מדיניות קבצי Cookie

תוכן ראשי
השירותים שלנו - תדהר
skiplink1

שירותי התחדשות עירונית

ערך הדירות אינו נגזר רק ממספר המטרים בדירה, אלא מושפע במידה רבה מאוד מאיכות התכנון, איכות הבנייה וזהות הקבלן המבצע

תכנון וניהול הפרויקט

תדהר מתכננת את הפרויקט כך שימקסם את זכויות הדירים ואת ערך הנכס העתידי, באמצעות התאמת התכנון לצרכים ולדרישות של בעלי הקרקע ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות של מידול מידע בתלת ממד (BIM), המאפשרות קיצור משמעותי של לוחות הזמנים ועלייה משמעותית ברמת האיכות.

רישוי התכנית וקידומה

הליכי הרישוי בפרויקטים של התחדשות עירונית, הם הליכים מורכבים ולעיתים ארוכים המצריכים ניסיון וידע רב, אורך רוח פיננסי, יצירתיות, ויכולת עמידה והשפעה מול הרשויות. לתדהר ניסיון רב בתכנון תב"עות והבאתן לאישור במהירות המרבית ומתוך שאיפה למקסם ערך עבורכם.

בנייה ומסירה בזמן

הביצוע הוא אחד מיכולות הליבה המובהקות של תדהר. חטיבת הביצוע של הקבוצה, על צוותיה המקצועיים, ניסיונה העשיר, מערכות התכנון והמידע המתקדמות והמתודה הייחודית לניהול פרויקטים, מבטיחה לכם איכות גבוהה ביותר, מפרטים עשירים איכותיים ועמידה בלוחות זמנים.

מעבר למגורים בשכירות

שכר דירה מלא למגורים בדירה חלופית למשך כל תקופת הבנייה – במימון תדהר, סיוע באיתור דירה חלופית, מימון ההובלה וההוצאות הכרוכות במעבר לדירה החלופית ובמעבר חזרה, עזרה לאוכלוסיות מיוחדות באריזה וצרכים נוספים הקשורים במעבר לדירה החלופית ובחזרה לדירה החדשה.

חבילת ביטחונות מקיפה

מימון שכר טרחת עו"ד ומפקח בנייה, שייבחרו ע"י בעלי הנכסים, לייצוגם בכל שלבי העסקה, ערבות מלאה בתנאי חוק מכר בשווי הדירה החדשה, ערבות אוטונומית להבטחת תשלום שכר הדירה במהלך תקופת הבנייה, ערבות בדק לשנה, ליווי בנקאי סגור (ע"י אחד הבנקים / הגופים הפיננסיים הגדולים).

תיאום ושינויי דיירים

מערך תיאום התכנון ושינויי הדיירים שלנו, ילווה אתכם באופן אישי וצמוד לאורך כל תהליך הבנייה על מנת להתאים את הדירה לצרכים האישיים שלכם ולטעמכם. לשם כך, נעמיד לרשותכם נציג אישי שיסייע לכם בביצוע שינויים בדירה ובבחירת חומרי הגמר.

בדק ואחריות

אנו משקיעים משאבים מרובים על מנת למסור לכם דירה מושלמת, נקייה ומוכנה למגורים. גם אחרי קבלת הדירה, מערך שירות הלקוחות שלנו, עומד לרשותכם, כדי לטפל בליקוי או אי התאמה בדירה ובמערכותיה. היקף האחריות הינו בהתאם לסוג הליקוי ובכפוף להנחיות הקבועות בחוק.
Howdy,
Buy Premium Version to add more powerful tools to this place. https://wpclever.net/downloads/wp-admin-smart-search