תדהר-מדיניות הפרטיות

תדהר-מדיניות הפרטיות

קבוצת תדהר

עודכן לאחרונה: נובמבר 2020

מדיניות זו (“המדיניות“), מתארת כיצד קבוצת תדהר בע”מ ו/או חברות אחרות בקבוצות תדהר (“החברה” או “אנחנו“), אוספת ומשתמשת במידע אישי אודות משתמשים ורוכשי דירות מהחברה (בהתאמה, “המשתמש” “רוכש“) אשר עושים שימוש באתר האינטרנט של החברה, הזמין בכתובת: https://tidhar.co.il או בשירותים אחרים המוצעים על ידי החברה, לרבות בפורטל הזמין באתר (“השירותים“). מדיניות זו הינה חלק מתנאי השימוש שלנו, אשר ניתן למצוא ב: https://tidhar.co.il/legal-terms . הגדרות שלא הוגדרו במדיניות זו אך נעשה בהן שימוש תהא משמעותם כפי שהוגדרה בתנאי השימוש.

מדיניות זו מנוסחת בלשון זכר לשם הנוחות בלבד, ומיועדת למשתמשים מכל המינים.

אנא קרא מדיניות זו בעיון. מדיניות זו מוסיפה על האמור בתנאי השימוש ולא גורעת מהם בשום צורה. במידה ואינך מסכים לתנאי מדיניות זו, עליך לחדול מכל שימוש באתר החברה.

כללי

  • אינך נדרש על פי חוק לספק לנו מידע אישי כלשהו. שיתוף מידע אישי אתנו תלוי ברצונך והסכמתך.
  • השירותים שלנו מיועדים למשתמשים מעל גיל 18. קטינים מתחת לגיל זה אינם מורשים להירשם לשירותים או להשתמש בהם.
  • זכותך לעיין במידע האישי המעובד אודותיך בחברה. אתה יכול לבקש לעיין במידע זה, ובנסיבות מסוימות לבקש לשנות או למחוק אותו, כמוסבר להלן.
  • אנחנו לא מוכרים מידע אישי אודות המשתמשים שלנו לצדדים שלישיים לשם מטרותיהם המסחריות. אנו מעבירים מידע אישי לצדדים שלישיים רק על מנת לספק את השירותים למשתמשים שלנו, או בנסיבות מוגבלות אחרות המפורטות להלן.
  • למשתמשים שלנו, או בנסיבות מוגבלות אחרות המפורטות להלן.
  • אם יש לך שאלות או בקשות בנוגע למידע אישי אודותיך, שלח לנו דוא”ל לכתובת: [email protected].

מידע שאנו אוספים
להלן פירוט של סוגי המידע שאנו אוספים:

מידע אנונימי

1. אנו אוספים מידע מסוים כגון כתובת IP, דגם מכשיר, מערכת הפעלה ונתונים טכניים אחרים אשר מזהים את המכשיר באמצעותו התחברת לאתר. החברה אוספת מידע אנונימי וסטטיסטי בקשר עם השימוש באתר ובשירותים, לרבות התנהגות משתמשים באתר, עמודים שנצפו, וכדומה. החברה עשויה להסתייע בשירותיהם של צדדים שלישים בהקשר זה, לרבות Google Analytics. מידע מסוג זה לא ישמש כדי לזהות משתמש כלשהו באופן אישי.

מידע אישי

2. במידה ובחרת להירשם לקבלת דיוור מאת החברה, כגון רישום לניוזלטר ו/או קבלת מידע שיווקי מהחברה, נאסוף את המידע שמסרת במסגרת הרישום, לרבות כתובת הדוא”ל שלך.

3. במידה והנך מתעניין בפרויקטים הנמצאים בשיווק, כפי שיופיעו מעת לעת באתר החברה, אנו נאסוף ונעבד את המידע שמסרת במסגרת מילוי הפרטים שמילאת בקשר עם פרויקט/ים ספציפיים. מידע זה כולל את שמך המלא, דוא”ל, טלפון ותוכן הפניה.

