שירות לדייר - מערך השירותים ללקוחות תדהר | תדהר

מדיניות קבצי Cookie

תוכן ראשי
השירותים שלנו - תדהר
skiplink1

השירותים שלנו

מערך השירותים ללקוח שלנו נועד להפוך את 'המסע' אל הדירה החדשה שלכם לקל ונוח עבורכם ככל האפשר, ולאפשר לכם שקט נפשי מקסימאלי ותחושת ביטחון לאורך כל הדרך

שירות לפני הכל

שירות הוא ערך מרכזי בתרבות הארגונית של תדהר. מערך שירות הלקוחות שלנו הוא מהגדולים והאיכותיים בענף וכולל אנשי מקצוע אשר ילוו אתכם לאורך כל הדרך, משלב הרכישה ועד תום תקופת האחריות – במקצועיות, באחריות, באמינות ובמסירות. בנוסף, לתדהר מוקד מסירות המלווה את הלקוח לאורך כל תהליך המסירה ועד לקבלת המפתח לדירה החדשה.

ליווי חשבון

תדהר מעמידה לרשותכם נציג הנהלת חשבונות ייעודי, אשר מסייע במתן מענה בכל הקשור לנושאים הכספיים הנוגעים לתהליך הרכישה, לקיחת המשכנתא, עדכוני מצב חשבון, טופס טיולים לקראת קבלת הנכס וכל מידע נוסף שתזדקקו לו בדרך לדירה החדשה שלכם.

שינויי דיירים

אנו מעמידים לרשותכם מתאם תכנון ושירות אישי, אשר יכוון וילווה אתכם, במהלך תקופת הבנייה ויסייע לכם לבצע שינויים והתאמות בדירה, לבחור את חומרי הגמר המתאימים לכם ולעצב את הדירה בהתאמה לרצונותיכם ולטעמכם האישי. הכל מתוך גמישות ואכפתיות לצרכים שלכם ובכפוף למגבלות התכנון, הביצוע והדין (הסכם המכר).


בקרת איכות

מערך בקרת האיכות של תדהר הינו ייחודי לענף ומלווה את תהליך התכנון והבנייה של הפרויקט מ-א' ועד ת'. כל דירה, בכל פרויקט שאנו מבצעים, מבוקרת למן היום הראשון ובמהלך כל תהליך הבנייה והגמר, ונמסרת ללקוח רק לאחר שעברה בקרת איכות קפדנית ועמדה בכל הדרישות שמכתיבים התקן הישראלי לבנייה ולא פחות חשוב - הסטנדרט שלנו, סטנדרט תדהר.

בנייה ומסירת הדירות

הביצוע הוא אחד מיכולות הליבה המובהקות של תדהר. חטיבת הביצוע של הקבוצה, על צוותיה המקצועיים, ניסיונה העשיר, מערכות התכנון והמידע המתקדמות והמתודה הייחודית לתכנון, ניהול וביצוע פרויקטים, היא חברת הבנייה למגורים הגדולה והאיכותית בישראל. אנו רואים עצמנו אחראים באופן מלא לאיכות הפרויקט, לעמידה בלו"ז ולשביעות רצונכם.

בדק ואחריות

לתדהר מערך בדק ואחריות גדול ומקצועי המלווה את הלקוח מיום קבלת הדירה ועד שנים רבות לאחר האכלוס. כל דירה שאנו בונים, נמסרת ללקוח רק לאחר שעברה בקרת איכות קפדנית ובשנים הראשונות שלאחר האכלוס האנשים שלנו עומדים לרשות הלקוחות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כדי לטפל בתקלות דחופות המתגלות בדירה ולהבטיח חוויית מגורים מושלמת בדירה החדשה.
Howdy,
Buy Premium Version to add more powerful tools to this place. https://wpclever.net/downloads/wp-admin-smart-search
דילוג לתוכן