עבודות גמר

שירותי עבודות גמר

תדהר גמרים מעמידה לרשותכם חבילת שירותים מקיפה ומודולרית, המלווה אתכם משלב הפרוגרמה ואפיון הצרכים, דרך התכנון, עיצוב הפנים, תיאום המערכות, עבודות הבינוי, הרכש והמיתוג, ועד הטיפול בכל הצרכים הלוגיסטיים הכרוכים במעבר למשרדים החדשים. אנחנו מאמינים שהעבודה שלנו צריכה להפוך את העבודה שלכם לפשוטה יותר.

חבילת פתרונות מקיפה

תדהר גמרים היא מהחברות היחידות בישראל המסוגלות לספק חלל עסקי מושלם, משלב המעטפת ועד לאכלוס, בפרויקטים ללא הגבלת גודל והיקף, בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובלוחות הזמנים המהירים ביותר, תוך שותפות מלאה ומחויבות להעניק לכם מקסימום תוצאות ושקט נפשי. כך, תדהר גמרים מתאימה לא רק את המוצר שלה, אלא גם את תהליך העבודה לתפיסת העולם שלה המבקשת לאפשר ללקוחותיה חיים טובים יותר.

ניהול הפרויקט כולו מ-א' ועד ת'

ניהול הפרויקט כולו – לרבות כל התיאומים, מול ספקים ואנשי מקצוע, תהליך הרכש, סנכרון מערכות, הביצוע, המיתוג, הלוגיסטיקה, יום המעבר וכו' – על ידי מנהל פרויקט מטעמנו, אשר מלווה אתכם לאורך כל הדרך, מאפשר לכם לצלוח את הפרויקט המורכב בהצלחה, תוך שליטה מלאה בלוחות הזמנים ובתקציב והשקעת מינימום משאבי ניהול מצדכם. כך, מתוך המחויבות שלנו ליצירת ערך כלכלי ללקוחותינו, תוכלו להעביר את העסק שלכם למעונו החדש במהירות ובביטחון מלא.

MODULAR גמיש

מסלול גמיש ומודולרי, המאפשר לכם ליהנות מכל יכולותיה של תדהר גמרים בכל שלב שתבחרו, בקצב שלכם ועל פי התקציב העומד לרשותכם. הדרך הנכונה לחיים טובים יותר היא לפשט אותם. לכן, אנחנו מהווים עבורכם כתובת אחת לתכנון אדריכלי, עיצוב פנים וביצוע איכותי, במקסימום גמישות והתאמה לצרכים של העסק שלכם.

מהפכת תכנון – ביצוע

תדהר גמרים מתמחה בביצוע פרויקטים במודל 'תכנון-ביצוע' ייחודי שפיתחה, בהתבסס על טכנולוגיות מידול בתלת מימד המאפשרות לנו לתכנן ולבצע פרויקטי גמר באיכות גבוהה ובתקציב ידוע מראש, וזאת כבחצי מזמן הביצוע המקובל בענף. כך, תדהר עומדת במחויבות שלה לסטנדרטים הגבוהים ביותר הן בתכנון והן בביצוע.