תדהר בנייה

בונים לכם ערך

לקוח מרוצה הוא אתגר גדול, האתגר שלנו. בתרבות הארגונית של תדהר הלקוח הוא המרכז וכל עיני עובדי הקבוצה, מנהליה, ספקיה וקבלניה, נשואות אליו ואל צרכיו הייחודיים, במטרה להעניק לו את הערך הגבוה ביותר והתמורה הגבוהה ביותר לכספו.

מובילים באיכות

תדהר אינה מתפשרת בכל הקשור לאיכות ולמצוינות והיא מחויבת להן בכל תחומי פעילותה. באמצעות הניסיון המגוון שצברנו, חטיבת ההנדסה המקצועית של הקבוצה, מערכות המידע המתקדמות והמתודה הייחודית לניהול, תכנון וביצוע פרויקטים – מציבה תדהר סטנדרט חדש של איכות ומקצועיות שהפך למודל לחיקוי בענף. בהוקרה על פועלה בעולמות האיכות והמצוינות בבנייה הייתה תדהר לחברת הבנייה הראשונה (והיחידה עד היום) שזכתה בפרס הלאומי לאיכות ולמצוינות ע"ש רה"מ יצחק רבין ז"ל.

ילנה מצ'טנקו מהנדסת קונסטרוקציה

מובילים בשירות

אנו מאמינים שלקוחות מרוצים ומטופלים הם הבסיס לצמיחת המוניטין של תדהר ולכן מתייחסים לכל לקוח ולקוח כאל נכס יקר ערך, שיש לשמור עליו ולטפח אותו.
תדהר מעמידה לרשותכם את מערך השירות הגדול והאיכותי בענף, אשר ילווה את הלקוחות שלכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע – מיום רכישת הדירה ועד שנים רבות לאחר אכלוס הפרויקט.
לכם היזמים, מבטיחה תדהר ליווי אישי צמוד ע"י מנהל פרויקט ייעודי, אשר יד ביד יצעד אתכם את הדרך עד להשלמת הפרויקט – באמינות, בשקיפות, באחריות ומתוך מחויבות מלאה לשביעות רצונכם.

מוחמד אבו ריא מנהל עבודה גמר

חדשנות שפועלת עבורך

בהיותה אחת מחברות הבנייה המובילות במשק, תדהר רואה חשיבות עליונה בקידום הענף והצעדתו אל עבר העתיד ומשקיעה משאבים רבים בפיתוח שיטות בנייה ואסטרטגיות ניהול חדשות ויעילות יותר שיאפשרו בנייה איכותית ויעילה יותר.
תדהר היא חברת הנדל"ן הראשונה והיחידה בישראל שאימצה ומיישמת בפועל את טכנולוגיית BIM למידול מידע בתלת ממד, לאורך כל שלבי הפרויקט – מהתכנון ועד הבדק. בנוסף, פיתחה תדהר את שיטת היציקה בתבניות עם קיר פנים מבלוק איטונג, המכונה בענף "שיטת תדהר", זכתה לאות הוקרה מטעם מכון התקנים על תרומתה לקידום האיכות בישראל והייתה שותפה לכתיבה, עיבוד והתאמה של תקני ISO 9000 לענף הבנייה והראשונה ליישם אותם.
גם שיתוף הפעולה ההדוק עם הטכניון, במסגרתו אנו בוחנים תיאוריה הלכה למעשה באתרי הבנייה, מאפשר לנו להמשיך להשתפר ולשנות את הדרך שבה פועל הענף כולו.

שקד גיל – אור מנהל ביצוע וטכנולוגיה

מובילי ערך

בכל אחד מהפרויקטים שאנו בונים, אנו מביאים לידי ביטוי לא רק את היכולות המקצועיות הגבוהות והניסיון הרב והמגוון, אלא גם את הערכים המנחים אותנו בכל תחומי פעילותנו – אמינות, שירות, איכות, מצוינות ועמידה בלוחות זמנים.
בין אם מדובר בשכונת מגורים מסוגננת או בקומפלקס מסחרי רוחש חיים, בארץ או מעבר לים – לכל פרויקט שמבצעת תדהר, יש את טביעת האצבע והשפה הייחודיים לו ובכולם נושבת רוחה הייחודית של תדהר, זו המניעה את מפרשיה.