4. במידה והנך רוכש או בחרת להתקשר עם החברה בהסכם התקשרות (כדוגמת הסכם מכר) אנו אוספים מידע מסוים אודותיך כפי שמפורט בהסכם ההתקשרות/הסכם המכר. מידע זה כולל מידע כגון, פרטי הקשר שלך, פרטי זיהוי (ת.ז. או דרכון), מידע פיננסי (פרטי חשבון בנק, פרטי תשלום, פרטי משכנתא ועוד). כמו כן, מידע נוסף אודות עיבוד המידע אודותיך בקשר עם רכישת דירה מפורט בהסכם ההתקשרות בינך לבין החברה.

5. במידה והנך רוכש ובחרת לבצע כניסה לאזור האישי שלך ב”פורטל” באמצעות הרשאת כניסה שניתנה לך על ידי החברה, יוצג לך מידע אשר זמין אודותיך בחברה, לדוגמה פגישות שקבעת עם אנשי מקצוע בחברה, הסכם המכר שלך עם החברה, הצעות מחיר שהוצעו לך במסגרת תכנון הדירה, פרטי הספקים שבחרת להתקשר עמם, ועוד. כמו כן, נאסוף מידע שמסרת לנו דרך הפורטל, לדוגמה במסגרת דיווח על תקלה או בפתיחת קריאת שירות, נאסוף אודותיך מידע כמו שם מלא, טלפון, תוכן קריאת השירות וקבצים שבחרת לעלות במסגרת הקריאה.

6. במידה ובחרת לפנות אלינו באמצעות לשונית “צור קשר” באתר, נאסוף את המידע שמסרת לנו במסגרת שליחת הפניה, לרבות שם מלא, טלפון, כתובת דוא”ל ותוכן הפניה.

7. במידה ובחרת להגיש מועמדות לאחד מהתפקידים המפורסמים באתר תחת לשונית “קריירה“, נאסוף את המידע שמסרת לנו לצורך הגשת המועמדות, לרבות שם, דוא”ל, מספר טלפון, תפקיד אחרון, השכלה, קורות חיים שהעלית, וכו’.

8. במידה ובחרת להשתתף בסקר או משוב בקשר עם רכישת דירה מהחברה, אנו נאסוף את המידע שמילאת בסקר/משוב, לצורך שיפור חווית השירות והפקת תובנות בנוגע להליכי השירות והמכירה. מידע כאמור עשוי לכלול את פרטי הקשר שלך, תשובותיך לשאלות הנשאלות בסקר ועוד.

9. אנחנו לא אוספים או מעבדים ביודעין מידע אישי רגיש, כגון מידע על השתייכות דתית, מידע אודות צנעת הפרט, מידע רפואי, וכדומה. במידה ואתה סבור שמידע אישי רגיש הועבר אלינו בטעות, אנא הודיע לנו על כך מיד.

שימוש ב- Cookies

10. אנו משתמשים בקבצי עוגיות (Cookie) (קבצי טקסט קטנים המאוחסנים בדפדפן של המשתמש) וטכנולוגיות דומות אחרות לאיסוף נתונים סטטיסטיים. בכל עת תוכל להגדיר את הדפדפן שלך כדי לחסום קבצים אלה, אך חסימה זו עלולה למנוע מאתנו לספק לך את השירותים או חלק מהם. טכנולוגיות אלה עוזרות לנו לעקוב אחר האופן שבו משתמשים עושים שימוש בשירותים שלנו, ואוספות מידע סטטיסטי מצטבר.

שימוש שאנו עושים במידע

11. השימוש במידע שנאסף ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו ו/או על פי הוראות כל דין, וזאת בין היתר בעבור המטרות הבאות:

11.1. ביצוע וניהול ההתקשרות בינך כרוכש לבין החברה.

11.2. כדי לאפשר לך לעשות שימוש באתר ובשירותים המוצעים בו ולשפר את חוויית המשתמש שלך.

11.3. לצורך מענה לפניות ששלחת לנו בנושאים שונים, לרבות בנושאי שירות לקוחות, הגשת קורות חיים למשרה שפורסמה באתר, התעניינות בפרויקט/ים בשיווק ומענה לקריאת שירות שפתחת.

11.4. תפעול, שינוי, פיתוח, שיפור והעשרת האתר והשירותים וכדי לשפר את פעילויות ושירותי החברה.

