירו פרטים
ונחזור אליכם כמה שיותר מהר

    למשרות פתוחות לחצו כאן


    מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

    התדהר 14 רעננה