מדיניות קבצי Cookie

תוכן ראשי
השירותים שלנו - תדהר
skiplink1

מעטפת של שירותים

תדהר בנייה מספקת לכם חבילת פתרונות מקיפה לכל פרויקט, בכל גודל ובכל היקף, החל מתכנון הפרויקט, דרך ביצוע שלד וגמר, ועד לבדק ואחריות. בדגש על סטנדרט האיכות הגבוה ביותר, עמידה בהתחייבויות ושירות ללא פשרות

ביצוע ללא הגבלת גודל

תדהר מבצעת מבנים למגורים, משרדים ומסחר - ללא הגבלת גודל והיקף, עבור יזמי נדל"ן, חברות גדולות ובעלי קרקעות והכל, בסטנדרט האיכות הגבוה ביותר וברמת שירות בלתי מתפשרת.
חטיבת הביצוע של הקבוצה, מדורגת בין שלוש חברות הבנייה הגדולות בארץ ומציבה סטנדרט חדש של איכות ומקצועיות בעולם הבנייה, אשר הפך לשם דבר בענף.

מערך שירות הלקוחות

השירות בתדהר מתבסס על ביצוע איכותי ומענה מקצועי, אמין ומהיר ללקוח. לתדהר, מערך שירות גדול ואיכותי, הפועל 24/7 ועוטף את הלקוח ב-360 מעלות של תשומת לב מיום הרכישה, דרך תהליך שינויי הדיירים ועד תום תקופת הבדק והאחריות ואף מעבר לה – במקצועיות, באחריות ובאכפתיות. בהיותה חברה יזמית-קבלנית, צברה תדהר ניסיון רב בעבודה עם דיירים ומתמחה בהתאמת הפתרונות לצרכים של כל לקוח ולקוח.

בדק ואחריות

תדהר משקיעה משאבים רבים על מנת למסור ללקוח דירה מושלמת, נקייה ומוכנה למגורים ומפעילה מערך בדק ואחריות מהגדולים והאיכותיים בענף. כל דירה שאנו בונים נמסרת רק לאחר שעברה בקרת איכות קפדנית ונקבע כי היא עומדת בסטנדרטים הגבוהים של תדהר ובשנים הראשונות שלאחר האכלוס, האנשים שלנו עומדים לרשות הלקוחות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

מערך שירותים תומכים

מערך לוגיסטי גדול ומקצועי, המספק קשת של פתרונות In House לפרויקטים, כולל: מחסן לוגיסטי רחב ידיים, מסגריה, מפעל ליצור תבניות, חשמליה, מסגריה ומערך ציוד טכני הכולל עגורנים, מעליות משא ועוד.
מערך הלוגיסטיקה של תדהר מעניק תמיכה ומענה מקצועי לצוותי הפרויקטים בכל אחד מתחומי העשייה של תדהר ומקנה לנו יתרון תפעולי משמעותי, הבא לידי ביטוי הן בקיצור לוחות זמנים והן בגמישות מקסימלית ויכולת להתאים את הפתרון המתאים ביותר לצורך, והכל, תוך שליטה מלאה בתהליכי הייצור ושמירה על סטנדרט האיכות הגבוה ביותר.

מערך תיאום תכנון ושינויי דיירים

תדהר מפעילה מערך 'תיאום תכנון' ושינויי דיירים, המונה כ-30 אנשי צוות מקצועיים מתחום האדריכלות ועיצוב הפנים, המלווה את הלקוח מיום קבלת היתר הבנייה והעלייה לקרקע ועד ליום קבלת הדירה בפועל. לרבות -
מפגשי / כנסי לקוחות, להיכרות ראשונית עם הדיירים והכוונה לקראת תהליך הבנייה , סדרת פגישות ייעוץ אישיות עם כל דייר לביצוע שינויים והתאמות בדירה ולבחירת חומרי הגמר, ניהול הרכש וספקי חומרי הגמר, הפקת תכניות מתואמות לביצוע, בקרה ופיקוח על הביצוע והגמר, בהתאם לדרישות הלקוח, כנסי מסירות בסיום הפרויקט וליווי צמוד בשלב האכלוס.

מתודה מובנית וייחודית לניהול האכלוס / המסירה

כקבוצה המחויבת ל-100% שקיפות, איכות ומצוינות בכל תחומי פעילותה, אנו מחויבים למסור ללקוח דירה מושלמת, נקייה ומוכנה למגורים וללא ליקויים, לאחר שעברה בקרת איכות קפדנית ולאחר שנקבע כי היא עומדת בסטנדרטים הגבוהים של תדהר.
לשם כך מפעילה תדהר מתודה מובנית וייחודית בענף, לניהול תהליך האכלוס, הכוללת בין היתר:
כנס מסירות, בקרת איכות קפדנית, פרוטוקול סיור מסירה , מסירת החזקה בנכס, העברה מסודרת ומובנת של השטחים הציבוריים, טיפול ברישום הבית המשותף, העברה מקל מסודרת ומהירה לתקופת האחריות.

עבודות מעטפת וגמר למשרדים ומסחר

תדהר עבודות גמר, חטיבת עבודות הגמר והמעטפת של הקבוצה, מתמחה בנדל"ן עסקי ונחשבת היום לחברת הגמר המובילה והאיכותית בענף. החטיבה מציעה מעטפת רחבה ומודולרית של פתרונות, התפורה למידותיכם והכוללת תכנון אדריכלי מתקדם, עיצוב פנים ברמה הגבוהה ביותר וביצוע איכותי, של כל עבודות ההתאמה - תחת קורת גג אחת.
רק בתדהר, מסלול התקשרות TURN KEY ייחודי – המציע ביצוע הפרויקט מהפרוגרמה ועד האכלוס (כולל תכנון, עיצוב, מיתוג, רכש, לוגיסטיקה, ביצוע מושלם של כל עבודות הגמר, מערכות הבניין, חניונים , שירותי אריזה, הובלה, הדרכה וקליטה של העובדים במשרדים החדשים ועוד ) – הכל, באיכות הגבוהה ביותר, בלוחות הזמנים הקצרים ביותר ובמינימום משאבי ניהול ומאמץ מצדכם.
Howdy,
Buy Premium Version to add more powerful tools to this place. https://wpclever.net/downloads/wp-admin-smart-search