תדהר עסקים

בונים לכם ערך – נדל"ן עסקי

מירי עזורי, מנהלת שיווק ומכירות דירות נופש - תדהר
תדהר מא' ועד ת'

הניסיון והידע הארגוני, ההנדסי והניהולי שנצבר בתדהר, בשילוב עם יתרון הגודל ויכולות הקבוצה בתחום התכנון, הרישוי, הגמר והביצוע, מאפשרים לכם ליהנות מסל השירותים הרחב ביותר ולבחור בדיוק את מה שמתאים לכם. בכל מסלול שתבחרו, האנשים של תדהר ילוו אתכם לאורך כל הדרך, מתוך מחויבות לחיסכון מקסימלי במשאבי הניהול שלכם, בזמן ובכסף.

מירי עזורי מנהלת תחום מגורי יוקרה

נכס של תדהר שווה יותר!

תדהר בנתה עד היום למעלה ממיליון וחצי מ"ר של נדל"ן עסקי בארץ ובעולם, ביניהם פארקי עסקים ומסחר, מגדלי משרדים וקומפלקסים משולבים הכוללים מגורים ועסקים. הנכסים שלנו נבנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ממוקמים במיקומים אטרקטיביים וממוצבים ברמה הגבוהה ביותר ובזכות כל אלה, נהנים מאחוזי תפוסה גבוהים במיוחד ומהווים סמן ימני למחירי נדל"ן עסקי בסביבה.

אודי שרביט מנכ"ל הקבוצה

תומר אלפסי
תדהר Tailor Made

תדהר מציגה: מסלול בניית נכס ייעודי למטרות השכרה לטווח ארוך. מסלול "תדהר Tailor Made" מאפשר לכם ליהנות ממבנה עסקי הנבנה במיוחד עבורכם ובהתאמה מדויקת לצרכים הנוכחיים והעתידיים שלכם וזאת מבלי שתצטרכו לרכוש את הנכס. כך, תוכלו ליהנות מגמישות מקסימלית וגם לחסוך במשאבים הכרוכים ברכישת קרקע, בהקמת המבנה ובתחזוקתו וכן לפרוס את עלויות ההקמה והמעבר לאורך שנים.

תומר אלפסי מנכ"ל חטיבת נכסים מניבים

טל הרשקוביץ
איכות ללא פשרות

תדהר מחויבת לאיכות ולמצוינות בכל תחומי פעילותה ושאיפה זו למצוינות, הובילה אותנו במשך השנים לפתח ולאמץ מתודות ניהול ותכנון מתקדמות ושיטות ביצוע ייחודיות אשר בזכותן אנו מצליחים לשמור, באופן עקבי, על סטנדרט האיכות הגבוה ביותר – בעולמות התכנון, הבנייה והגמר – וזאת מבלי להתפשר על לוחות הזמנים וההתאמה לתקציב.

טל הרשקוביץ משנה למנכ"ל הקבוצה ומנכ"ל תדהר בנייה

יאיר בן-עמי
ONE STOP SHOP

בתדהר פועלות מספר חטיבות מקצועיות מתמחות, שכל אחת מהן נחשבת למובילת שוק בתחומה וכולן יחד מהוות חברה אחת. התמהיל העסקי הייחודי, המשלב ייזום, תכנון, ביצוע, גמר וניהול נכסים תחת קורת גג אחת, בשילוב ההבנה שרק שליטה בתהליך מ-א' ועד ת' תאפשר לנו ליצור ערך מקסימלי עבור לקוחותינו, מבטיחה לכם את סל הפתרונות הרחב ביותר, בלו"ז הקצר ביותר.

יאיר בן עמי מנכ"ל תדהר עבודות גמר

לירון אהרונוביץ, מנהל כלכלה ובקרה - יזמות ומניבים
עוצמה פיננסית

קבוצת תדהר היא חברת הבנייה הפרטית הגדולה בישראל. נתוניה הפיננסיים של הקבוצה ומצבת הנכסים המניבים שבבעלותה מצביעים על איתנותה הכלכלית ועל בסיס הונה היציב בזכותם נהנית תדהר ממוניטין ללא רבב בקרב הגופים הפיננסיים המלווים את פעילותה. איתנותה הפיננסית ויכולות גיוס ההון המשמעותיות מקנות לתדהר יכולת פיננסית גבוהה לבצע כל פרויקט, בכל היקף וללא מגבלה.

לירון אהרונוביץ מנהל כלכלה ובקרה – יזמות ומניבים

סיגלית גלנט, מנהלת מחלקת שירות הלקוחות - תדהר
שירות כערך מוביל

אנו מציבים את שביעות הרצון שלכם, לקוחותינו, כמטרה מרכזית. עם השנים צברו האנשים שלנו ניסיון רב בעבודה עם קשת רחבה של עסקים והתמחו בהתאמת הפתרונות לצרכים של כל לקוחה ולקוח. אנו משקיעים משאבים ניהוליים, אנושיים ולוגיסטיים רבים בחוויית השירות ובשביעות הרצון שלך לאורך התהליך מתוך מחויבות בלתי מתפשרת לאמינות, לאיכות, לעמידה בלוחות זמנים ובתקציב ולעמידה במלוא התחייבויותינו.

סיגלית גלנט מנהלת מחלקת שירות הלקוחות