מגדל השחר, גבעתיים

במיקום מנצח, במשולש הגבולות של תל אביב, גבעתיים ורמת גן, ניצב מגדל השחר. חווית מגורים ועסקים המזמינה אתכם להשקיף על העיר הגדולה ממרומי המגדל השני בגובהו בישראל
1
בניינים
142
יחידות דיור
57
קומות
ברעלי לויצקי כסיף ואמאב
אדריכל
מאוכלס
סטטוס
קבוצת תדהר וסופרין
יזם

איכות החיים שלכם עולה לגבהים שלא הכרתם! מגדל השחר, קומפלקס MIX USE, הכולל 12 קומות מגורים מעל 38 קומות של משרדים ומסחר, ממערב לשכונת בורוכוב היוקרתית. הפרויקט מציע חווית מגורים מושלמת בדירות בנות 2, 3 ו-3.5 חדרים ובפנטהאוזים מרהיבים, כאשר כל הדירות משקיפות לנופים עוצרי נשימה של תל אביב, עד הים ולעבר כל גוש דן. המגדל נושק לפיאצה אורבנית גדולה ובה מרכז מסחרי המותאם לצרכי הדיירים.
קירות המסך השקופים העוטפים את המגדל יוצרים תמונת נוף פנורמית הנשקפת מכל נכס במגדל. בקומות 38-39 ממוקם לובי עילי מפואר (Sky Lobby) המשרת את דיירי המגורים בלבד ובו מתחם קבלה ואירוח ובנוסף – חדר כושר.
במגדל, הפרדה מלאה בין קומות המגורים וקומות המסחר ובכלל זה – לובאים נפרדים, חניונים נפרדים ומעליות אקספרס נפרדות למגורים ולמשרדים.
מגדל השחר הוא חלק ממתחם הסיטי של גבעתיים, מתחם יוקרתי מתפתח המשלב מגורים, משרדים ומסחר, על עתודת הקרקע האחרונה של גבעתיים ובמרחק קצר מתחנות הרכבת סבידור מרכז ועזריאלי ותחנות הרכבת הקלה.

תדהר לשירותכם

האנשים של תדהר עומדים לשירותכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר


    מגדל השחר, גבעתיים