התחדשות עירונית

בונים לכם ערך

כשאתם בוחרים בתדהר, אתם בוחרים באנשים שיעשו הכול כדי שתקבלו את הערך הגבוה ביותר עבורכם: דירה מושלמת, שקט נפשי, עמידה בלוחות זמנים, איכות גבוהה וכתובת אחת לכל דבר ועניין

אדו גרפינקל, מנהל עבודה גמר - תדהר
אמינות ועמידה בלוחות זמנים

תדהר מחויבת לעמידה קפדנית בכל התחייבויותיה ובכלל זה לעמידה בלוחות הזמנים. במשך כל שנות פעילותינו, אנו מקפידים למסור פרויקטים בזמן ובמקרים רבים אף מקדימים את מועד המסירה.

אדו גרפינקל מנהל עבודה גמר

רן מועלם, מנהל איכות - תדהר
איכות וביצוע ברמה הגבוהה ביותר

תדהר מקפידה על סטנדרט איכות גבוה ביותר. חטיבת הביצוע של הקבוצה, על צוותיה המקצועיים, ניסיונה העשיר, מערכות המידע המתקדמות והמתודה הייחודית לניהול פרויקטים, מדורגת בין 3 חברות הבנייה הגדולות בארץ ומציבה סטנדרט חדש של איכות ומקצועיות בעולם הבנייה, שהפך לשם דבר בענף.

רן מועלם מנהל איכות

דורי פז, מנהל התחדשות עירונית בתדהר - תדהר
הרווח כולו שלכם!

הלקוחות שלנו עוזבים דירה קטנה ומיושנת ומקבלים תמורתה דירה חדשה ומרווחת יותר עם מרפסת שמש, חנייה וממ"ד. הכל, בבניין חדש ומודרני, בתכנון אדריכלי מתקדם, עם לובי מעוצב ומעלית. אתם גם משדרגים את איכות החיים שלכם וגם נהנים מבנייה איכותית ומפרט עשיר, גם זכאים לשירותי בדק ואחריות קבלן של תדהר וגם מבטיחים לעצמכם עליה משמעותית בערך הנכס שלכם – ללא כל השקעה מצדכם!

דורי פז מנהל התחדשות עירונית בתדהר

גיל גבע
האיתנות הפיננסית שלנו היא השקט הנפשי שלכם

תדהר היא חברת הנדל"ן הפרטית הגדולה בישראל. איתנותה הכלכלית, מצבת הנכסים המניבים שבבעלותה ואמון המוסדות הפיננסיים המלווים את פעילותה, מקנים לנו יכולת פיננסית גבוהה לבצע עשרות פרויקטים מורכבים בהיקפים גדולים מאוד בו זמנית ולהגשים עבורכם את החלום בביטחון מלא.

גיל גבע יו"ר קבוצת תדהר

סיגלית גלנט, מנהלת מחלקת שירות הלקוחות - תדהר
ליווי צמוד לאורך כל הדרך

השירות הוא הערך המרכזי בתרבות הארגונית של תדהר. לתדהר מערך שירות גדול ואיכותי, שילווה אתכם כל הדרך, מהמגע הראשון ועד שנים לאחר הכניסה לדירה – במקצועיות, באחריות ובאכפתיות. בהיותה חברה יזמית-קבלנית, צברה תדהר לאורך השנים ניסיון רב בעבודה עם בעלי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית ובהתאמת הפתרונות לצרכים של כל לקוחה וכל לקוח.

סיגלית גלנט מנהלת מחלקת שירות הלקוחות

רביב הרפז, בקרית איכות גמר - תדהר
שילוב ייחודי של איכות, גודל ואנשים

תדהר מתמחה בבניית פרויקטים גדולים ומורכבים לצד פרויקטים קטנים ובוטיקים. אלה וגם אלה דורשים תשומת לב אישית וירידה לפרטים, במטרה לתת מענה אופטימלי למגוון הצרכים של כל הלקוחות. האנשים שלנו, שהינם בעלי ניסיון רב בתכנון ובהוצאה לפועל של פרויקטי התחדשות עירונית, ינהלו ויקדמו את הפרויקט שלכם בשקיפות מלאה ומתוך דאגה לאינטרסים שלכם.

רביב הרפז ראש צוות איכות ומנהל ידע בחטיבת הגמרים

טל הרשקוביץ
ניסיון מוכח בפרויקטים של התחדשות עירונית

תדהר, שמשלבת בפעילותה חזון וערכים עם עוצמה עסקית ומצוינות תפעולית, אורך רוח תפעולי ופיננסי, יכולת להוביל תהליכי רישוי מהירים ותרבות ארגונית ששמה את הלקוחות במרכז, הצליחה להפוך בתוך זמן קצר למובילת שוק בתחום ההתחדשות העירונית ולהוציא לפועל שניים מתוך כעשרה פרויקטים של פינוי בינוי שיצאו לדרך בישראל לשביעות רצון כל הצדדים.

טל הרשקוביץ משנה למנכ"ל הקבוצה ומנכ"ל תדהר בנייה

ליאב ילוז, מנהל יזמי - תדהר
חדשנות טכנולוגית שפועלת עבורך

בזכות השאיפה המתמדת למצוינות, פיתחה תדהר לאורך השנים כלים חדשניים, מתודות ומערכות ניהול מתקדמות ושיטות תכנון וביצוע ייחודיות, המאפשרות לנו לספק לכם דירה באיכות הגבוהה ביותר, בלוחות הזמנים המהירים ביותר. נכון להיום, תדהר היא חברת הנדל"ן היחידה המשתמשת בטכנולוגיות מידול-מידע מהפכניות בתלת-ממד לכל אורך תהליך התכנון והבנייה.

ליאב ילוז מנהל יזמי

מיכל פרקש, שמאית - תדהר
מקסום ערך הנכס שלכם

ערך הדירה אינו נגזר רק ממספר המטרים בדירה, אלא מושפע במידה רבה מאוד מאיכות התכנון, איכות הבנייה, זהות הקבלן המבצע ומהלכי שיווק מנצחים הממצבים את הפרויקט כסיפור הצלחה וממנפים את ערכו ואת התשואות עליו. לכן, עם תדהר אתם יכולים להיות בטוחים שהדירות שתקבלו בחזרה תהיינה בעלות ערך גבוה.

מיכל פרקש שמאית

דברו איתנו

האנשים של תדהר עומדים לשירותכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר

    למשרות פתוחות לחצו כאן


    טלפון 3604* | התדהר 14 רעננה