שיפוץ מבנים ודירות לקראת ראש השנה ופסח

מדי שנה, לקראת החג, מבצעת קבוצת תדהר עבודות שיפוץ בבתי משפחות נזקקות סמוך לאזורים בהם מקימה תדהר פרויקטים. אנו רואים בפעילות זו הזדמנות מצוינת להביא לידי ביטוי את "רוח תדהר" ולקחת חלק אישי בעשייה החברתית, בפעילות ובמעורבות בקהילה.

שיפוץ מבנים ודירות לקראת ראש השנה ופסח

תדהר רואה בתרומה לקהילה ובמעורבות האישית של אנשיה בנעשה בסביבת הפרויקט בו היא פועלת, ערך ראשון במעלה וחלק בלתי נפרד מפעילותה. מדי שנה, לקראת החגים, האנשים שלנו, באתרי הבניה השונים, לוקחים על עצמם פרויקט צוותי, במסגרתו הם מבצעים עבודות שיפוץ והתאמה נרחבות, במוסדות קהילתיים ובדירות של משפחות דלות אמצעים שגרות בדירות מיושנות ומתפרקות, בתנאים לא תנאים וזקוקות נואשות לעזרה – כזאת, שבמקרים רבים משנה להם את החיים. עבודות השיפוצים מתבצעות בהתאם להמלצות הרשות המקומית ולהנחיותיה, ומנוהלות על ידי צוות הפרויקט הסמוך לדירת המשפחה וזאת בהתאם לאמות המידה המקצועיות הגבוהות של תדהר ומתוך תחושה אמיתית של שליחות.
כחלק מעשייה זו, הקימה תדהר מקלט נשים בראש העין. כמו במקרים רבים בפעילותה החברתית של הקבוצה, הכול התחיל מעובדת תדהר, שהתנדבה במעון ופנתה לתדהר על מנת לסייע בשיפוץ המקום והפיכתו לבית חם. צוות תדהר נרתם בשמחה לעזור, ובאמצעות צוות שעסק בעבודות בנייה באחד הפרויקטים הקרובים למקום בוצע השיפוץ לרווחת דיירות המקום. בנוסף, נרתמה תדהר להקמת בית נערות בראשל”צ ולשיפוץ דירות למעוטי יכולת בגבעתיים, באורנית ובערים נוספות. “נכנסנו למעגל התרומה של תדהר”, אמרו בני המשפחה באחת מהדירות ששופצו, “לאחר שקיבלנו משהו שמעולם לא חשבנו שמישהו ייתן לנו, וכעת נמשיך במעגל התנופה ונתרום לאחרים”.