התחדשות עירונית

שירותי התחדשות עירונית

ערך הדירות אינו נגזר רק ממספר המטרים בדירה, אלא מושפע במידה רבה מאוד מאיכות התכנון, איכות הבנייה וזהות הקבלן המבצע. בתדהר אנו מחויבים ליצירת ערך כלכלי ללקוחותינו בכל פרויקט.

תכנון וניהול הפרויקט

תדהר מתכננת את הפרויקט כך שימקסם את זכויות הדיירים ואת ערך הנכס העתידי, באמצעות התאמת התכנון לצרכים ולדרישות של בעלי הקרקע ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות של מידול מידע בתלת ממד (BIM) המאפשרים קיצור משמעותי של לוחות הזמנים ועלייה משמעותית ברמת האיכות. תדהר פועלת ליצירת ערך גבוה ללקוחותיה, בתכנון מותאם, נכון ואופטימלי.

רישוי התכנית וקידומה

הליכי הרישוי בפרויקטים של התחדשות עירונית, הם הליכים מורכבים, ולעיתים ארוכים, המצריכים ניסיון וידע רב, אורך רוח פיננסי, יצירתיות, ויכולת עמידה והשפעה מול הרשויות. לתדהר ניסיון רב בתכנון תב"עות והבאתן לאישור במהירות המרבית ומתוך שאיפה למקסם ערך עבורכם.

בנייה ומסירה בזמן

הביצוע הוא אחד מיכולות הליבה המובהקות של תדהר. חטיבת הביצוע של הקבוצה, על צוותיה המקצועיים, ניסיונה העשיר, מערכות התכנון והמידע המתקדמות והמתודה הייחודית לניהול פרויקטים, מבטיחה לכם איכות גבוהה ביותר, מפרטים עשירים איכותיים ועמידה בלוחות זמנים.

מעבר למגורים בשכירות

שכר דירה מלא למגורים בדירה חלופית למשך כל תקופת הבנייה – במימון תדהר. בנוסף מבטיחה תדהר סיוע באיתור דירה חלופית, מימון ההובלה וההוצאות הכרוכות במעבר לדירה החלופית ובמעבר חזרה, עזרה לאוכלוסיות מיוחדות באריזה וצרכים נוספים הקשורים במעבר לדירה החלופית ובחזרה לדירה החדשה.

תיאום ושינויי דיירים

מערך תיאום התכנון ושינויי הדיירים שלנו, ילווה אתכם באופן אישי וצמוד לאורך כל תהליך הבנייה על מנת להתאים את הדירה לצרכים האישיים שלכם ולטעמכם. לשם כך, נעמיד לרשותכם נציג אישי שיסייע לכם בביצוע שינויים בדירה ובבחירת חומרי הגמר.

בדק ואחריות

אנו משקיעים משאבים מרובים על מנת למסור לכם דירה מושלמת, נקייה ומוכנה למגורים. גם אחרי קבלת הדירה, מערך שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותכם, כדי לטפל בליקוי או אי התאמה בדירה ובמערכותיה. היקף האחריות הינו בהתאם לסוג הליקוי ובכפוף להנחיות הקבועות בחוק.