מדיניות קבצי Cookie

תוכן ראשי
השירותים שלנו - תדהר
skiplink1

שירותי נדל"ן עסקי

בחירה בתדהר היא בחירה בחברה שתלווה אתכם במקצועיות, במיומנות ובשקיפות מלאה לאורך כל הדרך. חברה שתעניק לכם את כל הנדרש על מנת שהנכס שרכשתם או שכרתם יספק לכם את התנאים האופטימליים להצלחה.

תדהר Tailor Made

תדהר נכסים מציעה מסלול התקשרות ייחודי, המאגד שירותי ייזום, תכנון והקמה של מבנים עסקיים, לצורך השכרה לטווח ארוך. כך, תוכלו ליהנות ממבנה עסקי חדש ומודרני, המותאם לצרכים הנוכחיים והעתידיים של העסק שלכם. כל זאת, תוך צמצום עלויות ההקמה והאחזקה של הנכס ופריסתם לאורך שנים ומתוך גמישות מקסימלית.

ייזום פרויקטים

תדהר צברה ניסיון רב ביזום מתחמי עסקים ומסחר מצליחים והוכיחה שהינה בעלת טביעת עין חדה בכל הנוגע לפוטנציאל הצמיחה וההשבחה של נכסים. מעוניינים לרכוש או להשכיר לטווח ארוך נכס שנבנה על פי דרישותיכם? אנו נלווה אתכם משלב הרעיון, דרך איתור הקרקע, אפיון הצרכים, התכנון, הרישוי, הבנייה, הגמר ועד האכלוס המוצלח.

תכנון ורישוי

לתדהר, ניסיון רב בהובלת תהליכי תכנון, רישוי ושינוי ייעוד קרקע למטרות מסחריות. בזכות מהפכת התכנון-ביצוע, שביצענו בשנים האחרונות, אנו יכולים לבצע תכנון, רישוי וביצוע של פרויקטים באיכות גבוהה במיוחד, בלו"ז קצר משמעותית המקובל בשוק ובתקציב מדויק - נתון וידוע מראש.

ביצוע

תדהר מתמחה בבניית בנייני משרדים ומתחמי עסקים ומסחר מתקדמים ברמת טריפל AAA (הרמה הגבוהה ביותר) בלוח הזמנים המהיר ביותר ובסטנדרט הבנייה הגבוה ביותר. תדהר בנייה, מחברות הבנייה המובילות בישראל ונחשבת בעיני רבים לאיכותית שבהן, בנתה למעלה ממיליון וחצי מ"ר של נדל"ן עסקי בארץ ובעולם.

נכסים איכותיים להשכרה

ברשותנו, מגוון רחב של נכסים איכותיים להשכרה, לטווח ארוך או קצר, הנכסים שלנו, הממוקמים בלוקישנים מרכזיים, נהנים משיעורי תפוסה גבוהים ומאוכלסים ע"י חברות מובילות. מרבית הנכסים שלנו הם ברמת טריפל AAA וכולם נהנים משירותי ניהול ותחזוקה ברמה הגבוהה ביותר.

עבודות גמר והתאמה

תדהר עבודות גמר, העומדת מאחורי כמה מהפרויקטים הגדולים והבולטים בישראל בשנים האחרונות, נחשבת למובילה והאיכותית בתחומה ומציעה חבילת פתרונות מקיפה, הכוללת תיאום, תכנון וביצוע של כל עבודות הגמר והמעטפת לעסק, בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובלוחות זמנים קצרים – עד פי שתיים מהמקובל בענף !

מגוון פתרונות לוגיסטיים

תדהר מעמידה לרשות לקוחות הגמר, קשת רחבה של פתרונות לוגיסטיים החל מטיפול בכל צרכי הרכש, התכנון, הייצור וההרכבה של פריטי נגרות, פריטי אמנות, שטיחים, אביזרים ומיתוג ועד פירוק, אריזה והובלת ריהוט וציוד אל המשרדים החדשים, חיבור המחשבים, תליית התמונות, הכוונה וקליטת העובדים במשרדים החדשים ועוד.

ניהול ואחזקת הנכס

תדהר עובדת רק עם חברות ניהול מובילות ומנוסות, במטרה להעניק לשוכרים במתחמי העסקים שלנו, את רמת התחזוקה והשירות הגבוהה ביותר. אנו משקיעים משאבים רבים, ניהוליים, אנושיים ולוגיסטיים, כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הקשור בשמירה ואבטחה ובתחזוקת המערכות, המעליות, הניקיון, החניון ויתר צרכי הדיירים במבנה.

מהפכה בתלת מימד

תדהר היא החברה היחידה שמשתמשת בטכנולוגיית תכנון מתקדמות בתלת מימד, לכל אורך התהליך, תוך שמירה על סטנדרט איכות גבוה בלוחות הזמנים הקצרים ביותר ובתקציב נתון וידוע מראש. מידול הפרויקט בתלת מימד, מאפשר לכם להיות שותפים מלאים ופעילים בתהליך התכנון ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורכם - בקלות וביעילות.
Howdy,
Buy Premium Version to add more powerful tools to this place. https://wpclever.net/downloads/wp-admin-smart-search