לגור בתדהר

בונים לכם ערך – פרוייקטים למגורים

כשאתם בוחרים בתדהר, אתם בוחרים באנשים שיעשו הכול כדי שתקבלו את הערך הגבוה ביותר עבורכם: דירה מושלמת עבורכם, שקט נפשי, עמידה בלוחות זמנים, איכות גבוהה וכתובת אחת לכל דבר ועניין

בונים לכם ערך
רועי תורג'מן, מנהל פרויקט - תדהר
כתובת אחת לייזום ולבנייה – 100% אחריות, 100% ביטחון עבורכם

אנו מאמינים כי הדרך היחידה לקיים את ההבטחה ללקוחותינו היא לשלוט בכל תהליכי הרישוי והבנייה, ולכן אנו בתדהר עושים הכול תחת קורת גג אחת – משלב הייזום, דרך התכנון, הרישוי, השיווק, הבנייה, ומתן השירות במהלך תקופת הבדק והאחריות. גם כשאנו בונים עבור חברות נדל"ן אחרות, יש לכם כתובת אחת ואחריות אחת לכל דבר ועניין.

רועי תורג'מן מנהל פרויקט בכיר

דיקלה בן חיים, מתאמת תכנון ושירות לקוחות - תדהר
אמינות ועמידה בלוחות זמנים

במשך כל שנות פעילותה, מקפידה תדהר על עמידה מלאה וקפדנית בהתחייבויותיה ובמיוחד שמה את הדגש בכל הקשור ללוחות הזמנים. אנו מחויבים ללוחות הזמנים ומקפידים עליהם הקפדה יתרה, על מנת שתוכלו להיערך בהתאם לפתיחת שנת הלימודים, הסדרת השכירות ועוד.

דקלה בן חיים מתאמת תכנון ושירות לקוחות

טל הרשקוביץ
איכות ומצוינות

תדהר מחויבת לאיכות ולמצוינות בכל תחומי פעילותה והקפדה על שמירתן, בכל תהליכי התכנון, הבנייה והגמר, היא נר לרגלינו. אנו פועלים ללא הרף על מנת לשפר ולהשתפר ולהמשיך להוביל את הסטנדרט עבור הענף כולו. מערך בקרת האיכות שלנו הוא מהטובים והמקצועיים בענף ומלווה כל דירה בכל פרויקט לביצוע ברמה הגבוהה ביותר.

טל הרשקוביץ משנה למנכ"ל הקבוצה ומנכ"ל תדהר בנייה

אבנר מנצור, אחראי איכות הגמר -תדהר
מהפכת האיכות של תדהר פועלת בשבילכם

תדהר היא חברת הנדל"ן היחידה שמשתמשת בטכנולוגיות מידול-מידע מתקדמות בתלת ממד, משלב התכנון והרישוי, דרך הביצוע, שינויי הדיירים ועד הבדק. טכנולוגיות אלה מאפשרות לנו לספק לכם תכנון, ביצוע וגמר בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ובלוחות הזמנים המהירים ביותר, וכן אמצעי המחשה נוחים יותר לאורך כל התהליך, הכוללים בין היתר סיור וירטואלי בדירה שלכם באמצעות משקפי D3 .

אבנר מנצור אחראי איכות הגמר

לירון אהרונוביץ, מנהל כלכלה ובקרה - יזמות ומניבים
האיתנות הפיננסית שלנו היא השקט הנפשי שלכם

קבוצת תדהר, הנחשבת לאחת החברות האיתנות והמבוססות בענף, נהנית ממוניטין פיננסי מצוין בקרב הגופים הפיננסיים המלווים אותה והשותפים לפעילותה בארץ ובעולם . מלבד היותה חברת הנדל"ן הפרטית הגדולה בישראל, מחזיקה תדהר במאות אלפי מ"ר של נכסים מניבים המעניקים לה תזרים הכנסות קבוע ויכולת פיננסית גבוהה לבצע כל פרויקט, בכל היקף, ללא מגבלה ולהגשים עבורכם את החלום.

לירון אהרונוביץ מנהל כלכלה ובקרה – יזמות ומניבים

רונן בן דור, מנהל הקמה -תדהר
ניסיון מוכח בביצוע מאות פרויקטים

תדהר בניה, אחת משתי חברות הבנייה הגדולות בישראל, מציבה סטנדרט חדש של איכות ומקצועיות בעולם הבנייה, שהפך לשם דבר בענף. הביצוע הוא אחת מיכולות הליבה המובהקות של תדהר, הודות לחטיבת הביצוע של הקבוצה, על צוותיה המקצועיים, ניסיונה העשיר, מערכות המידע המתקדמות והמתודה הייחודית לניהול פרויקטים.

רונן בן דור מנהל הקמה

גיא פרומר, מנהל בקרת פרויקטים ומכרזים - תדהר
ארגון חכם

תדהר היא ארגון לומד, המעודד תרבות של תחקיר והפקת לקחים שוטפת. הקבוצה מאורגנת במבנה דינמי, המאפשר בקרה מרבית, יעילות, גמישות ויכולת התארגנות מהירה למשימות השונות. עם השנים פיתחה תדהר מתודולוגיה ייחודית לניהול וביצוע פרויקטים, המושתתת על מגוון עשיר ורחב של תהליכים, כלים ושיטות ומהוות את בסיס הידע של תדהר. באמצעות "מערכת העצבים הדיגיטלית" של הקבוצה ומערכות המידע המתקדמות שלה, זמין כל הידע הארגוני לכל עובדי הקבוצה במשרדים השונים ובאתרי הבנייה. בסיס ידע זה מהווה את אחד היסודות המרכזיים להתפתחותה של הקבוצה ולהצלחתה.

גיא פרומר עוזר מנכ"ל תדהר בניה

תדהר לשירותכם

האנשים של תדהר עומדים לשירותכם – אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר

    למשרות פתוחות לחצו כאן






    טלפון 3604* | התדהר 14 רעננה