לירן לב סמנכ"ל ביצוע

ארגון חכם

תדהר היא ארגון לומד, המעודד תרבות של תחקיר והפקת לקחים שוטפת. הקבוצה מאורגנת במבנה דינמי, המאפשר בקרה מרבית, יעילות, גמישות ויכולת התארגנות מהירה למשימות השונות. עם השנים פיתחה תדהר מתודולוגיה ייחודית לניהול וביצוע פרויקטים, המושתתת על מגוון עשיר ורחב של תהליכים, כלים ושיטות המהווים את בסיס הידע של תדהר. באמצעות "מערכת העצבים הדיגיטלית" של הקבוצה ומערכות המידע המתקדמות שלה, זמין כל הידע הארגוני לכל עובדי הקבוצה במשרדים השונים ובאתרי הבנייה. בסיס ידע זה מהווה את אחד היסודות המרכזיים להתפתחותה של הקבוצה ולהצלחתה.

גיא פרומר עוזר מנכ"ל תדהר בניה

עמידה בלוחות זמנים

משך כל שנות פעילותה, מקפידה תדהר על עמידה בכל התחייבויותיה ובמיוחד שמה את הדגש על עמידה קפדנית בלוחות הזמנים – ערך העומד בבסיס המוניטין של תדהר כחברת בנייה מזן אחר.

דקלה בן חיים מתאמת תכנון ושירות לקוחות

עוצמה פיננסית

קבוצת תדהר היא חברת הבנייה הפרטית הגדולה בישראל. נתוניה הפיננסיים של הקבוצה ומצבת הנכסים המניבים שבבעלותה, מצביעים על איתנותה הכלכלית ועל בסיס הונה היציב ובזכותם נהנית תדהר ממוניטין ללא רבב בקרב הגופים הפיננסיים המלווים את פעילותה. איתנותה הפיננסית ויכולות גיוס ההון המשמעותיות מקנות לתדהר יכולת פיננסית גבוהה לבצע כל פרויקט, בכל היקף וללא מגבלה.

לירון אהרונוביץ מנהל כלכלה ובקרה – יזמות ומניבים

הון אנושי

בתדהר מועסקים מאות עובדים ובהם אחוז גבוה מאוד של מהנדסים, שתפקידם להבטיח שהלקוח אכן מקבל את המוצר הטוב ביותר, בתכנון אופטימלי ובביצוע מיטבי. שילוב נדיר של אנשים טובים ומקצוענים, שנבחרים בקפידה לעבודה בתדהר – הוא סוד ההצלחה שלנו ובזכותו, הלקוחות שלנו נהנים מביטחון ומשקט נפשי מלא לאורך כל התהליך.

איילת בורנשטיין משנה למנכ"ל קבוצת תדהר וסמנכ"לית משאבי האנוש

כוחו של מוניטין

ערך דירה, אינו נגזר רק ממספר המטרים בדירה, גובהה, מיקומה או ערכם המצטבר של מהלכי השיווק והמיצוב המושקעים בקידומה. ערך דירה מושפע במידה רבה מאוד מזהות היזם ולא פחות מכך, מאיכות התכנון, איכות הבנייה, איכות השירות וזהות הקבלן המבצע. במשך השנים, צברה תדהר מוניטין של חברת בנייה מזן אחר, כזו שבונה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מעסיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר, מוסרת דירות בזמן ומעניקה ללקוחותיה שירות ברמה הגבוהה ביותר ואחריות – לכל אורך הדרך. ככל שמדובר בערך הדירה והפרויקט שלכם – המוניטין שלנו עובד בשבילכם היזמים ובשביל הלקוחות שלכם.

נדב גלאי משנה למנכ"ל תדהר בנייה

בטיחות

בתדהר שמים את בטיחות הבנייה בראש סדר העדיפויות. אנו מקפידים על הטמעת ואכיפת תרבות וחוקי הבטיחות באתרים, משלב התכנון דרך שלבי הביצוע, תוך תחקור וירידה לפרטים, ושואפים להוביל את תחום ניהול הבטיחות בישראל.
תדהר משקיעה רבות בפיתוח נהלי בטיחות ומערכות בקרה פנימיות באתריה, ואף יוזמת האקתונים בשיתוף מוסדות אקדמיים לבחינת רעיונות מקוריים וחדשניים בתחומי בטיחות בבנייה. כך אנו יוצרים סביבת עבודה בטוחה – לעובדים, ללקוחות ולציבור הרחב, ומבטיחים ביצוע מבנים בסטנדרטים גבוהים העומדים בכל התקנים הנדרשים ואף מעבר להם.

אוריה וקנין רכזת תפעול ובקרת בטיחות

דברו איתנו

האנשים של תדהר עומדים לשירותכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר

    למשרות פתוחות לחצו כאן


    מכירות ושירות 8383✱ | משרדים 3604✱

    התדהר 14 רעננה