עבודות גמר

יוצרים לכם ערך

מעבירים את העסק שלכם דירה? סיפור ההצלחה הבא שלכם, מתחיל כאן! מסלול TURN KEY ייחודי, איכות גבוהה יותר ולוחות זמנים קצרים יותר!

האנשים שלנו ילוו אתכם לכל אורך הדרך – במקצועיות, באיכות ובשקיפות – ויאפשרו לכם ליהנות מכתובת אחת לכל עבודות הגמר, שקט נפשי וביטחון – עד לתוצאה המושלמת עבורכם

יאיר בן-עמי
לוחות הזמנים הקצרים ביותר

הזמן שלכם יקר לנו. תדהר עבודות גמר רואה בעמידה בלוחות הזמנים של לקוחותיה ערך עליון ומקפידה שלא לחרוג מהם. מסלול TURN KEY של תדהר מאפשר לכם לבצע את כל פעולות ההתאמה בעד חצי מהזמן הנדרש לכך בדרך כלל. במשך כל תקופת פעילותנו מעולם לא איחרנו במועד מסירת הנכס ובמקרים רבים אף הקדמנו אותו!

יאיר בן עמי מנכ"ל תדהר עבודות גמר

אדי קריסטל, מנהל אזור - תדהר
אלפי החלטות – גורם אחד

תדהר עבודות גמר היא מהחברות היחידות בישראל המסוגלות לספק חלל עסקי מושלם, מהמעטפת ועד לאכלוס, בפרויקטים ללא הגבלת גודל והיקף, בלוחות הזמנים הקצרים ביותר ובסטנדרט האיכות הגבוה ביותר. אנו נעמיד לרשותכם מנהל פרויקט מומחה שילווה אתכם מתחילת התהליך ועד סופו וידאג לאינטרסים שלכם. כל זאת כדי שתוכלו להיות שקטים ולהמשיך ולהתמקד בפעילותכם העסקית השוטפת.

אדי קריסטל מנהל אזור

רזיאל ברבי, בקר איכות גמר - תדהר
סטנדרט האיכות הגבוה ביותר

שיטות התכנון, הגמר והביצוע החדשניות, מקצועיות האנשים שלנו וטכנולוגיות מידול-מידע מתקדמות, מאפשרות לנו לתכנן, לתאם ולבצע את הפרויקט ברמת איכות גבוהה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ושמירה על מסגרות התקציב והלו"ז. כל אחד מפרויקטים שלנו מביא לידי ביטוי את התרבות הארגונית של הקבוצה, את ההון האנושי והאיכותי של אנשיה ואת הערכים בה היא דוגלת: מצוינות, איכות, הקפדה על לוחות זמנים ושירות ללא תחרות.

רזיאל ברבי בקר איכות גמר

ליאב ילוז, מנהל יזמי - תדהר
מהפכת התכנון של תדהר

תדהר היא החברה היחידה בישראל המשתמשת בטכנולוגיית ניהול מידע מתקדמת בתלת ממד, לאורך כל שרשרת הערך: בתכנון, בתיאום ובביצוע. באמצעות ה-BIM אנו מקימים את הפרויקט בחלל הוירטואלי ובוחנים באופן ויזואלי כל החלטה תכנונית ועיצובית עד להשגת התוצאה האופטימלית וכך יכולים להתחייב מראש על לוחות זמנים קצרים ומסגרת לו"ז מדויקת. בנוסף אנו מייצרים עבור לקוחותינו המחשה תלת מימדית של אפשרויות התכנון כבר בשלבים מוקדמים של התהליך.

ליאב ילוז מנהל יזמי

אור כחלון, מנהל ביצוע - תדהר
תקציב זה תקציב

אחד היתרונות המשמעותיים של מסלול TURN KEY הוא שהפרויקט כולו מנוהל על ידי גורם אחד, על פי תקציב סגור וידוע מראש. עם תדהר עבודות גמר תוכלו ליהנות מתכנון תקציבי מדויק, ללא חריגות וללא הפתעות.

אור כחלון מנהל פרויקט ביצוע

סיגלית גלנט, מנהלת מחלקת שירות הלקוחות - תדהר
שירות כערך מוביל

השירות הוא הערך המרכזי בתרבות הארגונית של תדהר. לתדהר מערך שירות גדול ואיכותי שילווה אתכם לאורך כל הדרך. עם השנים צברו האנשים שלנו ניסיון רב בעבודה עם קשת רחבה של עסקים במגוון סוגי נכסים והתמחו בהתאמת הפתרונות לצרכים של כל לקוח ולקוח. אנו משקיעים משאבים ניהוליים, אנושיים ולוגיסטיים רבים בשביעות הרצון שלכם ופועלים מתוך מחויבות בלתי מתפשרת לאמינות, לעמידה בלוחות הזמנים, בתקציב ובהתחייבויות שלנו אליכם.

סיגלית גלנט מנהלת מחלקת שירות הלקוחות

ליאור שטגר, מנהל פרויקט עבודות גמר - תדהר
חושבים מחוץ למעטפת

הניסיון והידע הארגוני, ההנדסי, הביצועי והתהליכי של תדהר עבודות גמר יאפשרו לכם ליהנות ממגוון פתרונות מקצועיים, איכותיים, מודולאריים ויצירתיים. השאיפה המתמדת למצוינות הביאה את תדהר לפיתוח כלים חדשניים, מתודות ניהול ושיטות ביצוע ייחודיות, המאפשרים לה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהציבו מנהליה, לנהל ולבצע את הפרויקטים באיכות ובזמן הדרושים ולקצור הצלחות בכל פעם מחדש.

ליאור שטגר מנהל פרויקט עבודות גמר

אלון גרוס, סמנכל כספים
האיתנות הפיננסית שלנו היא הביטחון שלכם

תדהר עבודות גמר מהווה חלק אינטגרלי מקבוצת תדהר ונהנית מגב כלכלי חזק, מיציבות פיננסית ומתמיכה מקצועית של הקבוצה כולה. קבוצת תדהר, על חטיבותיה השונות, פועלת בתחום הנדל"ן מאז 1993 וחתומה על יותר מ-250 פרויקטים, המשתרעים על פני כ-3 מיליון מ"ר של איכות. בבעלות הקבוצה מתחמי עסקים ומסחר מהמובילים בארץ ובעולם ומעל 220,000 מ"ר של שטחי משרדים, מסחר ולוגיסטיקה, הנהנים משיעורי תפוסה גבוהים והמאוכלסים ע"י חברות מהמובילות במשק.

אלון גרוס סמנכ"ל כספים

איציק דדון, מנהל עבודה גמר - תדהר
יתרונות גדולים במחירים קטנים

עם תדהר עבודות גמר תוכלו ליהנות משירות אנושי אישי, אמין ואכפתי, מבדק מקצועי, אחריות מקיפה ומחירים תחרותיים, שרק קבוצת נדל“ן בינלאומית מובילה יכולה להציע לכם.

איציק דדון מנהל עבודה גמר

תדהר לשירותכם

האנשים של תדהר עומדים לשירותכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר

    למשרות פתוחות לחצו כאן


    מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

    התדהר 14 רעננה