שירותי נדל"ן עסקי | ייזום פרויקטים בנדל"ן | תדהר

מדיניות קבצי Cookie

תוכן ראשי
השירותים שלנו - תדהר
skiplink1

שירותי נדל"ן עסקי

בחירה בתדהר היא בחירה בקבוצה שתלווה אתכם במקצועיות, במיומנות ובשקיפות מלאה לאורך כל הדרך. קבוצה שתעניק לכם את כל הנדרש על מנת שהנכס שרכשתם או שכרתם יספק לכם את התנאים האופטימליים להצלחה.

תדהר Tailor Made

תדהר מציעה מסלול התקשרות ייחודי המאגד שירותי ייזום, תכנון והקמה של מבנים עסקיים, לצורך השכרה לטווח ארוך. כך, תוכלו ליהנות ממבנה עסקי חדש ומודרני, המותאם לצרכים הנוכחיים והעתידיים של העסק שלכם.

ייזום פרויקטים

תדהר יזמה מתחמי עסקים ומסחר מצליחים והוכיחה שהינה בעלת טביעת עין חדה בכל הנוגע לפוטנציאל הצמיחה וההשבחה של נכסים. מעוניינים לרכוש או להשכיר לטווח ארוך נכס שנבנה על פי דרישותיכם? אנו נלווה אתכם משלב הרעיון, דרך איתור הקרקע, אפיון הצרכים, התכנון, הרישוי, הבנייה, הגמר ועד האכלוס המוצלח.

תכנון ורישוי

לתדהר ניסיון רב בהובלת תהליכי תכנון, רישוי ושינוי ייעוד קרקע. בזכות מהפכת התכנון-ביצוע, שביצענו בשנים האחרונות, אנו מבצעים תכנון, רישוי וביצוע בלו"ז מהיר באופן משמעותי ובתקציב מדויק וידוע מראש.

ביצוע

תדהר מתמחה בבניית בנייני משרדים ומתחמי עסקים ומסחר מתקדמים ברמת טריפל AAA (הרמה הגבוהה ביותר), בלוח הזמנים המהיר ביותר ובסטנדרט הבנייה הגבוה ביותר. תדהר בנייה, מחברות הבנייה המובילות בישראל, נחשבת בעיני רבים לאיכותית שבהן, ובנתה עד היום למעלה משני מיליון מ"ר של נדל"ן עסקי בארץ ובעולם.

נכסים איכותיים להשכרה

ברשותנו מגוון רחב של נכסים איכותיים להשכרה, לטווח ארוך או קצר. הנכסים שלנו, הממוקמים בלוקיישנים מרכזיים, נהנים משיעורי תפוסה גבוהים ומאוכלסים ע"י חברות מובילות. מרבית הנכסים שלנו הם ברמת טריפל AAA וכולם נהנים משירותי ניהול ותחזוקה ברמה הגבוהה ביותר.

עבודות גמר והתאמה

תדהר מבצעת עבודות גמר ועומדת מאחורי כמה מהפרויקטים הגדולים והבולטים בישראל בשנים האחרונות, ונחשבת למובילה והאיכותית בתחומה. תדהר גמרים מציעה חבילת פתרונות מקיפה, הכוללת תיאום, תכנון וביצוע של כל עבודות הגמר והמעטפת לעסק, בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובלוחות זמנים קצרים עד פי שניים מהמקובל בענף!

מגוון פתרונות לוגיסטיים

תדהר מעמידה לרשות לקוחותיה קשת רחבה של פתרונות לוגיסטיים, החל מטיפול בכל צרכי הרכש, התכנון, הייצור וההרכבה של פריטי נגרות, פריטי אמנות, שטיחים, אביזרים ומיתוג, ועד פירוק, אריזה והובלת ריהוט וציוד אל המשרדים החדשים, חיבור המחשבים, תליית התמונות, הכוונה וקליטת העובדים במשרדים החדשים ועוד.

ניהול ואחזקת הנכס

תדהר מנהלת את מתחמי העסקים והמסחר שלה עם חברות ניהול מובילות ומנוסות בלבד, במטרה להעניק לשוכרים את רמת התחזוקה והשירות הגבוהה ביותר. אנו משקיעים משאבים רבים - ניהוליים, אנושיים ולוגיסטיים - כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הקשור בשמירה ואבטחה ובתחזוקת המערכות, המעליות, הניקיון, החניון ויתר צרכי הדיירים במבנה.

מהפכה בתלת מימד

תדהר היא היחידה בענף הנדל"ן בארץ שמשתמשת בטכנולוגיית תכנון מתקדמת בתלת ממד לכל אורך התהליך, תוך שמירה על סטנדרט איכות גבוה בלוחות הזמנים הקצרים ביותר ובתקציב נתון וידוע מראש. מידול הפרויקט בתלת ממד מאפשר לכם להיות שותפים מלאים ופעילים בתהליך התכנון ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורכם – בקלות וביעילות.
Howdy,
Buy Premium Version to add more powerful tools to this place. https://wpclever.net/downloads/wp-admin-smart-search
דילוג לתוכן