11.5. איתור ומניעה של וירוסים, שימושים אסורים באתר, הונאות או הפרה אחרת של תנאי השימוש או כל דין.

11.6. לצרכים מסחריים ושיווקיים של החברה, לרבות הדגמת יעילות האתר.

11.7. שיפור השירותים שלנו, ביצוע סקרים והפקת תובנות בנוגע להליכי השיווק והמכירה בחברה.

11.8. במידה ונרשמת לקבלת דיוור מאת החברה, נעשה שימוש בפרטים שמסרת לצרכי דיוור זה.

11.9. לכל מטרה אחרת, המפורטת במדיניות פרטיות זו או בתנאי השימוש.

מסירת המידע לצדדים שלישיים

12. מפעם לפעם אנו עשויים לפרסם או לחלוק עם צדדים שלישיים, לרבות ספקים ומפרסמים, מידע סטטיסטי אודות השימוש באתר ובשירותים. מידע זה לא יזהה משתמשים באופן אישי.
בנוסף לאמור לעיל, אנו עשויים להעביר לצדדים שלישיים את המידע האישי שנאסף עליך באתר במקרים המפורטים להלן:

12.1. העברה לשותפים שלנו כדוגמת חברות ייזום או קבלנות שאיתם אנו משתפים פעולה בקשר עם פרויקטים נדל”נים שונים.

12.2. העברה לנותני שירותים שמסייעים לנו במתן השירותים למשתמשים, לרבות שירותי ענן כגון ספקי CRM, שירות ביצוע סקרי שביעות רצון, שירותי תפעול אתר האינטרנט שלנו, שירותי דיגיטל ומדיה (כולל שירותי פרסומות) ועוד;

12.3. אם יתקבל צו שיפוטי המורה למסור מידע שנאסף;

12.4. בכל מקרה בו אנו סבורים שמסירת המידע נחוצה כדי למנוע נזק חמור למשתמש או לחברה;

12.5. במקרים של הפרת תנאי השימוש או ביצוע באתר, של פעולות בניגוד לדין ו/או הנחזות כמנוגדות לדין ו/או ניסיון לבצע פעולות כאלה;

12.6. בכל מחלוקת, תביעה, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, עם החברה.

אבטחת מידע

13. החברה מפעילה מערכות ונהלים עדכניים לאבטחת מידע, אשר נועדו לצמצם את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית ולאפשר הגנה על המידע שהחברה אוספת. יחד עם זאת, מערכות ונהלים אלה לא מעניקים בטחון מוחלט והחברה אינה מתחייבת ששירותיה יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

דיוור שיווקי

14. במידה ובחרת להירשם לקבלת דיוור מהחברה, נשלח אליך מידע, הצעות ופרסומים הקשורים לחברה. הנך מאשר כי אתה מסכים לקבל דברי פרסומת באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני שמסרת לנו לצורך זה. אם אינך מעוניין לקבל דברי פרסומת כאמור, אזי תוכל בכל עת לבטל את הסכמתך בדיוור עצמו ולהסיר את עצמך מרשימת התפוצה באמצעות שליחת דוא”ל לכתובת [email protected].

מימוש זכותי לעיין ולתקן את המידע אודותיי

15. אתה רשאי לעיין במידע אישי הנאסף בחברה אודותיך. תוכל לעשות זאת על ידי משלוח דוא”ל לכתובת: [email protected]

16. במידה ומידע אישי אודותיך אינו מדויק או מעודכן, אנא עדכן אותנו על ידי שליחת דוא”ל בנושא.

שמירת מידע אישי

17. אנו שומרים מידע אישי לתקופה הנדרשת על מנת: להגשים את מטרות השימוש המתוארות במדיניות זו, להגן או לעמוד על זכויות וטענות משפטיות, לניתוח ושיפור השירותים ובהתאם לדין החל.

18. נתונים לא אישיים ונתונים אנונימיים סטטיסטיים עשויים להישמר על ידינו ללא הגבלת זמן.

פניה אלינו

19. לשאלות בנוגע למדיניות זו הנך מוזמן לפנות אלינו למייל: [email protected].